До чого сниться крокодил жінці чи чоловікові: тлумачення з різних сонникам

Якщо приснився крокодил, сонник стверджує: це символ проблем і складнощів, підступів недоброзичливців, пліток, перешкод у справах. До чого ще він сниться? Цей образ уві сні іноді віщує перемир’я, завершення конфлікту, перемогу над заздрісникам.

Сонник Енігма: підступи недругів

Виявили крокодила у себе вдома? Здійснить візит неприємний гість. Дайте зрозуміти, що не мають наміру далі підтримувати відносини.

Напад крокодила уві сні на вас обіцяє скандал з близькими друзями через дрібниці або дурості. Проявіть розсудливість, помиріться.

Укус крокодила повинен насторожити той сновидець. Сонник Енігма стверджує: злостивці будують проти нього змову.

Привидівся говорить крокодил? Значить, ви занадто безтурботні, а потрібно бути напоготові: почнуться плітки і пересуди.

Тлумачення Ванги і мусульманського сонника

До чого сниться крокодил? Ванга вважає: це передвістя небезпеки. Також сплячий може стати жертвою зради.

Два алігатора боролися уві сні між собою? Наяву йде боротьба двох людей, що використовують навіть заборонені методи. Краще відійти в сторону – рекомендує Ванга.

Ісламський сонник після сюжету, де він напав на вас, закликає бути пильним з тими, хто претендує на вашу довіру і дружбу. Ця людина може втягнути в підступну інтригу, обдурити.

Також мусульманський снотолкователь вважає: рептилія уособлює ворога. Зверніть увагу на зовнішній вигляд плазуна – він вказує, наскільки сильним буде недруг.

Трактування Міллера і інших тлумачів

Бачили крокодила уві сні? Сонник Міллера попереджає про неприємності. Близькі друзі можуть обдурити. А недоброзичливці стануть ще більше чіплятися.

Це сновидіння Фрейд називає сигналом страху змін в особистому житті або страху втратити відносини з партнером. Розберіться в своїх побоюваннях і постарайтеся позбутися від них.

До чого сниться чоловікові великий крокодил? Снотолкователь Цвєткова пояснює: йому загрожує небезпека від заздрісників, які вже задумали якісь інтриги і підступи.

Що значить побачити крокодила?

Побачити уві сні, як він, лежачи в річці, ліниво спостерігає за тваринами – уособлення людини, який має великі повноваження. Можливо, це начальник або батьки. Сновидіння вказує: наяву сплячого за якісь провини поставлять на місце.

Приснився крокодил, що чекають в болоті видобуток? Сонник пояснює: злостивці зачаїлися, але будують плани, як нашкодити, так що готуйтеся відображати нападки.

Жінку алігатор в нічний мрію попереджає про появу суперниці, яка спробує завоювати її коханого. Все завершиться благополучно для сплячої, але з серйозними заворушеннями.

Який він був уві сні:

 • агресивний – відкрита сутичка з тим, хто прикидався другом;
 • добрий – серед приятелів зачаївся злостивці;
 • ручний – обережніше: знайомі можуть зрадити;
 • дикий – з’явився новий ворог, треба обчислити, хто це.

До чого сниться величезний крокодил? Значить, недруг візьме над вами владу, а ви нічого не зможете йому протиставити. Доведеться миритися з такими обставинами. Він покусав вас? Безліч неприємностей.

Живий чи мертвий

Живий крокодил уві сні, терзає здобич, віщує: станете свідком підлого випадку, але не зможете втрутитися. Він спокійно лежав на суші? Сонник підказує: зараз ви у відносній безпеці. Недоброзичливці зайняті іншими справами.

Побачили убитого? Життя буде протікати тихо і спокійно, без великих проблем. Голова була окремо від тулуба? Хтось замишляв погане проти вас, але змінив плани.

Приснився в компанії тварин

Уві сні крокодил був з черепахою? Зустрінете розумного, але небезпечної людини. Тримайтеся від нового знайомого подалі.

Боротьба алігатора з левом попереджає про зіткнення двох сильних противників, де ви можете теж постраждати.

Він гнався в воді за здобиччю і зловив? Обережніше в спілкуванні з людьми: хтось може приписати вам чужі слова.

Проявіть обачність при спілкуванні: уникайте слів, які можна витлумачити двояко. Заздрісники хочуть нашкодити будь-яким способом. Чи не підставляти, інакше потім довго доведеться доводити, що ви мали на увазі інше.

Що означає бачити, як він плаває?

Бачили уві сні, як крокодил мирно пливе по річці? Сонник повідомляє: смуга невезіння незабаром закінчиться. Настане спокійний час.

Якщо він був у брудній або каламутній воді – це ознака помилок сновидіння і неправильного рішення. Але якщо відпливав – труднощі завершаться.

Значення сновидіння про алігатора басейні наступне: якась подія сильно злякає людини.

Спостерігали за рептилією в акваріумі? Це означає: зараз ви в безпеці, у ворогів немає можливості нашкодити. Але розслаблятися не варто.

До чого сняться ваші різні дії?

Пригадайте, що довелося робити:

 • полювати – отримати велике багатство нечесним шляхом;
 • ловити – вирішиться конфлікт з конкурентом;
 • зловити – удержите контроль над складною ситуацією;
 • гладити, приручати – тимчасове перемир’я з недругами;
 • грати – погляди і судження кардинально зміняться.
   

Змогли уві сні втекти від крокодила? Захистіть своє чесне ім’я від нападок злостивців. Вдалося перемогти його і вбити? Сонник підказує: позбудетеся від заздрісника в своєму оточенні, подолаєте проблеми.

До чого сниться знімати з нього шкіру? Всі дізнаються вашу таємницю. Шкура крокодила будинку на підлозі – знак перемоги над ворогом.

Приготувати і є блюдо з м’яса рептилії – отримаєте підвищення на роботі. З’їсти голову – знешкодите недоброзичливця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code