До чого сниться Лимонад: тлумачення в різних сонниках

Солодкий прохолодний напій є самим справжнім порятунком від спеки і спраги — поки не стане теплим або поки не пропадуть всі бульбашки, тоді пити його просто несмачно. Як тлумачать сонники, лимонад, не найпростіший для розшифровки сон. Все зовсім не так просто, як могло б здатися. Лимонад може як передбачати веселощі, так і страшні розчарування в собі або в оточуючих.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Під лимонадом найчастіше розуміють напій з власне лимонів, зазвичай газований, але в розмовній мові лимонадом можуть назвати і всім відомі газовані напої різних марок. Не варто зациклюватися на етикетці напою в вашому сні, досить того, що в ньому присутня солодка шипучка.

  • Якщо лимонад, який ви п’єте, сповнений бульбашок, шипить і піниться, такий сон віщує гарне здоров’я, одужання від будь-якої хвороби. Якщо ж напій зовсім видихався – вас попереджають про погіршення самопочуття і варто приділити більше уваги стану здоров’я;
  • Спостерігаючи за кимось, що вгамовує спрагу уві сні прохолодним лимонадом, будьте впевнені – наяву вас чекає конкуренція з цією людиною в будь-якій сфері;
  • Купувати в нічних мареннях пляшку або стаканчик лимонаду – ваш сон обіцяє швидке знайомство з вельми неприємною людиною. Однак якщо куплений вами напій розлитий в жерстяні банки, скоро трапиться дрібна, але все-таки радість.

Сонник Міллера

Вживання уві сні нешкідливого солодкого лимонаду, якщо вірити сонником Міллера, передрікає не найприємніші події в реальності: мало того, що вам доведеться конкурувати з кимось, так ще і виявиться, що ця неприємна ситуація пов’язана з грошовою сферою – ви понесете фінансові втрати , завдяки чому покращиться фінансове становище сторонніх осіб. Чи варта була майбутня конкуренція того?

Сонник Ванги

Часом так трапляється, що уві сні нам доводиться відчувати сильну спрагу – якщо в своїх видіннях задовольняти її прохолодним, свіжим напоєм, незабаром наяву можна очікувати осяяння і заспокоєння душі, якщо раптом щось тривожить. Але от якщо стакан, з якого ви пили лимонад, брудний або з тріщинами, а напій в ньому зіпсований – сон попереджає, що слід бути обережніше в своїх бажаннях, потурання всім своїм примхам може обернутися великою бідою. Ванга навіть застерігає, що каламутне питво натякає на наркотики.

Сонник Фрейда

Тлумачачи образ лимонаду по сонником Фрейда, варто звернути увагу на те, яким чином ви вживали уві сні цей напій. Для чоловіків і жінок розшифровка сну також різниться: для жінки пити лимонад з будь-якої посудини означає бажання мати дитину від коханого, для чоловіка ж – символізує бажання якомога швидше вступити в близькі стосунки з постійною партнеркою. Облила уві сні руки газованим напоєм дівчина наяву, швидше за все, незадоволена своїми відносинами.

Висновок

У загальному і цілому, в більшості своїх тлумачень образ лимонаду досить нешкідливий, а навіть якщо і говорить про якісь неприємні речі, вони зазвичай є дрібними і легко переборними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code