До чого сниться кролик: тлумачення з різних сонників

Спритного кролика, сонник Нострадамуса вважає позитивним знаком. Бачити його в своїх мріях – найчастіше, до позитивних змін. Однак, у деяких езотериків, психологів можна зустріти застереження. Розгадуючи, до чого сниться пухнасте звірятко, не забудьте згадати емоції, відчуття, випробувані уві сні.

Тлумачення за сонником Енігма

Бачити кроликів уві сні можуть цілеспрямовані, амбітні люди. Їм належить впритул зайнятися справами власного бізнесу, подумати про розширення повноважень, знайти нові джерела доходу. Попереду стабільність, кар’єрний ріст, достаток.

Якщо приснилося, що довелося купити, отримати в подарунок, брати в руки, гладити кролика чекайте прибутку навіть від дрібних угод. Сновидіння означає, що випав чудовий шанс збільшити добробут сім’ї, не докладаючи особливих зусиль.

Зате, подарувати, продати – значить, втратити частину бізнесу, поступитися дохід невідомій особі. Сонник Енігма радить не засмучуватися, удача відвернеться від вас ненадовго. Через короткий проміжок часу знову зможете очолити прибутковий проект і повернути славу успішного підприємця.

Міллер про різнобарвну шерсть

В сонник Міллера йдеться про колір вихованця, який приснився. Бачити однотонного кролика уві сні – до високих показників у навчанні і роботі. Крім того, психолог обіцяє ряд досягнень в конкурсах, спартакіадах, змаганнях.

Роз’яснюючи, до чого сниться шерстка того чи іншого кольору, Густав Міллер дає вельми незвичайні опису:

 • біла – до змін в кращу сторону;
 • сіра – до вигідної пропозиції;
 • чорна – до фінансових ризиків;
 • жовта – до приплоду, збільшення сім’ї;
 • коричнева – до хвороби;
 • рожева – до закоханості;
 • червона – до інтриг друзів;
 • блакитна – до холодності партнера;
 • різнобарвна – до подорожі.

До чого сниться поранений кролик

Побачити хворе або поранена тварина уві сні – до непередбачених клопотів. Ісламський сонник, розкриваючи, до чого сниться рятувати кролика з води, лікувати, застерігає від лавини проблем. Перешкоди в справах розпочнуться вже з ранку. До пізнього вечора доведеться займатися чужими питаннями.

Увага: побачити кілька хворих або поранених особин – значить, втратити контроль над проектом. Провал неминучий, якщо терміново не переглянете свої методи роботи, звички і не зміните їх на протилежні.

Що значить мертвий кролик

На щастя, померлий уві сні вихованець не є ознакою негативу. Навпаки, з його смертю ви знайдете нові можливості, позбудетеся від ряду перешкод, зустрінете людей, які охоче допоможуть в просуванні мети.

Здійснити ритуальне вбивство за мусульманським сонником – до вступу перспективних пропозицій. Ваша кандидатура буде схвалена на високий пост. Вбивати домашнього улюбленця – те ж саме, що повалити неугодного начальника і зайняти місце, що звільнилося самому.

Убитий на полюванні заєць і зовсім є передвісником кардинальних змін в житті сновидіння. Наздоганяти, цілитися і стріляти уві сні – до здійснення заповітної мрії.

Ванга: побачити шкуру, м’ясо уві сні

Обробляти тушку кролика, різати м’ясо – до появи перших ознак захворювання. Даючи розшифровки, до чого сниться кролятина, віщунка попереджає про необхідність поберегти здоров’я. Причому, як фізичне, так і психічне.

Якщо кролику уві сні довелося померти не від вашої руки, а від переляку – остерігайтеся випадкових зв’язків, статевих інфекцій, шкірних захворювань. В сонник Ванги є ще одне тлумачення сновидінь. Виявляється, є ризик виникнення депресій, нудьги, тривожного стану.

Возитися зі шкурою, шити шубу, шапку – до одужання коханої або рідної людини. Хороші новини здалеку порадують всіх, кому довелося бачити багато шкурок.

Бачити великих кролів

Велике і вгодовані тварина символізує довірчі відносини між подружжям, партнерами. Крім того, великий кролик вважається ознакою плідності. Жінці, яка мріє народити, тлумачі рекомендують не втрачати часу дарма.

У свою чергу, маленькі кроленята є попередженням про марні клопоти. Суєта, в яку потрапите в найближчі дні, не дасть зосередитися на головному.

Багато біленьких і сіреньких малюків уві сні – знак появи проблем у близьких родичів: дітей, батьків, братів, сестер. Причому, допомога може знадобитися відразу всім.

Якщо наснилася іграшка

Іграшковий кролик, кіт, хом’як вважаються загрозою, застереженням проти ошуканців, нечесних людей. Тікати від ожила іграшки – те ж саме, що потрапити в пастку, розставлену недоброзичливцями. Сонник Феломени звертає увагу на особливості іграшкового звірка:

 • плюшевий – до зустрічі з шахраями на вулиці;
 • пластмасовий – до порожніх обіцянок;
 • робот – до відкритих конфліктів з колегами;
 • говорить – в найближчому оточенні є підлабузники.

Тлумачі радять не вживати найближчим часом серйозних кроків, не укладати угод, не піддаватися на спокуси. Інакше, врятувати репутацію буде вкрай складно.

Що означає клітка

До чого сниться кролик в клітці, детально розписано в соннику Цвєткова. Психотерапевт вказує на невпевненість сновидіння в своїх діях. Нерішучість може стати перешкодою в просуванні ідей.

Є ризик погіршення відносин з начальством, колегами. Якщо кролик нападає на вас, кусає, намагається дістати лапою з-за прутиків клітини – знайте, що з’явилися конкуренти, люди, охочі зайняти ваше місце. Укус служить попередженням про перші кроки противника.

З цієї ситуації є тільки один вихід – необхідно набратися сміливості і довести керівництву свою спроможність і професіоналізм.

Декоративний звір по Фрейду

Розводити рідкісні породи кроликів уві сні-до любовних пригод. Декоративні екземпляри свідчать про мінливі смаки сновидіння, мінливість в сексі.

Сонник Фрейда обіцяє початок романтичних відносин всім, кому пощастило бути присутнім при годівлі новонароджених малюків. Терти моркву кроленят, годувати, грати з ними, укладати спати – до чуттєвих насолод.

Дві дорослі особини в оточенні потомства – знак взаємної любові, довірчих взаємин між подружжям, сексуальними партнерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code