До чого сниться Кав’ярня: тлумачення в різних сонниках

Незважаючи на те, що в реальному житті посиденьки з друзями в затишному містечку асоціюються тільки з приємним, уві сні таке чаювання може мати протилежне значення. Як пояснює сонник, кав’ярня сниться до того, що вас чекає спілкування з негідними людьми. Вони цілком можуть втягнути вас у якийсь небезпечний захід.

Якщо вам приснилося, що ви п’єте каву в кав’ярні з друзями, можливо вашим друзям не подобається ваш партнер.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Для чоловіків сон, в якому він сидів у кав’ярні означає, що жінки можуть почати плести інтриги проти нього і розносити невиправдані чутки. Такі плітки можуть загрожувати вашій репутації і моралі. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що саме хоче ваша дівчина, варто побоюватися махінацій з власністю. Проявляйте обережність, тримайте голову холодною;
  • Якщо ви п’єте каву в закладі з друзями, наяву будьте готові до того, що вони не схвально буде відноситись до вашого вибору партнера для відносин. Сімейним людям такий сон може говорити про виникнення розбіжностей і дрібних сварках;
  • Якщо ви продавали напій у кав’ярні, у бізнесі та вирішенні ділових питань, вас чекають невдачі;
  • Кавова гуща передвіщає успіх у боротьбі з недоброзичливцями і ворогами;
  • Пити зелений кави говорить про те, що у вас з’являться закляті вороги. Вони будуть всіляко намагатися дошкулити вам і доставити чимало неприємностей і проблем;
  • Побачити кавомолку означає, що зараз треба зібрати всі свої сили для того, щоб впоратися зі складною життєвою ситуацією. Не дозволяйте собі розслабитися.

Сонник Міллера

Міллер пояснює відвідування кав’ярні, як спілкування з людьми, які ставляться до вас вельми недоброзичливо. Ви будете продовжувати підтримувати дружбу з ними. Задумайтеся, чи дійсно вам необхідно таке оточення. Може бути, варто поміняти його.

Сонник Ванги

Якщо жінка уві сні варить каву, вона скоро стане об’єктом для пліток і розмов. Згідно соннику Ванги, смажити кавові зерна означає, що ви вийдете заміж за іноземця і тим самим вирішити більшість своїх проблем.

Сонник Фрейда

Психоаналітик трактує сновидіння як ймовірність, що жінки зіпсують вашу репутацію. Не спокушайтеся на безкоштовний секс чи інші задоволення з малознайомими особами протилежної статі. Найближчим часом такі відносини можуть обернутися вам на шкоду.

Висновок

Відвідування кав’ярні несе негативне значення уві сні. Але, якщо вам врізалися в пам’ять інші деталі більш яскраво, ніж сам заклад, сон може трактуватися позитивно. Згадайте, які емоції ви відчували при відвідуванні кафетерію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code