До чого сниться Криголам: тлумачення в різних сонниках

Сновидіння, в яких присутній корабель будь-якого роду, що означають наступ періоду змін в житті сновидца. Як говорить сонник, криголам символізує позитивні зміни в будь-якій з можливих сфер.

Якщо у сні ви бачили криголам — наяву ви нарешті зможете розв’язати проблеми та досягти цілі.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Криголам у сні означає, що у вашій родині скоро буде панувати мир і благополуччя. Відносини покращаться, між членами сім’ї з’явиться доброзичливість;
  • Корабель може передбачати вирішення всіх поточних негараздів і виконання ваших бажань;
  • Якщо ви пливете на кораблі, скоро отримаєте несподівані звістки. Вони можуть носити як позитивний, так і негативний характер;
  • Якщо судно кинуло якір, що щось піде не за планом. На вашому шляху виникнуть перешкоди при досягненні задуманого. Реалізації ваших планів можуть завадити сторонні люди;
  • Якщо уві сні ви ступаєте на борт корабля, наяву вам надійде вигідна пропозиція. Якщо ви давно хотіли почати власну справу, зараз саме час приступити до реалізації бажаного;
  • Зійти з льодовика у сні обіцяє неприємності, хвороби, звільнення з роботи;
  • Спокійне плавання означає, що вас чекає тиха, розмірене життя без сильних потрясінь. Однак це не означає, що вона буде щасливою. Часом саме перепад емоцій дає нам відчуття насиченого життя.

Сонник Міллера

Густав Міллер пояснює появу криголама в сновидінні як символ благополуччя. Бізнес буде процвітати. Ви досягнете матеріального та душевного добробуту. Допливти до берега в сні передвіщає здійснення найсміливіших планів.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги перебувати на борту криголама і бачити миготливі вогні маяка передвіщає виконання ваших бажань. Зійти з судна у сні буде позитивним знаком, якщо ви самі цього хотіли. В іншому випадку, вам варто побоюватися наклепу і непотрібних розмов за спиною. Ймовірно, ви самі відмовитесь від якої-небудь вигідної угоди.

Сонник Фрейда

Психоаналітик тлумачить сон як попередження про що насувається хвороби. Може настати раптова смерть внаслідок нападу. Можлива втрата свідомості або розвиток хронічного захворювання. Жінкам сон говорить про те, що вони будуть домагатися бажаного будь-якими способами.

Висновок

Криголам в сновидіннях може мати різні значення. Для вірного тлумачення вашого сну варто ознайомитися з усіма можливими трактуваннями, щоб зрозуміти, яка з них підходить вашому випадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code