До чого сниться Лампада: тлумачення в різних сонниках

Іноді в сновидіннях можна зустріти досить цікаві предмети. Як тлумачить сонник, лампада уві сні може бути символом життя і благополуччя. Її згасання означає закінчення життєвого шляху, розпалювати ж полум’я у ній, навпаки, обіцяє благополуччя і гарний розвиток справ.

Лампада уві сні має безліч тлумачень, крім деталей сну, важливо враховувати і ваш емоційний стан уві сні, а так само що турбує наяву.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо уві сні ви вирішили запалити лампаду, в реальному житті ви будете писати якийсь донос на ваше керівництво;
  • Якщо ви загасили її, ваш начальник отримає папір, в якій про вас колеги напишуть щось недобре. Однак, він не додасть цьому доносом серйозного значення;
  • Якщо уві сні розбивається світильник, вам належить незабаром сутичка з вашим недоброзичливцем;
  • Запалювати вогонь у світильнику віщує добробут;
  • Якщо ж ви займалися тим, що заправляли масло в пальник, скоро ви зробите якусь дію, яке призведе до відновлення ворожих відносин;
  • Погасла лампада в сновидінні може передвіщати швидку кончину підказує вам про те, щоб зробили всі необхідні дії перед тим, як покинути цей світ;
  • Деякі сонники трактують світильник в сновидінні, як муки совісті. Якщо нещодавно відбулася суперечка або велика сварка, вибачтесь перед вашим опонентом;
  • Якщо вогонь запалюєте лампади або свічки перед іконою, вам чекає важкий період у житті. Ви будете відчувати потребу і нестача фінансових коштів. Можливо, пройдете через приниження.

Сонник Міллера

Густав Міллер говорить про те. Що поява лампади у сні має добрий знак. Вона означає, що ви будете робити тільки богоугодні справи. Кожне ваше дія буде мати благі наміри.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги горить лампада означає пристрасть у стосунках, а також велику працездатність. Якщо вона згасла під час сновидіння, ви будете відсторонені від якого-небудь важливого для вас справи.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви спостерігаєте за тлінням лампадної вогню, розташованого поруч з іконою, хтось з ваших близьких чи родичів піде з життя. Якщо ж ви запалювали вогонь, у реальному житті ви пожертвуєте власними інтересами заради благополуччя ваших близьких людей.

Висновок

В сновидіння велике значення потрібно надавати деталей. Особливо тим, які яскраво врізалися в пам’ять. А також при тлумаченні снів враховуйте, які дії ви робили з основним предметом. Приміром, у випадку з лампадою розпалювання і гасіння вогню має прямо протилежне значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code