До чого сниться Кубок: тлумачення в різних сонниках

Будь-який предмет може в сновидінні виглядати досить незвично. Варто звернути на це увагу і врахувати при тлумаченні сну. Як повідомляє сонник, кубок символізує отримання якогось насолоди в реальності. Але це задоволення може засмутити близьких вам людей.

Якщо уві сні ви п’єте з кубка – вас чекає удача наяву. Успіх супроводжуватиме вас досить довго.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо уві сні ви віддаєте кубок кому-небудь, наяву вам слід поділитися своїм достатком або знаннями з людьми. Це принесе користь обом сторонам;
  • Бачити предмет і не брати його в руки, значить, хтось хоче увійти в ваше близьке оточення. Подумайте, чи варто підпускати цю людину в коло своїх друзів;
  • Розглядати старовинний предмет уві сні віщує допомогу і вигідні угоди від малознайомих людей;
  • Пити з кубка обіцяє успіх у всіх починаннях;
  • Якщо даєте випити з нього близького друга, наяву ви прагнете отримувати те, що перебувати під забороною;
  • Наповнений до країв посудину може передвіщати вагітність вашої дружини;
  • Золотий кубок говорить про вашу гордині. Варто стримати свої амбіції і зарозумілість.

Сонник Міллера

Міллер повідомляє, що побачити уві сні кубок означає, що вам належить якесь велике задоволення. Однак ця подія може засмутити ваших рідних. Розбитий предмет говорить про те, що ви намагаєтеся завести дружбу з якимись людьми, проте ваші спроби не увінчаються успіхом. Якщо отримали його як винагороду, ваші старання не оцінять по достоїнству.

Сонник Ванги

Сонник Ванги тлумачить сновидіння, в якому ви тримали в руках посудину як перемогу і повагу з боку оточуючих людей. Чути дзвін декількох предметів обіцяти благополуччя у всіх сферах. Розбитий предмет пророкує розлад ваших планів і надій. Якщо ж вам вдалося склеїти його по частинах, ви зумієте вирішити всі питання позитивно.

Сонник Фрейда

Згідно з тлумаченням Фрейда, кубок є символом жіночої статевої системи. Якщо уві сні ви наливали щось в нього, наяву ви хочете вступити в інтимний зв’язок з якоюсь дамою. Порожня посудина означає, що ви незадоволені поточною ситуацією на любовному фронті. Для жінок сон може говорити про те, що вона не зможе завагітніти. Якщо уві сні тягнули руки до предмета, ви хочете, щоб ваші відносини були максимально наближені до ідеалу.

Висновок

Різні сонники дають різне пояснення появи кубка в вашому сні. Варто уважно ознайомитися з усіма представленими тлумаченнями і зробити висновки, виходячи з вашої конкретної ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code