До чого сниться Лисина: тлумачення в різних сонниках

Лисину називають результатом облисіння, який відбувається в організмі людини. З цим можна боротися багатьма способами, але не завжди це піддається лікуванню. Бувають люди, у яких облисіння закладено на генетичному рівні, тоді практично неможливо від нього позбавитися. Як вважає сонник, лисина частіше є символом змін. Хочете ви чи ні, але звичний уклад вже застарів.

Якщо вам приснилася прогалин у знайомого — ви недостатньо приділяєте увагу вихованню своїх дітей. Потрібно ставитися до цього серйозніше.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Раптово заснули і побачили у себе на голові залисини, в результаті чого зазнали почуття страху? У реальному житті почали відбуватися зміни, на хід яких не зможете надати абсолютно ніякого впливу. Все частіше стали відчувати матеріальні труднощі, не виходить економити кошти. Кілька разів намагалися відкладати на майбутнє, але в результаті витрачали накопичене. Зараз змініть своє ставлення до цього процесу, не зациклюйтеся тільки на грошах, думайте про що-небудь іншому. Приділяйте більше часу спілкуванню зі своїми батьками, частіше їх відвідувати і допомагайте по дому, щоб вони відчували від вас теплоту і турботу:
  • Якщо уві сні у когось з ваших знайомих виявили лисина, то в реальному житті потрібно приділити увагу вихованню своїх дітей. Розмовляйте з ними на різні теми, підтримуйте і давайте правильні поради. Виховуйте в них цілеспрямованість і відповідальність, тому що в подальшому це обов’язково стане у нагоді.

Сонник Міллера

Уві сні різко починаєте лисіти без причини? Наяву подумайте про відпустку. Останнім часом довго сидите на роботі, сім’ї практично не приділяєте уваги. Стосунки у результаті цього почали псуватися, стали не довірчими і холодними. Якщо зараз не почати змінюватися, то можете залишитися без усього, у повній самоті. Зараз потрібно цінувати, поки є час.

Сонник Ванги

Якщо людина уві сні виявив у себе лисина, то в реальному житті можна почати змінювати своє життя докорінно. Відносини з партнером повністю зіпсувалися, не можете знайти спільну мову і постійно сваритеся через дрібниці. Цей союз не приносить задоволення, відчуваєте тільки почуття пригніченості і пригніченості, замикається в собі, уникаєте спілкування з іншими.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, якщо уві сні людина знаходить у своєї дитини лисина і нічого не може з цим зробити, то в реальному житті настав час для серйозної розмови з партнером. Останнім часом він став захоплюватися алкоголем, в результаті чого піднімає на вас руку. Терпіти цього не потрібно, адже далі стане ще тільки гірше. Зараз поставте його перед вибором, потім зробіть відповідні висновки.

Висновок

Приснився уві сні прогалин у більшості випадків несе в собі не самі хороші зміни, які можуть відбуватися в житті людини. Багато чого буде залежати від того, що він відчував у цей момент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code