До чого сниться курити уві сні: тлумачення з різних сонників

Іноді уві сні ми здійснюємо дії, звичні для нас наяву, а іноді – зовсім нехарактерні. До чого сниться курити уві сні сигарету? Як описує майже будь-який сонник, курити уві сні сигарету є ознакою негативних подій в майбутньому. При тлумаченні такого сну важливо звернути увагу на деталі: чи палить сам сплячий або хтось із його близьких, що саме курять (сигарети, сигару, трубку і т.д.), а так само курить ця людина в реальному житті. Скористайтеся нашими підказками, щоб відновити повну картину сну і знайти його тлумачення. Куріння уві сні, як і наяву, як правило, не обіцяє нічого хорошого.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Багато людей так чи інакше стикалися в повсякденному житті з таким явищем, як куріння тютюну. Хтось є завзятим курцем, інші ж курять зрідка і лише «за компанію». Хтось успішно «зав’язав» зі шкідливою звичкою давним-давно, інші намагаються кинути, але без особливого успіху. І навіть ті, хто ніколи не тримав у роті сигарету, можуть щодня спостерігати кращих людей на вулиці, серед своїх колег, друзів і родичів. Так до чого сниться курити? Давайте розберемося!

До чого це приснилося некурящому?

Погодьтеся, досить дивний сюжет: курити уві сні некурящому – що означає такий парадокс? Якщо людина уві сні має шкідливу звичку, якої у нього немає в реальному житті, це може передвіщати придбання шкідливої ​​звички або залежності в майбутньому.

Також варто звернути увагу на своє оточення: чи немає в ньому людей, що роблять на вас тиск або тих, хто намагається втягнути вас в ризиковану авантюру. Необхідно бути уважним і обережним, особливо з несподіваними новими знайомствами – ви можете опинитися в неприємній ситуації проти своєї волі.

Ще кілька тлумачень, до чого сниться курити уві сні некурящому, в залежності від подробиць:

 • Пускати клуби диму в обличчя сторонній людині – до конфлікту, з’ясування стосунків;
 • Рівні, великі кільця диму – до здійснення бажань, успіхів у справах;
 • Бачити, як хтось видуває кільця диму – до багатства;
 • Перехопило подих від диму – сварок, пліток і інтриг.

Якщо уві сні ви курили сигарету

Може здатися, що якщо палить сниться куріння, то нічого примітного в цьому немає – людина просто продовжує звичне заняття уві сні. Але якщо придивитися до деталей і відчуттям, такий сон можна витлумачити по-різному.

Як говорить сонник, курити сигарету може означати тривоги з приводу залежності від чого-небудь в реальному житті: це може бути залежність від іншої людини, грошей, громадської думки і т.д. Сама по собі така залежність може і не доставляти труднощів, але з часом ризикує перерости у велику проблему.

Якщо людина уві сні курить сигарету жадібно, «в затяжку» – це може обіцяти неприємності з друзями і близькими, які перестануть розуміти занадто сильне захоплення людини. Якщо ж сниться процес відмови від сигарет, то швидше за все людина намагається позбутися згубної тиску в реальному житті і йому потрібна підтримка.

Що саме ви курили уві сні?

Куріння сигари характеризує сплячого як любителя розкоші і всього самого найкращого. Якщо уві сні людина була в старовинній одежі з сигарою в руках, то доля подарує йому можливість поліпшити фінансові справи.

Побачити уві сні курильну трубку – до зустрічі зі старим другом, або закінчення давньої сварки. Також цей образ може означати просування по службі на більш солідну посаду.

Куріння кальяну може передвіщати швидке отримання несподіваних важливих і радісних новин. Втім, тут варто бути обережним, часто ті, хто приносять такі новини, не гребують обманом заради власної вигоди. Є й інша версія тлумачення: людина, що курить кальян уві сні, намагається забутися від проблем, що навалилися в реальності. Тут важливо розуміти, що ігнорування проблеми тільки посилює її, але ніяк не сприяє вирішенню.

Сни, в яких людина власноруч виготовляє цигарки, зв’язуються з неправильним заняттям наяву, злочинами і обманом, коли людина намагається підпорядкувати світ своїй волі силою. Якщо ви курили уві сні тютюн, то в знайдете можливість примирення зі старим ворогом. Також сон обіцяє довгоочікувану зустріч зі старим добрим другом.

Куріння трави уві сні розцінюється як слабохарактерність, бажання піти від відповідальності. Анаша вважається символом насмішок з боку друзів, тому сонник закликає зважувати кожне своє рішення, щоб не «спіткнутися» і впасти обличчям в бруд. Конопля, як і в дійсності, так і уві сні, вважається засобом відійти від реальності, забутися і не думати про насущні проблеми.

Ви робили це разом з кимось або поодинці?

Сон, курити сигарету в якому вам довелося самому, означає що ви пропалює життя, спілкуєтеся з ненадійними людьми і в підсумку залишитеся на самоті. Якщо з вами курив хтось із знайомих, то не варто такій людині довіряти відповідальне доручення, швидше за все, ви розчаруєтеся і не отримаєте результату. Уві сні спостерігали, як з вами курив незнайома людина? Скоро на вас обрушаться плітки і чутки, які виявляться порожніми.

Ваш співрозмовник курив і пускав клуби ароматного, п’янкого диму? Ця людина має на вас величезний вплив, часом переходить в тиск. Чим важче було дихати, тим сильніше ви відчуваєте в реальності його вплив. Якщо ви пускали кільця білого диму в обличчя людині, то ви опинитеся в центрі конфлікту.

Уві сні курити сигарету і почати сильно кашляти – це знак, який застерігає вас від підступів ворогів. Не розказуйте нікому про свої плани, адже недоброзичливцем може виявитися навіть ваш друг. Якщо ви комусь дали прикурити, то вас наздоженуть погані вісті.

Кому приснився сон: дівчині, жінці, чоловікові, дитині

До чого сниться курити сигарету чоловікові чоловікові – наяву ви виступаєте для кого-то символом підтримки і опори, вашим близьким є на кого покластися в житті.

Некурящою жінці сон про куріння говорить про те, що вона загнала себе в жорсткі рамки, що заважає їй вільно радіти життю, бути відкритою новим можливостям. Ймовірно, що рамки були встановлені в дитинстві батьками. Так жесон трактується, як бажання бути самостійною і розважатися.

Якщо молодій дівчині куріння уві сні тлумачиться як:

 • Небажання вдосконалюватися, лінь;
 • Порожні мрії, бажання мати все і відразу не докладаючи зусиль;
 • Небажання брати відповідальність.

Якщо дитині сниться куріння, то можливо, він відчуває тиск з боку однолітків або вчителів. Головне в такій ситуації – уникати стресу і не потрапити під вплив поганої компанії. Іноді сниться, що у дитини курять батьки – такий сон свідчить про натягнутих відносинах в сім’ї, наприклад, коли дитина змушена спостерігати сварки між батьком і матір’ю.

Трактування в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як вам скаже майже кожен сонник, курити сигарету уві сні означає щось негативне. Найчастіше такий сон говорить про темні сторони вашої особистості, про слабкості, в яких ви самі боїтеся собі зізнатися, але іноді куріння уві сні може вказувати на зовнішніх недоброзичливців.

Сонник Міллера – стережіться безглуздих чуток

Міллер був прихильником ідеї про те, що значення сну безпосередньо залежить від виду тютюнового виробу:

 • Трубка символізує зустріч з дорогою людиною. Також можна очікувати поліпшення матеріального становища;
 • Цигарки сигналізують про бажання усамітнитися, відректися від побутових проблем;
 • Уві сні курити сигарету – стережіться безглуздих чуток і домислів про вашому причасті до якого-небудь скандалу;
 • Мундштук – до приємного здивування, хорошими новинами.

Сонник Ванги – можливо, на вас хтось впливає

Болгарська провидиця вважала, що палити уві сні, до чого це сниться – такий знак несе недобре в життя, можливо, хвороба або втрату. Купівля сигарет знаменує порожні турботи і витрату сил на непотрібні справи. Зламана сигарета віщує поганий вплив, що може стати причиною звільнення, руйнування сім’ї.

Сонник Фрейда – у вас великі амбіції

Зигмунд Фрейд пов’язував образ сигарети уві сні з чоловічим статевим органом. Варто звернути увагу на стан сигарети: велика сигарета свідчить про сексуальні амбіції, недопалок – про невпевненість в своїх силах. А ось пачку сигарет Фрейд, як неважко здогадатися, пов’язував з жіночим лоном. Зокрема, порожня пачка може сигналізувати про захворювання сечостатевої системи. Якщо чоловік уві сні викурив останню сигарету в пачці, то сонник пов’язує це зі статевим безсиллям.

Сучасний сонник – вам доведеться потрудитися

Викурена уві сні сигарета, як вважає сонник, є знаком, пророчащая наполеглива праця для досягнення намічених цілей. Якщо людини долає бажання викурити сигарету, то наяву його обтяжують проблеми в різних сферах.

Висновок

Сон про куріння не має твердого підстави, якщо сплячий насправді недавно кинув курити. Це говорить лише про підсвідомому бажанні викурити чергову «останню» сигарету. В цілому, факт куріння в сновидіннях можна витлумачити по-різному, все залежить від ситуації, в якій людина перебувати в дійсності Адже сон підказує йому правильне рішення або посилає знаки попередження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code