До чого сниться Керівник: тлумачення в різних сонниках

Традиційно керівник у нас асоціюється з владою, високим становищем у суспільстві, великими повноваженнями, він значно краще інших у своїй справі, тому займає такий високий пост. Однак, як нагадує сонник, керівник поряд з приємними повноваженнями «володіти і розпоряджатися» це ще дуже відповідальна і складна робота, яка під силу далеко не всім. Це теж необхідно враховувати для тлумачення. Так що ж означає сон, де ви або ваш товариш були в ролі керівника?

Найчастіше керівник – це кращий у своїй справі, знає більше за інших. Йому подобається, йому необхідно просувати своє дітище, і щоб просунутися далі, він наймає підлеглих, виходячи з цього необхідно тлумачити сон.

Тлумачення сну в залежності від деталей:

  • У ролі керівника – ви. Якщо уві сні вам подобалася ваша посада, ви «горіли» своєю справою, вам хотілося просувати свої ідеї, то це хороший знак. Наяву ви нарешті знайшли те, чим хочете займатися, від чого можете отримувати не лише задоволення, але й прибуток. Ваша душа, підсвідомість схвалює цей вибір;
  • Будучи керівником, ви роздавали вказівки своїм підлеглим. Наяву ви занадто сильно заморачиваетесь з тим, щоб все було зроблено ідеально, і неодмінно вашими руками. Ви самі створили собі безліч турбот і уявних обов’язків, і в щоденній суєті зовсім не залишилося часу на себе;
  • У ролі керівника – ваш друг чи близька людина. Наяву ви боїтеся визнати, що в чомусь він краще вас, і постійно намагаєтеся «поставити на місце». Ваше прагнення бути кращим у всьому не завжди йде на користь, а іноді навіть шкодить.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, бути керівником у сні означає надмірну суєту у житті. Ви занадто сильно квапте події.

Сонник Ванги

Якщо керівник управляє вами, то ви знаходитеся у владі чиїхось злих помислів. Бути у ролі керівника – до неприємностей і конфліктів з близькими.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви були керівником, то наяву ви занадто горді і самолюбні, навіть не думаєте про те, щоб послухати інших. З такими нормами поведінки можна розгубити довіру всіх друзів!

Висновок

Керувати і наставничать, знати і розбиратися краще, ніж інші – все це про керівника. Як видно з тлумачень, не завжди ця роль – виграшна. Щоб не зробити помилки, можете сміливо довіритися рекомендацій сонника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code