До чого сниться Лев: тлумачення з різних сонниках

Це африканська тварина символізує велич, сміливість, мудрість, а також впевненість у власних силах. До чого сниться лев у сні? Він вважається царем звірів. Тому не дивно, що людину, що володіє такими якостями, як відвага, рішучість і вміння розпоряджатися своєю долею, люди називають левом. Якщо вам приснився лев, це найчастіше означає, що ви володієте якостями даної тварини. Але це тлумачення далеко не єдиний з можливих. Отже, давайте розберемося, якщо приснився лев — до чого це?

Лев уві сні зазвичай є хорошим знаком, який вказує на сильні сторони вашої натури.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Побачений лев уві сні свідчить про те, що ви здатні на сміливі вчинки. Ви завжди приймаєте правильні рішення і можете ефективно вирішувати найважчі життєві задачі, тому в реальності ви зможете досягти дуже високих результатів. Це загальне тлумачення образу цієї тварини. Однак існує безліч подробиць, які впливають на загальну картину сновидіння. Користуючись нашими підказками, ви без праці зможете згадати сюжет свого сну і вибрати правильне тлумачення.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 • До чого сниться лев чоловікові – це символ того, що він повинен зустрітися з важливою людиною, чиновником або посадовою особою. Також лев може бути передвісником підвищення в посаді.
 • До чого сниться лев дівчині – це означає, що її партнер нарешті запропонує їй зв’язати воєдино свої долі;
 • До чого сниться лев жінці – це знак того, що в неї скоро з’явиться новий, багатий і впливовий прихильник;
 • Дитині цей хижак може приснитися в тому випадку, коли один з батьків надмірно пригнічує його дитячу сутність, суворо карає за найменшу провину, поводиться з ним, як з дорослим.

Ви бачили одного звіра або цілий прайд?

 1. Сон, лев в якому був один, сниться до важливої зустрічі з партнером по бізнесу, розмови про подальшу співпрацю. Але вам потрібно бути обережним, щоб не потрапити в мережу обману або інтриг.
 2. Два лева символізують успішні операції з діловим партнером, вам посміхнеться удача, і ви отримаєте великий прибуток від вашого підприємства. Це ж тлумачення справедливо для питання, до чого сниться лев і левиця
 3. Цілий прайд тварин, які опинилися у вашому сновидінні – до радісної зустрічі з родичами, дружні посиденьки в приємній компанії або ж запрошення на вечірку або одруження.

Що робив лев у вашому сновидінні?

Як говорить сонник, лев уві сні, який голосно гарчить, означає, що в реальному житті вас чекає велика небезпека, зрада близьких людей або ділових партнерів. Також це може характеризувати вас як прагнучого до влади людини.

Лев уві сні ходить по клітці, бігає з кутка в куток – ви потрапили в скрутне становище, коли ніхто, крім вас самих не зможе вам допомогти. Також це може означати, що ви потрапили в мережі обману лицемірних недоброзичливців.

Бачити в сні лева, жадібно поїдає свою жертву – це символ того, що вам все-таки вдасться здобути перемогу у задуманій справі, ви зможете гідно протистояти своїм ворогам, і в кінці кінців, всі вони будуть повалені.

Сплячий лев сниться до зміцнення вашого фінансового становища, спокою і благополуччя в родині, так як ваш авторитет не підлягає сумніву. Мертвий лев сниться – ви втратите колишню підтримку і повагу високопоставленого особи. Також це може передвіщати для вас серйозну хворобу.

Де ви бачили цю царську тварину?

Бачити уві сні лева в цирку чи зоопарку вам завдадуть жорстоке образа, постраждає ваша ділова репутація. Також це може означати безвихідне становище або програш великої суми грошей.

Лев спокійно прогулюється по савані – це символ вашого достатку і свободи, ви впевнені в собі, відчуваєте підтримку вищого керівництва. Можлива відрядження в іншу країну.

Сон, в якому лев бігає по міських вулицях означає, що для вас настане новий період в житті, який змусить вас переоцінити своє положення в суспільстві. Вам належить з розумом підійти до важливого рішення, яке необхідно прийняти зовсім скоро.

Якщо уві сні ви були мисливцем або приборкувачем

Приборкувати лева у сні означає, що ви володієте достатніми знаннями, силою і енергією, щоб успішно завершити розпочату справу, ви правильно оцінюєте свої можливості для того, щоб досягти чудових результатів у фінансовому плані і в сфері відносин.

До чого сниться лев, який нападає — це може символізувати вашого близького друга, на якого ви дуже сподівалися, але в самий відповідальний момент він може вас зрадити, переслідуючи власні цілі і вигоди.

Якщо в сновидінні ви полюєте на лева – у реальному житті ви завжди відчуваєте підтримку вірного товариша, з ним ви підете і в вогонь, і в воду. Велике сафарі – до фінансових втрат, вам доведеться докласти багато зусиль, як моральних, так і фізичних, щоб виконати задумане вами. Також вам не варто нікому довіряти, бо є небезпека отримати удар в спину від своїх колег.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Лев у сні — до чого це? Як можна зробити висновок при вивченні більшості сонників, якщо вам приснився лев, сон є або сприятливим знаком, або попередженням про можливу небезпеку, все залежить від деталей. Однак на тлумачення цього образу великий вплив надає і особисту думку упорядника збірника тлумачень. Для порівняння давайте заглянемо в найбільш популярні на сьогоднішній день сонники сучасності і порівняємо опису образу цього хижого звіра, знайдемо в запропонованих тлумаченнях подібності та відмінності.

Сонник Міллера — ви досягнете успіху

Згідно соннику Міллера, лев уві сні символізує ваш великий потенціал.

Якщо уві сні ви підпорядкували собі лева – значить, у будь-якій справі ви здобудете перемогу, візьмете верх. Якщо ж він поборов вас – це означає, що ви не будете захищені від ударів долі і загроз недоброзичливців. Лев у клітці – це символ того, що тільки від вашої здатності нейтралізувати протистоять вам ворогів залежить ваш особистий успіх.

Якщо ви почули гарчання – це віщує вам неймовірні досягнення у вашій діяльності, а також величезний успіх у жіночої статі. А коли уві сні лев показує ікла і гарчить на вас – це означає, що ваші прагнення до влади можуть зазнати невдачі. Молодий лев символізує новий вид діяльності, яка увінчається успіхом за умови, що ви будете приділяти їй багато уваги.

Якщо ви побачили дресирувальника, який контролює тварин, як в клітині, так і за її межами, значить, ви досягнете величезного успіху в справах, що ваш професіоналізм і ділові якості стануть запорукою прихильного ставлення вашого керівництва. Якщо уві сні ви зуміли осідлати лева – значить насправді ви зможете проявити усю свою мужність і з усією наполегливістю подолаєте різні труднощі.

Коли вам сниться, що ви захищаєте від лева своїх дітей, використовуючи ніж, це означає, що вам не можна ні на частку секунди відхилятися від своїх ділових зобов’язань і боргу, тому що ваші закляті вороги можуть домогтися успіху, якщо ви піддастеся на їх інтриги і хитрість. Сновидіння, в якому ви побачили левову шкуру, обіцяє вам незабаром велике багатство і щастя.

Сонник Ванги — можливо, у вас є суперниця

Бачити левицю уві сні для жінки – мати небезпечну суперницю, левенят – ви потрапите під заступництво впливових людей. Полювати на лева – мати в житті щастя, бути удачливим в усьому. Лев напав на вас і підім’яв під себе – ви будете беззахисними перед нападками недоброзичливців і наклепників. Молодій дівчині сниться лев – з’явиться у неї прекрасний і багатий наречений.

Сонник Фрейда — ви дуже пристрасна натура

Психіатр Зигмунд Фрейд вважав лева, як і будь-якого дикого звіра, символом статевого акту. Але саме як хижак сімейства котячих, лев уособлює собою підвищену збудливість і високу сексуальну чутливість. Якщо в сновидінні лев нападає на вас – це знак того, що з-за своїх сексуальних утіх і пригод вам слід очікувати ускладнень. Коли в сновидінні ви побачили ручного лева або тварина на прив’язі – це символ того, що ви посилено пригнічуєте в собі різноманітні сексуальні фантазії і таємні бажання.

Якщо жінка уві сні утікає від лева, це означає, що в реальності вона мріє про дуже темпераментному партнера, який принижував би її, як в ліжку, так і в побуті, адже саме таким їй бачиться ідеал справжнього чоловіка-самця. Якщо жінці сниться статевий контакт з левом – це символ того, що в реальному житті вона не отримує задоволення від свого сексуального партнера, не відчуває оргазму. Така жінка схильна до садизму, її не влаштовують звичайні сексуальні стосунки, вона постійно шукає змін. Коли чоловікові сниться сексуальний контакт з левом – це може означати, що він має сильні мазохістські нахили.

Якщо вам приснився левеня-малюк, то це говорить про те, що вас зовсім не влаштовує ваша сімейне життя, в тому числі, і сексуальна. Ви або хочете завести дитину, якщо у вас його ще немає, або ж хочете спроектувати свою сексуальну незадоволеність на малюка. Якщо ви побачили в сні багато левенят – ваше сексуальне поведінка зазнає деякі зміни, можливо навіть повне охолодження до сексу як такого.

Бачити себе в сні в образі лева – в житті сумувати за нереалізованим бажанням і мріям, за неможливості здійснити те, що намітили, бути розчарованим у поточному положенні своїх справ. Але коли уві сні ви сам – лев, який вдало полює, а потім пожирає свою здобич, це означає, що в реальності ви відкриті для самих екзотичних і гострих сексуальних відчуттів і ви готові реалізувати свої незвичайні бажання різноманітними способами. Якщо уві сні ви в образі лева стали боротися з іншим левом – виходить, незабаром ви отримаєте масу нових і досі незвіданих відчуттів.

Сучасний сонник — ви вирішите всі свої проблеми

 1. Побачити в сні лева – бути підвладним потужної й великої сили, побороти його – стати переможцем у важкій ситуації, підкоритися – піддатися нападкам ворогів. Бачити львів у клітці – наяву докладати зусилля для боротьби з недоброзичливцями, щоб домогтися успіху.
 2. Приснився дресирувальник – до великого комерційного успіху і прибутку, що забезпечить ваш неабиякий інтелект. Якщо уві сні ви самі — дресирувальник, це символізує ваш величезний успіх у представниць прекрасної статі.
 3. Бачити уві сні левенят або молодих львів – означає стояти на порозі нових відкриттів і успішних починань, за умови, що ви докладете всіх зусиль для їх організації. Якщо левенят побачила молода жінка, значить, у неї буде дуже багато чарівних і галантних шанувальників.

Давньоєврейський сонник

 • На вашому шляху з’явиться конкурент з сильними лідерськими якостями, якого ви не зможете обійти ні в чому. Краще відразу відступити і увійти в довіру цієї людини — незабаром він обійме керівну посаду.
 • Протистояння з вищим за посадою: конфлікт із начальником, проблеми з правоохоронними органами чи представниками влади. Напад лева у сні — тиск з боку керівництва, виконання небажаних доручень.
 • Боятися лева — догану на роботі або заборгованість перед вищими інстанціями. Тікати від лева, бути укушеним — звільнення, відкритий конфлікт з важливою персоною. Полювати на лева — Плітки про керівництві.

Висновок

Майже всі сновидіння, в яких присутній лев – це найвеличніший із звірів – пов’язані або з впливовими, заможними покровителями, або з підстерігала вас небезпекою. Якщо ж у сні ви самі бачите себе левом – вітаємо! – ви дуже самостійний, цілеспрямований і впевнений у собі чоловік, у якого в житті все чудово складається. Ви володієте всіма характерними рисами, притаманними могутнього царя природи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code