До чого сниться Кум: тлумачення в різних сонниках

Сновидіння є символікою, яку відображає наше підсвідомість, або вони можуть бути викликані сильним емоційним струсом найближчим часом. Як пояснює сонник, кум уві сні вказує на події, що відбуваються у вашій родині. Він попереджає вас про насуваються події.

Якщо вам наснився кум в гарному настрої – наяву вас чекає спокійне і розмірене сімейне життя.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо кум лається зі сновидцем уві сні, ви будете позбавлені від якихось зобов’язань в реальному житті;
  • Якщо він знаходиться в пригніченому настрої, сім’ю чекають негаразди і дрібні сварки. Постарайтеся згладжувати будь-які конфлікти в момент їх виникнення і не дозволити їм перерости у велику сварку;
  • Гарний настрій родича обіцяє період спокою і щасливого життя, вас чекає затишне домашнє вогнище і мирний перебіг життя;
  • Якщо ви самі виступали в ролі кума в сновидінні, вам належить прийняти значну участь в житті ваших близьких друзів Не забувайте про те, що не варто сильно втручатися в чиїсь стосунки і давати поради з приводу їх розвитку. Адже кожен має власну точку зору на цей рахунок;
  • Для незаміжніх жінок сон віщує швидке одруження, але не факт, що сімейне життя буде довгою. Швидше за все, відносини розваляться через деякий час;
  • Для заміжніх жінок сон означає народження дитини;
  • Іноді поява кума в сновидінні може означати розлучення або розрив відносин. Постарайтеся уникнути серйозних скандалів в найближчі дні, які не загострюйте ситуацію.

Сонник Міллера

Сонник Міллера говорить про те, що бачити уві сні кума чітко, як ніби в реальності, обіцяє швидку зустріч з ним наяву. Для сімейного людини поява родичів уві сні означає швидке поповнення в сімействі.

Сонник Ванги

Якщо ваш кум в сновидінні був чимось засмучений. Наяву чекайте радісних звісток. Якщо ви вступили з ним у суперечку, можливі труднощі у фінансовому плані. Якщо ж родич робить вам якесь ласку, ви можете своє високе положення і повагу в очах інших людей.

Сонник Фрейда

Якщо кум уві сні хвалить який-небудь предмет, ви стоїте перед вибором. Сон є попередженням, щоб ще раз ретельно обміркували ваші дії.

Висновок

Раніше хресні батьки грали велику роль у вихованні дитини, тому сновидіння з їх появою говорять про велику значущість сну в житті сновидіння. Не ігноруйте такі сни, постарайтеся пояснити їх значення і зробити відповідні висновки. Як правило, кум і кума в сновидінні з’являються, щоб попередити вас про що-небудь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code