До чого сниться ліжко: тлумачення з різних сонників

Іноді уві сні можна побачити предмети меблів і навіть те саме ліжко, на якому ви відпочиваєте вночі. До чого сниться ліжко: сонник стверджує, що в більшості випадків це сприятливий знак, що передвіщає достаток в хату, щастя в любові і поповнення в сімействі. Але іноді ліжко уві сні може бути і негативним знаком, наприклад, якщо вам приснилася не заправлена і не прибрана постіль. Так давайте ж розберемося докладніше у всі особливості та нюанси тлумачення.

Ліжко в сні — гарний символ, який обіцяє вам довгоочікуваний відпочинок і позитивне спілкування з іншими людьми.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Ліжко чи не самий необхідний предмет меблів в будинку кожної людини. Насамперед, це спальне місце, де ми щоночі занурюємося в царство Морфея, щоб набратися сил перед новим важким днем. І навряд чи хтось посперечається з тим фактом, що чим зручніше ліжко, тим міцніше ми в ній спимо. От цікаво, чи замислювалися ви коли-небудь над тим, що означає бачити уві сні ліжко? А між тим, такого тлумачення сну вельми цікаве. Але про все по порядку.

Яких розмірів була ліжко в сновидінні?

До чого сниться ліжко двоспальне — як правило, до достатку у вашому домі. Не до багатства, як можуть порахувати багато, а саме до відсутності потреби. Можете бути впевнені, що найнеобхідніше у вас завжди буде. А ось до чого сниться ліжко велика, або просто величезна, в якій легко загубитися – навпаки, до неприємних і гнітючим втрат наяву. Але не лякайтеся, нічого критичного вас не чекає, просто буде прикро.

З іншого боку, до чого сниться ліжко, постіль — це відображення ваших взаємин з другою половиною. Якщо на шлюбному ложі ви були на самоті, значить незабаром слід очікувати охолодження почуттів, аж до розриву союзу. Якщо уві сні поруч з вами лежить ваша друга половинка, значить, вашій парі нічого не загрожує, і вона проіснує ще дуже довго.

Двох’ярусне ліжко найчастіше сниться перед змінами у вашому житті. Дуже добре, якщо у сні ви здійснили переміщення нижнього ярусу на верхній. Це означає стрімкий особистісний ріст, і як наслідок, поліпшення матеріального стану та соціального статусу. І навпаки, перехід зверху вниз — це регрес, можливо, вас чекає пониження в посаді або скорочення.

Сон, ліжко в якому була дитячою, означає, що вас чекають події, пов’язані з дітьми. Добрі або не дуже, передбачити складно, все залежить від зовнішнього вигляду меблів. Якщо щось було зламано, значить, будуть неприємності. Але якщо покривало акуратно заправлене і всі частини ліжка на місці — вам мають клопіт.

А ось дуже маленька, тісний і незручний доросла ліжко, в якій вам було зовсім незручно лежати, означає, що прибутком, яку ви найближчим отримаєте, необхідно буде поділитися. І, звичайно, краще прислухатися до своєї підсвідомості і зробити так, як воно підказує, щоб уникнути подальших проблем. Інакше вам доведеться позбутися значної частини або навіть половини своїх власних грошей.

Яким було оздоблення побаченого ліжка?

 1. Розкішне, багате покривало на ліжку для незаміжньої дівчини вірний знак майбутнього щасливого заміжжя. Обранець, до того ж, виявиться досить заможним. Зміна покривала — до змін. Дуже може бути, що ви найближчим часом поміняєте роботу або місце проживання.
 2. Біле і свіжа постільна білизна може сниться тим, хто незабаром зустріне свою справжню любов. Це буде світле, чисте, а головне, взаємне почуття, яке принесе вам багато радості. Так само подібне бачення тлумачиться як провісник удачі і щасливих подій у вашому житті. Біле білизна як біла смуга — можливість для нових починань та відкриттів
 3. Приснилася ліжко з брудною білизною — дуже неприємний сон, який обіцяє потрапляння в погану ситуацію. Хтось навмисно поливати вас брудом, пліткувати за вашою спиною або навіть оклевещет. Також не виключено, що ваші таємниці стануть надбанням громадськості, про що говорять виразно побачив дірки в тканини. Але, можливо, саме це і допоможе вам визначити недруга.
 4. Зім’яте ліжко означає, що вашим планам не судилося здійснитися. Все, що ви задумали, піде зовсім іншим, менш приємному і благополучного сценарієм, і вам не залишиться нічого більше, окрім як відмовитися від наміченого.

Якщо уві сні ви заправляли ліжко

До чого сниться заправляти ліжко уві сні? Перш за все, такий сон обіцяє проблеми зі здоров’ям. У якій конкретно галузі сказати складно, але, якщо ви вже стали помічати зміни в своєму самопочутті, краще звернутися до лікаря. Є і більш приємне тлумачення, до чого сниться застеляти ліжко, вам скоро чекає знайомство, яке переростає в пристрасний роман. Ці відносини будуть базуватися, в більшості своїй, на ліжку, але привнесуть у ваше життя яскраві емоції.

Як стверджує сонник, заправляти ліжко уві сні для заміжньої дами означає, що їй слід проявити терпіння і розуміння по відношенню до свого чоловіка. Нехай вам подобаються не всі його вчинки або слова, але на відкритий конфлікт так само йти не варто, це приведе вашу родину до великої, тривалої сварки. Чоловіку такий сон обіцяє далеку дорогу, можливо, відрядження в інше місто.

Ви побачили в ліжку людину

Бачити себе в ліжку разом з коханою людиною означає щасливий і гармонійний союз.

Якщо дама у своєму сновидінні виявилася лежить поруч з незнайомцем, її чекають нові відносини. Для дівчини такий сон приємний сюрприз, а ось жінці в шлюбі слід задуматися над своїми стосунками. Бути може, думка про зраду вже дуже давно зріла в вашій голові, але втілювати її в життя чи ні, вирішувати тільки вам.

А ось якщо чоловік опинився поруч з незнайомкою в ліжку, це до приємним, радісним і довгоочікуваним новин. Жінка зі сну, виявилася вагітною? Значить, ви знаходитесь в очікуванні чогось грандіозного. Не виключено, що скоро все збудеться

Побачити самого себе прикутим до ліжка, до випробувань, які ви подолаєте з великим трудом. Це можуть бути як проблеми на роботі, так і в особистому житті. Дуже погано, якщо при цьому ви були зовсім нерухомі. Отже, обставини будуть значно сильніше вас, і виправити ситуацію виявиться неможливим. Для хворої людини сон, в якому він бачить себе в ліжку з боку, обіцяє швидке одужання. Але якщо ви бачите в ліжку дитини, нехай навіть незнайомого, скоро вам доведеться доглядати за лежачим хворим родичем.

Ваша ліжко опинилася на вулиці, і ви в ньому один? На жаль, найближчим часом ви дізнаєтесь про зраду самого близької людини. Це, безсумнівно, виявиться для вас шоком, але не поспішайте впадати у відчай, адже слідом за гірким розставанням вас чекає нова зустріч, завдяки якій ви швидко справитеся від пережитого розчарування.

Де перебувала побачена вами постіль?

 • Якщо вам приснилася лікарняне ліжко, вас чекає затяжна низка невдач. Просто мобілізуйте всі сили, щоб гідно пройти її;
 • Побачили себе сплячим на чужій ліжка в чужому домі — ви опинитеся втягнутим в проблеми сторонніх людей, при цьому ваша репутація теж постраждає;
 • Дуже цікаво трактується сон, в якому ваше ложе ширяє в повітрі. Це означає, що у вас скоро з’явиться чудовий шанс змінити своє життя. Всі тягнуть вниз проблеми залишаться в минулому і зробите потужний ривок вперед.
 • Ви спите у ліжку одного — наяву вам належить відмінно повеселитися у веселій компанії.

Хто побачив сон: чоловік або жінка

Якщо чоловік опинився в ліжку не один, а з представником своєї статі (а всі ми знаємо, що сни дуже непередбачувані), то це означає, що скоро ваш недруг або кривдник буде просити у вас пробачення за все скоєне. Ну а якщо це була жінка, то вам належить зробити нелегкий вибір в любовній сфері. Впали в сновидінні з ліжка? Будьте обережні, ви ризикуєте втратити над собою контроль. Міняти постіль – у вас є шанс змінити роботу. Просто сидіти на ліжку — у вас є таємні бажання змінити свого нинішнього сексуального партнера.

Для незаміжньої дівчини велике двоспальне ліжко, це вірна ознака швидкого заміжжя. Вагітній жінці слід побоюватися неприємностей після сну, в якому на її ліжку сиділа кішка. Якщо жінка отримує справжнє задоволення, лежачи в ліжку, значить, наяву її чекають успіх і благополуччя. Ви дуже добре попрацювали, настав час пожинати плоди своїх праць, і, звичайно, відпочити.

Тлумачення значення в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Відомо, що часто людей відвідують подібні образи уві сні. Помітивши це, дослідники збирають інформацію про сновидіннях і супутніх їм події. Аналіз зібраної інформації виявляє подібність між образами в снах і ситуаціями, яким такі сни передували у різних людей. Трактуванням сонників можна сміливо довіряти, адже вони складено за результатами багаторічних досліджень.

Сонник Міллера – остерігайтеся сумнівних авантюр

Бачити себе лежачим на чужому ложі — вам надійде дуже сумнівну пропозицію від сторонніх людей. Якщо ви його приймете, це сумно для вас закінчиться. Прислухайтеся до своєї інтуїції.

  • Ваша ліжко раптово провалилася в порожнечу разом з вами — до несподіваних і серйозних проблем зі здоров’ям;
  • Іти в сні по напрямку до даного предмету меблів, означає, що ви дуже часто йдете на поводу своїх бажань, навіть не намагаючись хоч якось виховати в собі силу волі;
  • Зламана ліжко — ваше життя скоро змінитися під впливом дуже неприємних подій.
  • Якщо на вашому місці лежить зовсім чужа людина, значить, у ваші плани скоро хтось втрутиться і порушить їх;
  • А ось добротна, дерев’яна ліжко — це символ міцної і стабільної сімейного життя. Ще краще, якщо вона застелене яскравим покривалом або новим білизною. Це значить, що щастя і благополуччя і далі будуть супроводжувати вашого будинку.

Сонник Ванги – ви зіткнетеся з проблемами

Бачити ліжко без ковдри, подушки, матраци та білизни — скоро прийде біда, в якій вам ніхто не допоможе. Якщо постіль була акуратно прибрана, значить, все буде добре. А ось спорожніла ліжко, на думку провидиці, означає небіжчика.

Своєрідно тлумачиться сон, у якому на ложі вже лежить покійник. З емоційної точки зору подібне бачення викличе жах, але не поспішайте впадати у відчай, адже це всього лише знак того, що у вашому житті стався застій, ви перестали рухатися. Пора щось міняти. Можливо, знайти собі цікаве хобі, або змінити роботу, завести дружину, чоловіка, собаку, або відправитися в подорож. Все, що завгодно, тільки виходите з цього ступору

Обов’язково слід послухати, що говорить вам небіжчик уві сні (якщо, звичайно, він спромігся з вами поспілкуватися). Інформація, яку ви дізнаєтеся може дуже сильно стане в нагоді вам в реальності, особливо якщо ви стоїте на порозі важливого вибору.

Бачити шикарне ліжко, застреленную дорогим білизною — це натяк на те, що ви живете не по кишені і вам варто стримати видатки. Жорстка ліжко, лежати на якій майже неможливо — до труднощів наяву. Особливо такий сон актуальне для власників свого бізнесу. Вас чекає дуже важка операція.

Сонник Фрейда – ви бажаєте приватності

Часто коли вам сниться ліжко, це символізує ваше бажання відпочинку і усамітнення.

Дивно, але Фрейд витлумачив сон, в якому фігурує ліжко дуже лаконічно. Він вважав, що таким чином виявляється бажання сновидця сховатися від зовнішнього світу. По суті, в реальності так воно і виходить, адже саме лягаючи відпочивати, ми забуваємо, нарешті, про всі негаразди і переживання.

Сучасний сонник – ваша таємниця відкриється всім

Якщо ви побачили у своєму сні зім’яте постільна білизна, це означає, що ваші таємниці скоро стануть надбанням громадськості. Особливо ніяково буде невірним подружжю, так як про їх зраду стане відомо другим половинкам. Ретельно і скрупульозно заправляти постіль — вам дуже хочеться скоріше забути про вчинки, за які вкрай соромно.

Давньоєврейський сонник — можливий новий роман

Ліжко – це ваше особисте життя. Стелити постіль для жінки – пристрасть зі скандалом; для чоловіка – інша жінка, можливий розлучення. Лежати в ліжку – успіх, удача; порожня ліжко – самотність, лежати з незнайомцем або незнайомкою – добрі вісті.

Малий Велесов Сонник — вам пора відпочити

Чиста, охайна, застелене свіжим білизною ліжко уособлює початок спокійного періоду життя, відпочинок від тривог і турбот. Якщо ваша постіль несподівано опинилася в якомусь незнайомому вам приміщенні, вам доведеться приймати гостей.

Сонник йогів — проведіть час з близькими

Прислухайтеся до внутрішнього голосу, згадайте свій настрій після пробудження від сну в вихідний день. І, якщо воно залишає бажати кращого, ви потребуєте в м’якому участю близької людини, який допоміг би зібрати в порядок думки і почуття. Велика ймовірність що сьогодні побачений сон можна обов’язково осмислити і ніколи не забувати.

Висновок

Всі сни, пов’язані з постіллю, так чи інакше перегукуються з її основним призначенням. Адже приходячи до неї після насиченого дня, ми прагнемо миру, спокою і затишку, а іноді любові в обіймах близької людини. Тому дуже важливо запам’ятати зовнішній вигляд ліжка уві сні, а ще свій душевний стан. З усього цього можливо вивести картину найближчого майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code