До чого сниться Куниця: тлумачення в різних сонниках

Ці тваринки дуже спритні і спритні. Їх шкурки користуються попитом для створення хутряних виробів. Як тлумачить сонник, куниця є символом злодійкуватості і спритності рук. Сон з її появою означає крадіжку, сварку, обман.

Куниця уві сні не має однозначного трактування. Багато що в тлумаченні сновидіння залежить від тих дій, які ви робили.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо ви просто спостерігали за звіром на природі, імовірна крадіжка вашого майна;
  • Якщо затіяли полювання на нього, можуть виникнути проблеми у відносинах з родичами;
  • Спіймали звіра – чекайте великого скандалу між членами сім’ї;
  • Якщо куниця була вбита, ви будете багато переживати через невдале кохання;
  • Бачили, як звір тікає від вас, будьте обережні з вогнем. Можливо загоряння в вашому домі;
  • Якщо вбили звіра пострілом з рушниці, сон віщує отримання значного прибутку;
  • Якщо хотіли прогнати її з території, і у вас це вийшло, наяву ви зможете запобігти всі підступи, які будують ваші недоброзичливці;
  • Приручення звірка в сновидінні є поганим знаком. Вас чекає спілкування з недругом, якого ви включите в список близьких знайомих. Будьте пильні з вашим оточенням, під виглядом одного затаївся ваш недоброзичливець;
  • Убити в сні тварина білого кольору означає, що незабаром виправиться ситуація з грошима і ви значно поліпшення фінансове становище справ.

Сонник Міллера

Міллер пояснює сновидіння з куницею в ролі головного персонажа, як застереження. Вам варто бути обережнішими у своїх висловлюваннях. Слід побоюватися обману або крадіжки майна. Не довіряйте тим, кого знаєте нетривалий період.

Сонник Ванги

Згідно сонником Ванги принести куницю додому означає, що ви самі упровадите свого ворога в ваше сімейне вогнище. Так він отримає доступ до цінної інформації, в результаті чого може відбутися крадіжка майна або вашої ідеї. Недруг може залишити за собою ваш проект.

Сонник Фрейда

Якщо звір був спійманий в капкан, сон говорить про те, що вас чекає прикрість в результаті діяльності якоїсь жінки. Слід бути особливо уважними та обережними, якщо куниця була білого кольору. Якщо вам вдалося зловити тварину білого кольору, ви підключите всі свої найкращі риси і навички і зумієте впоратися з труднощами.

Висновок

Спритне і виверткий тварина символізує уві сні ці якості людини. Багато що в тлумаченні сновидіння залежить від процесів, що відбуваються уві сні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code