До чого сниться Лоджія: тлумачення в різних сонниках

Лоджія, на відміну від балкона, образ більш сучасний, з його розшифровкою за старих часів, звичайно ж, не стикалися, однак і його вже пропрацювали тлумачі в наші дні. Як вважають сонники, лоджія, побачена в сновидінні, дуже схожа на тлумачення сну про звичайний балконі, тільки ось наявність скла вносить свої корективи.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо вам приснилося, що ви дивитеся вниз з лоджії, значить, в недалекому майбутньому варто чекати не самих приємних звісток від друзів, які перебувають далеко від вас.
  • Побачити уві сні лоджію – значить, наяву ви занадто поринете в мрії і заплутаєтеся в своїх планах;
  • Присісти відпочивати на лоджії – такий сон пророкує неміцні відносини, невелику інтрижку.
  • Якщо уві сні доведеться випрати білизну і розвішувати його для просушування на лоджії – навпаки, доведеться відпочити від побуту. Може бути, скоро стануться незаплановані вихідні;
  • Впасти з лоджії ще потрібно постаратися, але якщо уві сні це сталося – будьте обережні, ваші плани зруйнуються, як картковий будиночок, причому, швидше за все, по вашій необережності та необачності.
  • Лоджія обрушилася – вам загрожує нещасний випадок або несподівана хвороба.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви прощаєтеся зі своїм партнером на лоджії, може так виявитися, що найближчим часом відносини розладнаються, а то і остаточно припиняться. Говорити з ким-то на лоджії – стати жертвою неправдивих відомостей, які можуть підставити під удар всі ваші починання. Те, що ви літнього дня милуєтеся видом з лоджії, говорить про деяку невпевненість в собі – на відміну від відпочинку на відкритому балконі, тут ви ховаєтеся за склом.

Сонник Ванги

В сонник Ванги немає тлумачення образу лоджії як окремого предмета. Однак в даному випадку ми можемо звернутися до розшифровки снів, пов’язаних зі склом: так, крізь скло спостерігати за кимось, кого ви знаєте – очікувати погіршення відносин з цією людиною, а начисто відтирати скла – отримати незабаром підвищення по службі, яке , однак, може стати причиною конфліктів і проблем.

Сонник Фрейда

Говорячи про приснився балконі, сонник Фрейда має на увазі жіночі груди, а будинок з балконом символізує жіноче тіло в цілому. Засклений балкон ж уві сні, тобто, та сама лоджія – спроби приховати свою жіночність, сором’язливість і неприйняття жіночого начала в собі, особливо якщо ви спостерігаєте за життям внизу з цієї самої лоджії. Прибирання на лоджії, особливо коли увага приділяється склу – для жінки означає бажання мати дітей і прагнення до здійснення цього бажання.

Висновок

І виходить, що така річ, як лоджія, частина вашого житла у снах виявляється, пов’язана з вашими внутрішніми прагненнями та поривами. Будь-яке ж каламутне скло, яке пророкує невдачу, можна вимити, щоб очистити світ навколо себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code