До чого сниться Лотос: тлумачення в різних сонниках

Ця квітка здавна був символом чистоти, здоров’я та духовності, його зображення можна знайти на предметах культу, які з’явилися ще до нашої ери. Присвячений богам і привидевшийся в сні, згідно сонником, лотос є добрим знаком, провісником очищення і просвітлення.

Якщо вам приснився лотос – незабаром ваше життя змінитися на краще. Вам буде у всьому супроводжувати успіх і удача.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Квіти лотоса, незалежно від міфології, в якій вони згадувалися, наділялися священним значенням. У давнину жерці, побачивши сни про лотосі, говорили про небувалі врожаї, успіхи населення та їх правителів. В сучасності такий нічний грезе також відводиться роль вісника радості.

  • Милуватися квітами лотоса – наяву відчути прилив натхнення, можливості реалізувати свій творчий потенціал;
  • Якщо ж безліч квітів привиділися вам на водній гладі – вас чекає заслужений відпочинок. Плавати серед квітів лотоса – незабаром ваші зусилля увінчаються приголомшливим успіхом, ви отримаєте визнання і назавжди змінити своє життя;
  • Ласувати пелюстками квітки або зеленим листям лотоса – такий сон обіцяє низку щасливих подій, одужання, нові цікаві знайомства;
  • Збирати лотоси означає випробувати короткочасну печаль, яка скоро буде розвіяна добрими вістями;
  • Однак прив’ялі лотоси знаменують закінчення смуги везіння.

Сонник Міллера

Квітка лотоса уві сні пророкує появу у вашому оточенні неймовірно чесного, відкритого і невинної людини, важливо не упустити момент і заручитися його підтримкою і дружбою; засохлий лотос, навпаки, обіцяє втрату довіри когось дуже важливого для вас. Збирати ж квіти лотоса з води, плаваючи серед них на човні, віщує приємну, але марну роботу.

Сонник Ванги

Сонник Ванги не призводить окремого тлумачення для лотоса, однак можна звернути до загального тлумачення кольорів: рвати квіти для букета обіцяє отримати наяву нові знання, які виявляться дуже важливими, а ось в’янення квітів пророкує появу проблем зі здоров’ям, а також розлуку. Білий квітка, яким лотос і є, обіцяє вам довгу і вірну любов, побудовану на взаємній турботі і повазі.

Сонник Фрейда

Лотос символізує жіноче начало, зрілість і відродження – для жінки такий сон передвіщає швидку довгоочікувану вагітність. Для чоловіка такий сон означає прагнення створити міцну сім’ю з єдиною партнеркою. Рвати лотоси – розважатися тимчасовими, ні до чого не зобов’язуючими зв’язками, не бути здатним задовольнити свої бажання. Також зірвати лотос для чоловіка може трактуватися прагненням до відносин з невинною дівчиною.

Висновок

Лотос уві сні несе світло і радість – не дарма ж його вважали символом світла і сонця в деяких культурах. У давнину говорили, що квітка лотоса дається в руки лише чистим і добрим натурам, а значить, він не з’явився в нічних мареннях поганих людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code