До чого сниться коріння: тлумачення в різних сонниках

Поява коренів в сновидінні, як правило, говорить про родинні стосунки і події, що відбуваються у вашій родині. Як говорить сонник, коріння – символ родинних зв’язків, руки допомоги від близької людини. Багато що залежить в тлумаченні сновидіння від того, яке коріння ви бачили.

Якщо вам приснилися коріння лікарських трав, з яких ви збираєтеся приготувати відвар, значить наяву побоюєтеся за своє здоров’я. Але хвилюватися не про що.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо в сні ви бачите коріння квітів, то вас чекає перевірка на міцність у сфері дружніх відносин. Цілком може бути, що вас попросить ваш знайомий про допомогу саме в той час, коли ви самі будете в ній потребу;
  • Якщо уві сні ви вириваєте квіти з домашніх горщиків і обриваєте кореневища, в реальності ви сильно ображені на когось з ваших родичів або близьких людей;
  • Якщо ви збираєте коріння лікарських рослин та збираєтеся приготувати з них зілля, в реальності ви переживаєте з приводу власного здоров’я. Насправді, причин для такого сильного хвилювання немає;
  • Якщо ви висмикнули з коренем петрушку і готуєте її, ви взяли наяву якесь важливе рішення і мають намір його виконати. Змінити ваш план буде неможливо;
  • Викопана цибуля говорить про ваші сумніви в ухваленні рішення.

Сонник Міллера

Міллер розглядає появу кореневищ в сновидінні як дуже несприятливий знак. Якщо ви виявили лежать на землі рослини, вирвані з корінням, вас може спіткати хвороба. Якщо ж ви самі вириваєте що-небудь з коренем, згадайте, яке саме це було рослина. Бур’яни у сні означають проблеми з партнерами по бізнесу і неприємності на діловій зустрічі. Овочеві культури натякають на можливу зраду з боку близької людини.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, побачені уві сні коріння троянди, яку подарував вам чоловік, означають, що він вас дуже любить. Зверніть увагу на колір пелюсток. Чим більш насичений червоний, тим сильніше його почуття. Якщо ви самі даруєте квіти з корінням, наяву прагнете стати ближче до одержувача вашого подарунка.

Сонник Фрейда

Якщо у сні ви бачили коріння домашніх рослин, що володіють лікувальними властивостями, вам необхідна допомога. У більшості випадків, ваше погане самопочуття можна вилікувати добрим словом від близьких людей. Швидше за все, ви потребуєте емоційної підтримки і розумінні.

Висновок

Значення сну, в якому ви бачите коріння, багато в чому залежить від того виду рослини, яке вам приснилося. Згадайте всі деталі сну, і ви зрозумієте, що він означає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code