До чого сниться Кушетка: тлумачення в різних сонниках

Що робити, якщо уві сні приснився цілком звичайний для нас предмет. Як говорить сонник, кушетка є символом очікування. Щоб дізнатися справжнє значення вашого сну слід згадати все його подробиці.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Купувати уві сні предмет меблів означає, що вас чекає успішне досягнення поставленого завдання;
  • Окремо стоїть кушетка може обіцяти інтрижку на стороні. Для молодих дівчат сон означає, що з нечастих зустрічей з партнером може вирости велике і світле почуття;
  • Відпочивати на ній в сновидінні говорить про те, що вам просто необхідний зараз відпочинок. Ви занадто багато труднощів перенесли за короткий проміжок часу і заслужили невелику паузу. Зробіть перепочинок і спробуйте поглянути на всі питання під іншим кутом.
  • Ймовірно, рішення задач знайдеться само собою;
  • Байдикувати уві сні означає вашу лінь наяву;
  • Якщо намагаєтеся сховатися за меблями, наяву ви хочете влаштувати кому-небудь сюрприз;
  • Деякі тлумачі пояснюють появу кушетки, як знак того, що вас чекає ніч коханцем;
  • Для активних натур кушетка може бути символом майбутніх пригод.

Сонник Міллера

Міллер говорить про те, що перебувати в стані напівлежачи на кушетці уві сні означає, що вас чекають марні сподівання. Будьте дуже уважні до тих змін, які відбуваються у вашому житті. Тільки так у вас вийде втілити бажане в реальність. Припиніть будувати помилкові повітряні замки.

Сонник Ванги

Згідно з тлумаченням сонника Ванги, кушетка може означати, що вас скоро чекає відпочинок. Ви не дарма так довго чекали його. Період релаксації буде наповнений приємними подіями, і ви зможете повністю насолодитися свободою від повсякденних турбот. Сонник не радить продовжувати активно працювати, цим ви можете тільки нашкодити собі.

Сонник Фрейда

Відомий психоаналітик Зігмунд Фрейд пояснює появу кушетки уві сні, як символ прямого і відвертого флірту. Ви будете мати успіх в осіб протилежної статі. Ймовірно, у вас буде одночасно кілька коханців.

Висновок

По суті, кушетка є символом аналізування ситуації, що склалася. Навіть, якщо сон має негативне значення, не варто турбуватися з цього приводу. Ви в силах змінити будь-яку ситуацію у вашому житті. Будь-яке сновидіння є всього лише попередженням, але не прописну істину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code