До чого сниться Кума: тлумачення в різних сонниках

Іноді нам можуть снитися родичі, навіть якщо ми про них не згадували напередодні. Як говорить сонник, кума в сновидінні є вельми неоднозначним символом. Слід добре згадати сюжет сну, як виглядала хрещена мати вашої дитини, які дії здійснювала уві сні.

Якщо вам приснилася кума, яка посміхалася – вас чекає успіх у всіх сферах життя.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Поява куми уві сні говорить про те, що в сім’ї настане несприятливий період. Вона є символом підлості і пліток;
  • Незаміжнім дівчатам і розведеним людям сон пророкує нове знайомство і розвиток відносин. Однак вони довго не протримаються і закінчаться негативно для обох сторін.
  • Для людей, які перебували у шлюбі, сон передвіщає появу в сім’ї дітей;
    Якщо кума посміхалася уві сні, вас чекають успіхи, як на роботі, так і в любовній сфері;
  • Якщо сумувала про що-небудь, ви можете прийняти невірне рішення. Не варто поспішати в чому б то не було. Зважуйте кожне дію, поки не будете впевнені в його правильності. Поспіх не приведе ні до чого доброго;
  • Якщо кума була під дією алкоголю уві сні, хтось із ваших родичів вчинив аморальне діяння;
  • Гола жінка уві сні означає проблеми в сімейних відносинах. Постарайтеся швидше відновити мир і спокій в будинку, щоб уникнути великих розбіжностей;
  • Злісний вид хресної матері говорить про можливість відвести душу і поговорити відверто, що позбавить вас від душевних тривог.

Сонник Міллера

Тлумач Міллера стверджує, що кума сниться до неприємностей і майбутньої небезпеки. Особливо погане значення має сон, якщо вона була мовчазною і засмучений. Кума, що чекає уві сні дитини, говорить про те, що ваші плани не збудуться. Які перешкоди виникнуть на шляху їх реалізації.

Сонник Ванги

Як пояснює Ванга, сама по собі кума не несе ніякої небезпеки уві сні, вона лише є символом, що вказує на прийдешні несприятливі події. Поява її уві сні означає застереження. Якщо вам належить серйозний вибір або підписання контракту, сон лише пропонує вам ще раз ретельно зважити всі за і проти.

Сонник Фрейда

Сонник Зигмунда Фрейда говорить, що побачити уві сні вагітну куму означає щасливе життя для сновидіння. Також сон може говорити про необхідність поцікавитися життям куми, можливо, їй необхідна допомога в даний момент.

Висновок

Сонник надає великого значення настрою, в якому перебувала хрещена мати у вашому сновидінні. Також зверніть увагу на ваші відчуття після сну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code