До чого сниться Льодовик: тлумачення в різних сонниках

Сни є відображенням наших переживань і дають нам підказки, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Як пояснює сонник, льодовик у сні символізує ваші успіхи в ділових питаннях, а також емоції. Слід уважно вивчити тлумачення сну в залежності від його подробиць.

Льодовик уві сні, не самий хороший знак. Він попереджає, що слід бути обережніше і не звалювати на себе занадто багато.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо поряд з льодовиком у сні ви бачили свою дружину чи дівчину, вас чекає розлучення або припинення відносин;
  • Виблискує на сонці брила з льоду обіцяє невдачі в справах і дрібні неприємності в робочих питаннях. Ви зможете з ними легко впоратися, якщо делегуєте частина завдань помічникові;
  • Перебувати в сні на краю льодовика означає, що у вашому житті найближчим часом буде багато важких моментів. Справлятися з ними буде непросто. Поліпшення в справах будуть носити лише короткочасний характер;
  • Милуватися крижаною брилою, перебуваючи на відстані від неї, означає, що виникне безліч дрібних завдань. Вам буде не вистачати часу справлятися з усіма справами самостійно;
  • У сновидінні ви раптом опинилися на вершині гори, вкритої снігом, чекайте брехливих висловлювань з приводу вашої особистості. Довести власну невинність у вас не вийде;
  • Якщо ви зробили привал на ньому, слід бути насторожі. Будьте напоготові, щоб вчасно запобігти виникненню неприємностей.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера опинитися в центі льодовика уві сні може символізувати поховання. Також сон може означати, що навколо вас плетуться інтриги і плітки. Будьте уважні до вибору друзів, можливо серед них зачаївся ваш недоброзичливець, якому ви перейшли дорогу.

Сонник Ванги

Відома віщунка трактувала сновидіння, в якому льодовик сходить з гори, як стихійне лихо. Воно може торкнутися життя багатьох людей. Будьте вкрай обережні. Після такого сновидіння рекомендуємо відмовитися від небезпечних подорожей і екстремального проведення часу.

Сонник Фрейда

Якщо бачите, як льодовик сходить з вершини гори, любовним стосункам прийшов кінець. Полум’я любові поступово згасає. Фрейд пояснює, що крижана брила символізує заморожені емоції між партнерами.

Висновок

Різні тлумачі по-різному пояснюють появу льодовикової брили в сновидінні. Як правило, сон є підказкою у тій галузі життя, яка вас найбільше хвилює на даний момент. Серед безлічі значень вибирайте те, що підходить вашій поточної ситуації в житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code