До чого сниться Лінолеум: тлумачення в різних сонниках

Це просте і надійне підлогове покриття часто пов’язують з образом ремонту, а тому лякаються, адже ремонт це справа клопітка і нервове. Як тлумачать сучасні сонники, лінолеум – досить хороший знак.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Міняти в ході ремонту лінолеум на новий – наяву вас чекають якісь приємні зміни. Якщо ж лінолеум старий, покритий тріщинами, з витертим від часу візерунком – сон пророкує, що деякі ваші плани і задуми не реалізуються через незалежні від вас причин.
  • Вибирати з величезного розмаїття в магазині лінолеум, для дівчини означає швидке заміжжя, а для заміжньої дами – несерйозну любовну інтрижку поза шлюбом. Для чоловіків побачити уві сні подібний вибір незалежно від їх сімейного стану пророкує новий любовний інтерес.
  • Якщо ж в результаті важкого вибору уві сні вам довелося купити лінолеуму набагато більше, ніж потрібно, і тепер доводиться тягти на собі важкий і незручний рулон – є ймовірність, що вашим ідеям не судилося втілитися через невміння звертати уваги на дрібні деталі.

Сонник Міллера

Якщо молодій жінці присниться, що вона зайнята заміною лінолеуму і взагалі ремонтом в будинку, такий сон означає, що в недалекому майбутньому сновидиця буде досить часто і з великим задоволенням допомагати своєму чоловікові у всіх його справах і починаннях. Якщо дівчина ще незаміжня, то скоро одружиться, щоб розділити з чоловіком турботи. При цьому занадто багато бруду і поломок при ремонті натякають, що справи ці, на жаль, можуть бути не зовсім законними.

Сонник Ванги

Відмивати уві сні лінолеум до блиску – чекати наяву великих успіхів в роботі, проте з одним застереженням: яким би лояльним не було ваше начальство, перечити йому і нав’язувати своє бачення не варто, та й взагалі слід бути більш терпимим до недоліків вищестоящих людей, щоб могти в повній мірі реалізувати свій потенціал. Адже якщо лінолеум під ногами тріскається, це означає, що хтось намагається зіпсувати усіма силами вашу репутацію.

Сонник Фрейда

Сонник Фрейда пов’язує сни про будь-якому ремонті з любовним актом. Якщо ж в процесі ремонту, так чи інакше, фігурує лінолеум, не варто чекати від цієї зв’язку якихось яскравих емоцій, проте вона буде міцною і довготривалою. Такий зв’язок характерна для зрілих людей, молоді ж подібний сон пророкує нудьгу у відносинах і сварки через їх уявній буденності.

Висновок

Як бачите, поява в видіннях лінолеуму не означає чогось незвичайного. Та й, швидше за все, присутність цього образу в сновидінні буде вторинним, навряд чи багато хто звертає увагу, з якого саме підлозі вони йдуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code