До чого сниться Листопад: тлумачення в різних сонниках

Таке гарне видовище, як листопад, на жаль, не є передвісником чогось доброго, якщо ви бачите його уві сні. Згідно сонником, листопад, як і багато інших сни, пов’язані з падінням і позбавленням чогось, обіцяють неприємності, а вже якщо вони сиплються з гілок раніше терміну, так і зовсім варто чекати нещастя.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Осінній листопад натякає вам на те, що наяву вам незабаром доведеться зіткнутися з плітками за вашою спиною, хтось буде розпускати чутки, повні заздрощів. Листя, що стосуються вас, говорять про те, що ці чутки можуть серйозно нашкодити репутації;
  • Якщо ж листя і зовсім обсипаються влітку, зірвані з гілок сильним вітром, то це означає, що майбутнє принесе вам безліч хвилювань і переживань через якогось важливого для вас події або мрії, до здійснення якої ви впритул наблизилися. Цілком може виявитися, що все в підсумку вирішиться найкращим чином, але понервувати вам доведеться дуже сильно;
  • Іти в сні по опалому листю поодинці – такий сон розповідає про віддалене майбутнє: в старості ви будете покинуті вашим постійним супутником;
    Однак можна зустріти тлумачення, що вагітній жінці, побачений у сні листопад віщує вдалі пологи;
  • Східні мудреці казали, що побачити уві сні зовсім голе дерево, чиї листи обсипалися – це знак швидкої хвороби, однак якщо листя падають, але на гілках залишаються плоди, ваші починання в підсумку призведуть до процвітання.

Сонник Міллера

Побляклі, опадає листя, прівідевшіеся уві сні, розповідають про помилкові надії і плани, яким не судилося здійснитися. Для молодої дівчини такий сон і зовсім значить прийдешнє приниження: їй не просто доведеться незабаром пережити розлад у стосунках, але ще і буде розірвана заручини незадовго до весілля, свідком чого стануть абсолютно сторонні люди – а може, вони і докладуть до цього руку.

Сонник Ванги

Жовте листя, згідно сонником Ванги, означають крах надій, а чим їх більше і чим сильніше вони опадають, тим ближче загрожує біда. Уві сні марно намагатися підмести падаючу листя – наяву виявиться, що ваших зусиль недостатньо, і дрібні неприємності будуть в надлишку сипатися з усіх боків. Однак можна бути впевненим, що чорна смуга мине, потрібно тільки трохи потерпіти і не гарячкувати.

Сонник Фрейда

Якщо дерево в тлумаченнях сновидінь за Фрейдом явно символізує чоловіче начало, то сиплються з нього листя, приснилися чоловікові, пророкують втрату чоловічої сили. Якщо листя осипаються зеленими, такої проблеми варто чекати в порівняно молодому віці. Для жінки побачити уві сні рясний листопад означає нездійснені надії стати матір’ю – це як втрата дитини, так і просто неможливість зачати його.

Висновок

На жаль, тлумачення сновидінь про листопад повні сумних і недобрих ознак. Але можна постаратися уникнути біди, наприклад, припускаючи злі чутки за спиною, постаратися звести до мінімуму, а то й зовсім уникнути контактів з недавно з’явилися в вашому оточенні людьми – старовинні сонники натякають, що неприємності і плітки прийдуть з боку ледь знайомих особистостей, які здатні позаздрити чогось у вашому житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code