До чого сниться Красти: тлумачення в різних сонниках

Раніше злодійство вважали мистецтвом. Саме тому, як трактує сонник, крадіжка є символом удачі і успіху в деяких випадках. Сучасні ж тлумачі кажуть про негативному значенні подібних сновидінь.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо в сновидінні вас звинувачують в скоєнні злочину, то наяву ваші дії будуть неправильно зрозумілі вашим оточенням. Як результат у вас можуть виникнути проблеми, однак зважаться вони благополучно, оскільки ви зможете знайти спосіб і вирішити всі питання позитивно;
  • Якщо ви звинувачуєте уві сні кого-то в крадіжці, сон говорить вам про несправедливе ставлення до цієї людини;
  • Якщо ви бачили, як злодії проникли в ваш будинок, в реальному житті ваше фінансове становище знаходиться під загрозою;
  • Якщо вас засуджували в крадіжці і за вами гналися правоохоронні охорони, життя зміниться в гірший бік;
  • Якщо ж переслідувачем були ви самі, то всі ваші вороги будуть повалені насправді;
  • Якщо ви зловили грабіжника в своєму будинку, значить, для вас велике значення мають матеріальні речі, і ви не довіряєте іншим людям. У вас дуже багато запитів до життя, але ви не приймаєте рішучих дій для їх здійснення. Виправте свої помилки, щоб уникнути чергового розчарування.

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні у вас вкрали якусь річ, наяву у вас можуть бути серйозні неприємності. Будьте дуже уважні при укладанні угод з малознайомими партнерами. Якщо уві сні ви були просто очевидцем події, в реальності ви дуже Сердечна. Почніть піклуватися про себе в першу чергу, і ви побачите, як ваше життя зміниться в кращу сторону.

Сонник Ванги

Сонник Ванги пояснює крадіжку в вашому домі, як сильні розлади і засмучення. Якщо злодієм виступали в сновидінні ви самі, вас чекає якесь захворювання. Причому хвороба буде тривати тривалий час. Якщо вам вдалося уникнути крадіжки, ви зуміли запобігти цю подію уві сні, наяву чекайте багатства і несподіваного збільшення грошових коштів. Ймовірно, отримання спадщини.

Сонник Фрейда

Крадіжка згідно сонником Фрейда є символом інтимний зв’язок. Ваші відносини знаходяться під великим секретом. Якщо річ була вкрадена у вас, то ваш секрет може розкритися. Сон також може означати, що ваш партнер вам змінює. Якщо злодієм в сновидінні були ви, наяву ви хочете нової інтрижки, але не можете зважитися на це. Ваша сором’язливість вам заважає.

Висновок

Для того щоб правильно пояснити значення сну, в якому відбувалася крадіжка, варто враховувати всі подробиці. Згадайте, хто виступав грабіжником, що саме пропало, які відчуття у вас залишилися після того, що сталося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code