До чого сниться корова: тлумачення з різних сонників

В різних культурах у різних народів корова шанується як годувальниця і символ достатку. До чого сниться корова? Бачити уві сні корову вважається добрим знаком. Але є й деякі нюанси в залежності від того, кому і в якому вигляді приснилася корова. Сонник може запропонувати безліч різноманітних тлумачень. Наприклад, якщо вам приснилися спокійно пасуться корови, то ви вправі очікувати повного благополуччя і удачі. Всі ваші плани і бажання втіляться в реальність, і дні будуть наповнені радістю.

У всіх культурах корова вважається символом родючості, достатку і материнства, а в Індії шанується як священна тварина.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

До чого сняться корови? Як правило, до добрих змін. Сон, корова в якому була дебела, знаменує настання щасливих днів і матеріального благополуччя, але одночасно є і застереженням від жадібності і марнотратства. Якщо ж корова уві сні була худа — будьте напоготові, вас чекають важкі часи, увімкніть режим економії!

Ціле стадо корів або корова, яку ви тримали на мотузці, символізують смугу стрімкого успіху — матеріальний і кар’єрний ріст вам забезпечені. Невдалим сном можна вважати агресивну корову. Якщо вона намагалася вас вкусити, то чекайте недобрих гостей. А якщо вона гналася за вами, це має застерегти вас від конкурентів і ворогів.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

До чого сняться корови жінці — мабуть, дуже багатообіцяючий сон з далекосяжними наслідками. Якщо поруч з коровою був і коханий дівчини або жінки, то можна починати готуватися до весілля! Побачений теля обіцяє, що майбутній чоловік буде справжнім «годувальником сім’ї», і норкова шуба їй забезпечена! Коли дівчині або жінці приснилося стадо биків під охороною собак — це означає, що її прихильності домагаються відразу два претенденти.

Вагітній жінці корова уві сні приходить як попередження — треба готуватися до важких пологах. Побачений у сні отелення обіцяє для жінки додаток в сім’ї або в гаманці.

Нападниця, агресивна корова сигналізує вам, що зараз не найкращий час приймати відповідальні рішення, і щоб справи не пішли криво і навскіс необхідно заспокоїтися і розслабитися. Зараз у вас, можливо, настав період травмонебезпечний, будьте обережні!

Якщо чоловікові приснився корова, можливо два варіанти розвитку сценарію. Перший — це знайомство з симпатичною дівчиною, а другий — небезпечна дама в найближчому оточенні, яка може стати джерелом неприємностей. До чого сниться стадо корів чоловікові — це відображає його надію на внутрішню гармонію, тягу до домашнього вогнища і вічним сімейним цінностям. Неспокійне, мычащее стадо обіцяє неприємності і сльози, будьте уважні!

Дитині корова сниться частіше як казковий персонаж і є, безумовно, позитивним, добрим знаком. Особливо в період істотних змін — переїзді, зміні школи або викладача — це знаменує безболісне звикання до нових умов і підтримку сім’ї. Якщо дитині приснилося ціле стадо, то означає набуття нових друзів і веселу компанію. Коли корова буцає дитини у сні — мама і тато, будьте уважні до свого чада: що-то в спілкуванні з вами пішло не так.

Вам приснилася тільки корова або ціле стадо?

Бачити уві сні корову для жінки або чоловіка говорить про те, що у вашому внутрішньому світі все гаразд, і ви перебуваєте в гармонії з зовнішнім світом. Надійний баланс вашого «Я» з оточуючими міцний і приносить вам рівновагу і дружелюбність. У всіх ваших починаннях ви повинні керуватися здоровим глуздом і спокоєм.

Корова, жує травичку, служить вам пересторогою,: остерігайтеся безпідставних надій на безперспективні пропозиції, навіть дуже привабливі за вашу думку. Доглянута, велика корова — провісниця виконання бажання, давно оспіваного вами, але в силу обставин визнаного не здійсненним.

Побачене уві сні мирно пасущееся стадо — дуже добрий знак.

Як говорить сонник, стадо корів, налаштована мирно, обіцяє вам багато приємних можливостей — дружнє застілля, відповідну увагу вашої пасії, а також несподіваний подарунок або винагороду. Агресивне мычащее стадо — недобрий знак. Щоб не пролити гірких сліз в найближчому майбутньому, переконайтеся, що ваші справи в порядку, сім’я благополучна, здоров’я ваше і ваших близьких на належному рівні.

Біжить стадо може передбачати кілька можливих варіантів майбутнього. Загальне значення такого сну — це ненадійні люди, жертвою інтриг яких ви можете опинитися. Якщо уві сні вам вдалося погнати корів в потрібному напрямку, то вам вдасться уникнути підступної пастки і, можливо, навіть отримати певну вигоду з цієї ситуації. Коли стадо біжить на вас, мужайтеся, це не до добра, якщо повз вас — то не хвилюйтеся, всі біди вас минуть. Якщо ж стадо біжить у невизначеному напрямку, ви можете упустити щось важливе для вас.

Як говорить сонник, корова з телям символізують вірний напрям шляху для досягнення вашої мети, причому ця мета вже не за горами. А якщо теля жує травичку, то це означає ще і прибуток! Для людини, схильного до впливу близьких, такий сон може означати, що пора знайти упевненість в собі і самостійно приймати всі рішення. Корова з телям можуть також свідчити про вашу надмірну опіку над дітьми, але ваше хвилювання безпідставно — все йде своїм чередом і в правильному напрямку.

Коли вам приснилися корова і бик, це означає гармонію вашого внутрішнього світу, гармонію протилежних сутностей, жіночого і чоловічого начала. Крім духовних цінностей цей сон обіцяє і матеріальний достаток. Читайте також: до чого сниться бик.

Побачена тварина з рогами або без рогів?

 1. Якщо у корови були красиві вигнуті роги, і вам вдалося до них доторкнутися, то чекайте подарунків від долі — це був ваш ріг достатку. Але якщо в цей момент хтось доїв цю корову, то вам загрожують серйозні збитки за вашою ж вини, або ви станете жертовної пішаком у чужій грі.
 2. Закривавлені роги корови уві сні означають серйозний конфлікт у вашому найближчому оточенні з непередбачуваними наслідками. Або ви досягнете бажаного успіху, використовуючи всю свою агресію і безпринципні правила гри.
 3. Корова без рогів сниться до порушення спокою у вашому домі. Випадкові нові знайомі по злому наміру або немає порушать вашу внутрішню гармонію, що призведе безпосередньо до неприємностей у справах.
 4. Вам приснилося, що вас буцає корова? Це неприємно уві сні, а й наяву нічого доброго вам не віщує. Недобрий чоловік, сторонній або близький вам, принесе у ваше життя ложку дьогтю, постарайтеся вберегти від неї вашу бочку з медом!

Якої масті корова вам приснилася?

До чого сниться чорна корова — недобрий знак, означає хвороби, смерть, небезпеки і неприємності. Як говорить сонник, чорна корова, що входить у ворота, означає, що всі неприємності будуть цілком переборні, завдяки нестандартному рішенню проблем. Навпаки, якщо вона виходила з воріт, то це треба розцінювати як серйозне попередження про небезпеку. Остерігайтеся неврівноважених і заздрісних людей — це джерело додаткових неприємностей. Доїти чорну корову уві сні — не довелося б плакати.

Біла корова уві сні — це позитивний символ, особливо якщо вона йшла з двору. До чого сниться біла корова — такий сон обіцяє хорошу новину, дорогий подарунок і виконання бажань. Але якщо ви будете піддавати себе зайвим тривог, все може скінчитися несподіваними сльозами. Все залежить від вас!

Коли сниться руда корова, вас чекає багатство, щасливі події і виконання бажань. Жінок, які бачили уві сні руду корову, чекає запаморочливий успіх у чоловічої половини людства. Якщо корова входила у двір, то з вами може статися підвищення в посаді, великий виграш чи будь-яке досягнення у світовому масштабі.

Приснилася корова сірої масті? Досить нейтральний символ сам по собі, але в залежності від вашого світогляду може передвіщати події досить суперечливі. Сіра корова означає «можливість». Ваш вибір визначає цю можливість. Захочете — зможете реалізувати всі найбожевільніші ваші ідеї, а не захочете — будете чекати інших знаків долі і насолоджуватися спокійним затишком вашого будинку.

Коричнева корова — це безтурботний символ домашнього вогнища. Вам не доведеться чекати потрясінь і бур — все буде тихо і гладко у вашому житті на найближче майбутнє.

Коли сниться плямиста корова, це гарантовано веде до матеріального благополуччя, причому не важливо, в якому вигляді. Це може бути підвищення зарплати, виграш в казино, премія, вигідний контракт і багато-багато інших способів розбагатіти.

Якщо сниться отелення або доїння корови отелившоїся

До чого сниться отелення корови — однозначної відповіді немає. Передбачає такий сон різні події, подумайте, що для вас найбільш ймовірно? Поповнення в сімействі, збільшення сімейного бюджету, чиясь безкорислива допомога або навпаки — відмова від чийогось втручання у ваші справи і повна самостійність? Чи давно задумана оригінальна ідея, що відкриває перед вами неозорі перспективи?

До чого сниться доїти корову уві сні — це дуже хороший знак, пораприложить всі зусилля для досягнення максимального «удою», тобто прибуток. Як говорить сонник, доїти корову з великим повним вим’ям означає, що доходи ваші цілком можуть виявитися нечуваними за умови, що ви не втратите чуття і зумієте осідлати удачу! Доїти корову уві сні може означати також несподіваного отримання спадку. Чого ще можна бажати?

До чого сниться молоко коров’яче — це означає, насамперед, що ви добросердечний чоловік, що живе в злагоді зі своєю совістю. Такий сон передвіщає вам довге щасливе життя, сімейну гармонію, багатство.

Пасти череду корів у сні — наяву це приведе вас до керівної роботи в невеликому колективі. Також це може означати, що ваша турбота необхідна вашим близьким. Вас можуть підстерігати несподівані повороти долі, але ви з честю подолаєте всі труднощі з чималою вигодою для себе.

Якщо вам приснилася хвора або мертва тварина

Хвора корова приснилася не до добра. Варіантів багато неприємностей — це втрата бізнесу, звільнення з роботи, хвороба, перездача іспиту, дірка в сімейному бюджеті, невдачі на любовному стезі. Але всі ці неприємності можуть статися, якщо не прислухатися до попередження, а саме: зараз вам треба бути обережним і обачним, не робити нічого скільки-небудь значущого. Ви все встигнете, коли стабілізується ваш стан, адже зараз ви уразливі для будь-якого конфлікту з непередбачуваними наслідками.

До чого сниться мертва корова — багатозначний символ. Якщо це ви її убили, то як не дивно, вам буде супроводжувати удача. Якщо тварина помирає у вас на очах, або над нею в’ється мухи — це значить пора налагоджувати відносини зі своєю другою половинкою. Як говорить сонник, мертва корова в стійлі означає, що вас мучать докори сумління. Ви ризикуєте потрапити під шквал пліток, кляуз. Якщо ви торкаєтеся до туше — це ваш останній шанс довести свою правоту і виправити ситуацію. Фінансові труднощі, психологічний тиск — все це може передвіщати мертва корова уві сні.

Забивати або різати корову на м’ясо — це провісник фінансових проблем і можливої небезпеки. Друга сторона медалі — вас чекають прибуток і удача. Якщо корову вбиває жінка — це явна ознака її невпевненості в собі. Якщо ви разделываете тушу на м’ясо, то вас чекає успіх і завершення давно забутого справи, яке принесе вам прибуток. Бачити кров означає, що ваші гроші не зможуть у вас відібрати навіть вороги.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Приснилася корова, до чого це? Протягом століть корівчину-матінку шанували на Русі як символ материнства, достатку і затишку. і цілком заслужено. Зараз приснився корова, особливо у городян викликає деяке здивування: до чого б цей сон? Відкрийте сонник, почитайте — вона принесла вам добро чи попередила про неприємності. Далі ми перерахуємо сонники, які дуже рекомендуємо вам заглянути.

Сонник Міллера — вас очікує достаток і успіх

Якщо після пробудження вам згадалася корова, сон обіцяє щасливе життя, матеріальний достаток, кар’єрний успіх. Корова у сні втілює собою ваші мрії і надії, і якщо стадо пасеться на квітучому лузі, то незабаром ваші мрії утіляться в реальність.

Якщо вам сниться гладка корова, то будьте впевнені, фінансові питання вас більше не будуть засмучувати — ваш достаток назавжди вижене нужду з дому. Ваш кар’єрний ріст не змусить себе довго чекати і буде дуже стрімким. Якщо сниться худа корова — наступають безтурботні часи, але в той же час необхідно звернути увагу на своє здоров’я. Побачений бик обіцяє чоловікові запаморочливий успіх у жінок, а дівчині — вступ у шлюб.

Доїти корову у сні означає стабільний добробут, а також вірогідні подарунки, виграші або отримання спадщини від родичів. Бачити мертву корову у сні — обставини ведуть вас до смутку і тузі. Тим не менш, не піддавайтеся смутку, деякі обставини треба просто пережити.

Сонник Ванги — можливі тимчасові труднощі

Згідно соннику Ванги, якщо жінка доїть корову уві сні, вона буде чудовою матір’ю.

Трактування сонника Ванги не таке райдужне — корова описана як провісниця тривог, перешкоду в досягненні мети. Однак не варто форсувати події — труднощі виявляться тимчасовими і незабаром вирішаться самі собою.

 1. Якщо сниться худа корова, то вас очікують хвилювання марні, а якщо ви продаєте корову — будьте готові до втрати грошей.
 2. Коли корова сниться жінці це означає прихильників протилежної статі, а якщо жінка доїть корову в сні — значить вона буде чудовою матір’ю для своїх дітей.
 3. Приснилося напад бика — це попередження про серйозну небезпеку. Необхідно запастися терпінням і проявити обережність.
 4. Приснилося стадо мичащих корів — чекайте сварок і пліток. Близька вам людина ненавмисно втягне вас у велику сварку. Не впадайте у відчай, скоро все благополучно вирішиться.

Сонник Фрейда — можливо поповнення в сімействі

В сонник Фрейда домашня худоба, зокрема, корова, уособлює міцне здоров’я людини і бажання витратити серйозні гроші на серйозні речі. Укус корови у сні означає ніщо інше як ганебний статевий акт у вашому минулому або в майбутньому, якщо ви готові на неприємні враження. Якщо сниться парування корів і бика, то, на думку Фрейда, ваше інтимне життя залишає бажати кращого. Для жінки такий сон означає, що їй катастрофічно не вистачає чоловічої уваги, і не тільки заради задоволення, але і для міцного, здорового потомства.

Сняться корови людям, готовим до продовження роду, і сон про доїння корови означає, що спроби цих людей незабаром будуть мати успіх. Якщо сниться хвора корова — вас, швидше за все, турбує стан здоров’я ваших дітей і, можливо, даремно. Пасти корів — цей сон Фрейд теж пов’язує з дітьми і з вашими побоюваннями за їх майбутнє. Ваша віра в свої сили недостатня, і якщо ви будете менше хвилюватися через дрібниці, то більше зможете зробити в головному.

Сучасний сонник — ви отримаєте хороші новини

 1. Сниться корова сита — провісниця збільшення сімейства, хороших новин, святкувань і дружніх посиденьок.
 2. Худа корова — символ ворожнечі, наклепу і сварок. Постарайтеся уникати контактів з недоброзичливцями. Проявіть витримку і спокій, скоро все владнається.
 3. Пити коров’яче молоко до вдалою і цікавою поїздці. Гармонія в сім’ї та багатство вам забезпечені, але не забувайте про своє здоров’я — воно під загрозою.
 4. Чоловікові сниться дика корова — дістанеться дружина-красуня, але не обов’язково розумниця.
 5. Корова, що жує жуйку — сигналізує про вашу пасивність і небажання брати на себе зайві зобов’язання. Необхідно здригнутися і зробити хоч щось для свого щастя і благополуччя близьких.
 6. Сниться червона корова — будьте пильні, можливий пожежа. Перевірте домашні електроприлади.

Стародавньо персидський сонник — достаток

В цілому корова сниться до достатку і достатку, несподіваного збільшення, можливо майновим. Стадо корів — до великого подарунку. Здорова дійна корова у сні жінки може означати швидку вагітність.

Правильний сонник — комусь потрібна ваша допомога

Корова у сні для жінки означає, що наяву їй потрібно звернути увагу на тих, кому потрібна її допомога. Якщо уві сні ви шукаєте втекла корову, то незабаром вам буде потрібно вирішити проблему зі своєю дитиною.

Сонник Велеса — обережно, можлива небезпека

Мова корови — збільшення доходів. Двоколірна корова — небезпека на вулицях, але безпеку в будинку. Мукання корови — хтось давно намагається вам сказати, що дуже дорожить вами. Якщо корова топче або з’їла всю траву — несподіваний гість.

Англійський сонник — ви позбудетеся від проблем

Корова, жує сіно, обіцяє спокій і умиротворення, позбавлення від проблем. Ви завжди можете розраховувати на допомогу близьких і друзів. Доїти корову у сні — до отримання спадщини або дорогого подарунка від шанувальника, до багатства і процвітання.

Китайський сонник — чекають домашні клопоти

Корови уві сні жінки уособлюють клопоти по будинку, рутинну роботу, відсутність потрясінь. Але якщо ви в сні довго і дуже повільно доїли корів або прибирали смердючий гній, це обіцяє чималий прибуток.

Французький сонник — можливий нечесний вчинок

Бачити корову з великими рогами — до можливості отримання доходу нечесним шляхом. Асиметричні, різні роги корови — помилки, «крива доріжка». Якщо нападає корова з гострими рогами — до нападок авторитетною і шанованою жінки в вашу адресу.

Сімейний сонник — не запускайте свої справи

Якщо рогата корова доглянута й відгодована, то вас чекає успіх у всьому, що ви задумали. Але худа корова з великими рогами, навпаки, ознака поганої — її поява означає, що ви занадто запустили свої справи, і вони вимагають негайного виправлення.

Сонник Азара — обережніше з фінансами

Побачили пасущуюся на лузі корову — вам належить успішно захищатися перед агресивними оточуючими. Корову ведуть на забій — сумніватися у виборі, варто бути обережною з фінансовими справами. Корова голосно реве або поруч з нею теля — дати дітям можливість покинути будинок. Швидше за все побачений сон можна прийняти і бути уважним до оточення.

Східний сонник — ви любите дітей

У вас прокидається бажання стати батьком, виховувати дітей. Для матері такий сон може означати важлива подія, пов’язана з дитиною: перше слово, перші збори в школу, одруження.

Давньоруський Сонник — ви відвідаєте захід

Зміни на краще, хороші новини. Доїти одну з корів у стаді — вагітність або приємні новини про вашу дитину. Пасти череду — відвідування велелюдного заходу, натовп. Стадо рудих корів — пожежа.

Онлайн сонник — вам належить виступ

Бачити проходить повз стадо — стояти у великій черзі, томливе очікування. Пасти корів, гнати череду — виступати перед великою аудиторією або закликати до чогось велику групу людей. Тікати від корів — страх публічних виступів.

Висновок

Добра і слухняна корова пророкує успіх, благополуччя, поповнення в сімействі — все те, чим ми дорожимо у своєму житті. А якщо трапляються знаки недобрі, то вони є скоріше попередженням, щоб ми не розслаблялися і не пасували в скрутну хвилину. Годувальниця-корова, як і багато століть до нас, стоїть на сторожі нашого вогнища. Ми бажаємо, щоб у вашому домі завжди були мир, щастя і спокій. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code