До чого сниться квасоля: тлумачення з різних сонників

Отже ви прокинулися і згадали, що вам приснилися ці боби, які часто використовуються в традиційній українській кухні. До чого сниться квасоля? Більшість сонників сходяться на думці, що квасоля уві сні, як і інші бобові – до добра. Такий сон передвіщає стабільність і благополуччя. Але якби все було так просто… Адже існує безліч нюансів, що впливають на тлумачення сну. Так давайте розберемося у всьому докладніше.

>Квасоля на думку більшості сонників сниться до успіху у всіх справах.

Тлумачення варіантів сну в залежності від подробиць

Кожен з дитинства знає, що квасоля буває різного кольору, тобто різних видів. Та й робити з неї можна багато чого – і вирощувати, і купувати, продавати, і готувати щось з цього корисного бобової рослини. Цікаво, а чи впливають всі ці подробиці на тлумачення сну? Звичайно! А ось як – спробуємо зрозуміти. Користуйтеся нашими підказками, щоб детально відновити сюжет побаченого сну і зрозуміти його значення.

Якого кольору була квасоля: біла або червона

Як говорить сонник, квасоля білого кольору – це знак, що передвіщає удачу. Вже зовсім скоро відбудуться події, які допоможуть вам значно поліпшити свій добробут. Чим більшими були бобові у вашому сні, тим відчутніше збільшиться ваш дохід. Можливо, вам вдасться знайти нову перспективну роботу, відкрити прибутковий бізнес, виграти в лотерею. А може бути і так, що ви раптом отримаєте звістку про спадщину. У будь-якому випадку, ваше життя зміниться на краще.

Строката різнобарвна квасоля уві сні пророкує велике багатство.

Червону квасолю уві сні швидше за все побачить людина, якій притаманна така якість, як енергійність. Йому ніколи не сидиться на місці. Така людина не може байдикувати, йому постійно потрібно діяти. Сон обіцяє позитивні емоції, хороші вісті. Вас можуть запросити на велике свято. Також такий сон обіцяє виконання ваших бажань.

Різнокольорові плоди можуть означати, що хтось попросить у вас гроші в борг. Якщо вам сняться цілі мішки, доверху набиті кольоровий квасолею, то попереду для вас починається дуже світла смуга. Ви будете щасливі, багаті, упевнені в завтрашньому дні.

Поганий знак – бачити зіпсовані, гнилі плоди. Якщо у вашому сновидінні сталося саме так, то ваші зусилля виявляться марними, обставини складуться так, що все задумане з великою ймовірністю не збудеться.

А от сон, у якому ви побачили зелену, ще незрілу квасоля, не обіцяє нічого хорошого. Ви можете зіткнутися з неприємностями, хворобами. Ще такий сон може бути приводом замислитися. Можливо, ви належите до справ поверхнево, дуже поспішаєте і нічого не доводьте до кінця. Це якість досить сильно заважає вам і налаштовує людей проти вас. Спробуйте змінитися і, можливо, зміняться в кращу сторону і стосунки з людьми.

Плоди були стиглими або тільки зростаючими?

Ще один дуже хороший сон, який обіцяє вам тільки добро. Якщо вам приснилися грядки або ціле поле зі зростаючою квасолею, то можете бути впевнені, що щастя і удача вже стукає до вас у будинок. Такий сон обіцяє вам виконання найпотаємніших бажань. Якщо ви самотні, то зараз якраз той сприятливий період, коли ця ситуація може змінитися. Жінкам, давно мріють про дитину, пощастить дізнатися про свою вагітність. Ті, хто планує відкрити свою власну справу, теж на правильному шляху. Бізнес швидко піде в гору і буде приносити дуже хороший дохід.

Якщо вам приснилася зібрана стручкова квасоля, то вас можна привітати. Це символ благополуччя. Особливо це важливо для тих, хто зараз незадоволений своїм матеріальним становищем. Такий сон пророкує успіх саме в грошовій сфері. Ваш добробут з великою часткою ймовірності почне рости, вас очікує отримання прибутку. І з часом, якщо ви все зробите правильно, ви зможете домогтися фінансової стабільності.

Варто звернути увагу на таку деталь. Якщо уві сні ви відкриваєте стручки квасолі, а вони виявляються порожніми, то в реальності вам належить багато непотрібної роботи.

Не все так весело і оптимістично з сушеними бобовими. Бачити їх у сні – до розчарування в справах. Вас можуть очікувати труднощі, перешкоди на шляху до намічених цілей. Весь час вам буде здаватися, ніби хтось вставляє вам палиці в колеса. На щастя, такий період не триватиме довго. Скоро все налагодиться.

Консервована квасоля може попереджати, що вашим планам і надіям не судилося збутися так швидко, як ви того хочете. Що буде гальмувати їх. Якщо ви думаєте про якомусь новому проекті, сулящем вам зростання доходу, то швидше за все, найближчим часом у вас нічого не вийде. Можливо, трохи пізніше, але не зараз.

Якщо вам приснилися бобові в томатному соусі, ви часто транжирите гроші, бездумно їх витрачаєте. Не дуже хороший знак, якщо цей сон приснився вам прямо напередодні якої великої покупки. В цьому випадку є небезпека, що купівля, навіть якщо вона довгоочікувана, не стане для вас корисною і не принесе задоволення.

Які дії ви робили у своєму сновидінні?

Коли уві сні ви збираєте квасоля, то це значить, що наяву ви плануєте зробити якесь велике придбання і збираєте на нього гроші. Якщо вам сниться, що ви вже зібрали плоди, то такий сон пророкує вам благополуччя, достаток. Вам вдасться налагодити потрібні зв’язки, які будуть корисні для вашого фінансового розвитку.

Купівля бобових у сні обіцяє вам в реальності укладення дуже вигідної угоди, про яку ви навіть не могли мріяти. Несподівано вам можуть надійти дуже привабливі пропозиції. Але не поспішайте приймати відповідальних рішень. Сон попереджає про те, що здаються такими радісними перспективи насправді можуть виявитися мильною бульбашкою.

Якщо уві сні ви готуєте якесь блюдо з квасолеві бобів, то такий сон пророкує вам достаток, але не багатство. Вам завжди буде, чим нагодувати свою сім’ю, але про розкішне життя мріяти не доводиться. Є приготовані страви з квасолі – не дуже хороший знак. Сон передвіщає неприємності, можливо навіть хвороба когось із близьких. У таких випадках кажуть, що ви «проїдаєте своє благополуччя».

Коли вам сниться, що ви перебираєте бобові, то наяву будьте готові, що вам доручать дуже відповідальне завдання, виконання якого зажадає від вас багато сил і часу. Якщо вам потрібно перебрати дуже велика кількість бобів, то це свідчить про вашому страху наяву не виконати якесь важливе доручення.

Сновидіння, в якому ви замачиваете квасоля або інші бобові, застерігає від необачних вчинків. Такий сон може бути передвісником несприятливих подій, погіршення стану здоров’я, втрати роботи. Ймовірність негативного розвитку подій збільшується, якщо замочені плоди дрібні і зморщені.

Якщо уві сні вам довелося вирощувати квасолю, і ви бачите, як вона поступово зростає, то це сприятливий знак, особливо для людей, які виношують ідеї щодо створення нового бізнесу. Такий сон передвіщає успіх у цих починаннях. Якщо ви бачите квітуче поле з бобовими культурами, то в реальному житті вам вдасться дуже вигідно вкласти гроші в якийсь перспективний проект і отримати великий прибуток.

Що саме ви готували у своєму сновидінні?

  1. Варити уві сні суп з бобових культур обіцяє корисні знайомства, приємні несподіванки. Також сон може означати швидке отримання хорошого заробітку, яким ви, на жаль, не зможете розпорядитися з користю.
  2. Сон, у якому ви готуєте гарнір або кашу з квасолі, говорить вам про те, що ви володієте всім для того, щоб заробляти великі гроші. У вас достатньо досвіду, знань і навичок. Головне – не сидіти на місці, а діяти.

Тлумачення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Давайте подивимося, як трактують сон, у якому ви бачили квасоля, найбільш відомі тлумачі сновидінь. Ми обрали чотири найпопулярніших сонника, які вважаються найбільш докладними і правдивими на сьогоднішній день. Порівнявши тлумачення від різних авторів, ви можете знайти в них як подібності, так і відмінності. Чого ж варто вірити? Це можете вирішити тільки ви самі.

Сонник Міллера — ви отримаєте прибуток

Згідно соннику Густава Міллера, квасоля уві сні символізує швидке отримання прибутку.

Квасоля — це символ, що характеризує ділову і фінансову сторони життя. Бачити великі плоди квасолі – ознака отримання великого прибутку. Ну а якщо плоди були дрібними, то дохід буде невеликим. Якщо уві сні ви їсте недоварені бобові, вам не варто поспішати. Інакше справа, на яке ви вже витратили багато сил, провалиться.

Сонник Ванги — ви знайдете сімейне щастя

Приснився квасоля — це символ сімейного благополуччя. Якщо молодій дівчині сняться червоні великі рівні квасолеві боби, то такий сон передвіщає їй знайомство з майбутнім чоловіком. Для заміжньої дами таке сновидіння означає тихе сімейне щастя.

  • Бачити пишно квітуча рослина – вірна ознака того, що мрії сплячого здійсняться;
  • Однак зривати і є квасоля уві сні – недобрий знак, що передвіщає хворобу й інші неприємності.

Сонник Фрейда — у вас є комплекси і страхи

Бачити квасоля в сновидінні – це ознака надмірної закомплексованості, скутості. Якщо плоди гнилі, то вам може загрожувати захворювання, що передається статевим шляхом. Бачити багато квасолі – страх, що вам може змінити ваш улюблений чоловік.

Сучасний сонник — можливо, вам повернуть борг

Якщо сниться багатий урожай квасолі, то це віщує вирішення грошових питань, благополуччя. Якщо вас в гостях пригостили якоюсь стравою з цих плодів, то скоро вам повернуть гроші, взяті у вас у борг. Можливо, що віддадуть не відразу, а по частинах. Коли ви бачите в сні, що на ринку замість кольорової квасолі ви купили горох, це означає, що вашим бажанням не судилося збутися.

Висновок

Незважаючи на те, що бачити уві сні квасолю — символ не зовсім однозначний, в більшості випадків він віщує дуже позитивні зміни, обіцяє благополуччя, процвітання, реалізацію планів. Однак бувають випадки, коли все не так райдужно. Багато вирішують деталі. Якщо вам приснився сон з не дуже сприятливим тлумаченням, не турбуйтеся. Найчастіше вам під силу зробити так, щоб песимістичні прогнози не збулися. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code