До чого сниться Лопух: тлумачення в різних сонниках

Лопух сприймається не в самому позитивному ключі. Це і бур’ян, який росте, де попало, це й прізвисько простакуватого людини, якого легко обвести навколо пальця. А вже якщо згадати, що лопух звуть ще й реп’яхом, відразу згадуєш про колючках, які часом не так легко відчепити від одягу. Згідно сонником, лопух теж не самий добрий вісник, але і великої біди від нього чекати не варто.

Бачити уві сні бур’яни, до яких відноситься і лопух – застереження, вам потрібно дуже ретельно вибирати, що ви говорите своїм друзям, адже серед них є і не друг зовсім.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Для молодого чоловіка побачити уві сні лопух – значить, одружитися в майбутньому на ворчливой і люблячої поскандалити жінці;
  • Дуже великий лопух обіцяє потрапляння в дуже незручну ситуацію перед великою кількістю незнайомих людей, ви мимоволі виставите себе на посміховисько;
  • Якщо ж ви рвете уві сні лопухи, косіть їх знищуєте або якимось іншим способом – скоро вам посміхнеться удача;
  • Викопували коріння рослини – будьте обережніше з пропозиціями нової роботи або додаткових обов’язків на нинішній. Швидше за все, праця не буде сплачений, а хто-то збагатиться за ваш рахунок;
  • Лікуватися настоями і настоянками, приготованими з лопуха – отримати прибуток не самим праведним шляхом;
  • Якщо колючки лопуха заплуталися у волоссі – такий сон попереджає, що скоро ви дізнаєтеся неприємні новини;
  • Бачити лопух квітучим – скоро про себе нагадають невиплачені борги.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, зарості лопухів уві сні означають, що наяву хтось буде просто набридати вам, докучати своїми розмовами та ідеями. Також – сон передвіщає дрібні сварки з близькими. Допомагати кому-то віддирати від себе колючки – здається, ви дещо втомили цієї людини своїм суспільством, йому потрібен перепочинок від спілкування, поки він не розірвав відносини зовсім.

Сонник Ванги

Зірвали уві сні реп’яховий лист – наяву чекайте знайомства з вкрай недалекою людиною, який не раз розсердить вас своєю дурістю. Якщо ви навіщось поливаєте лопух – ваші старання марні, а будь-які спроби допомогти людям по доброті душевній наштовхуються на нерозуміння і чорну невдячність. Варто замислитися, кого ви допустили у свій ближнє коло – зарості лопухов і зовсім говорять про те, що поруч дуже багато «зайвих» людей, на яких ви витрачаєте свої сили і час.

Сонник Фрейда

Занадто велика кількість лопухів навколо вас, справжні зарості – схоже, у вашому оточенні немає гідних людей. Сон натякає, що не потрібно підтримувати близькі стосунки, а тим більше вступати в любовний зв’язок з кимось із них, інакше ризикуєте розчаруватися. Якщо вам дарують уві сні букет, зібраний з колючих квіток реп’яха – у вашому житті з’явиться владний, але недобрий шанувальник, схоже, що ви самі бажаєте партнерства такого роду.

Висновок

В основному, лопухи у сні нешкідливі, їх поява не загрожує серйозними нещастями, однак події можуть зіпсувати вам настрій і забрати ваші сили. Не дарма ж лопух символізує нікчемність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code