До чого сниться лисиця: тлумачення сну по різним сонникам

Лисиця уособлює хитрість, підступність, хижість і підприємливість. До чого сниться лисиця руда, добра чи зла? Поява хитрою шахрайки уві сні однозначно про щось попереджає, але суть тлумачення буде залежати від безлічі дрібних деталей сновидіння, які вам треба постаратися пригадати. Постарайтеся згадати, як виглядала і що робила лисиця, сонник підкаже вам, що може означати той чи інший сюжет.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць.

До чого сниться руда лисиця? Вважається, що яскраво-руда, випещена лисиця з шикарним хвостом і шовковистою шерстю обіцяє задоволення і спокуси. Однак все ж варто пам’ятати, що лисиця – тварина хитре і не просте, тому до подібного роду спокусам вам треба поставитися з обережністю, не кидатися у вир з головою і ретельно все обдумати. Дуже ймовірно, що хтось хоче вас обхитрити. Особливо останній варіант тлумачення імовірний, якщо ви хочете дізнатися, до чого сниться лисиця біла (песець).

Що робила лисиця в вашому сні, була вона доброю чи злою?

Якщо ви побачили сон, лисиця в якому обережно підкралася до дверей вашого будинку або увійшла в нього, стережіться недоброзичливців, які ховаються в вашому найближчому колі спілкування і видають себе за добрих друзів. Особливо важливо звернути увагу, якщо лисиця уві сні пробралася в курник і почала душити курей – скоро ваші недоброзичливці здійснять свій підступний план. Обережно ставитеся до нових, здавалося б, привабливим пропозиціям і авантюр.

Якщо сниться лисиця, яка б’ється з іншим тваринам, вони люто борються за здобич. Такий образ символізує сварки. Однак не чекайте нападок в свою сторону, швидше за все, ви станете свідком великого конфлікту, що зачіпає принципи і цікаві ваших близьких. Вам не варто втручатися, вставати на чийсь бік або намагатися примирити супротивників. Так ви тільки погіршить ситуацію і перекладете негативні емоції на себе. Дорослі люди здатні самі впоратися зі своїми проблемами, не беріть на себе зайві зобов’язання.

Якщо вам приснилася лисиця, тікає від мисливця – це знак відкритого протистояння, що зачіпає ваші інтереси. Швидше за все, поруч з вами є людина, позиція якого ображає вас і стосується ваших головних принципів. Можливий і варіант протистояння важким життєвим обставинам. Прикладіть трохи більше зусиль і обов’язково вийдете переможцем з цієї боротьби. Застосовуйте свою внутрішню мудрість, залишайтеся спокійні і непохитні.

Образ лисиці, заточеною в клітку або вольєр (можливо, в зоопарку) говорить про якнайшвидшому вирішенні ваших проблем. Якщо вам здається, що проблеми навалюються на вас мов снігова куля, одна більша за іншу, то просто перестаньте накручувати себе. Дуже скоро Фортуна повернеться до вас обличчям і всі неприємності чудесним чином розчиняться. Головне, вірити в свою удачу і не допустити розмноження негативних установок у вашій свідомості.

Якщо вам приснилася лисиця руда, яка пробігає повз вас, ховається в дали або гущавині лісу – радійте! Це дуже добрий знак якнайшвидших змін в кращу сторону. Скоро щастя обов’язково прийде до вас. Головне, розслабтеся і не намагайтеся вгадати, звідки ж ви чекали б везіння. Довіртеся долі і обставин, все найпотрібніше трапиться в той час, коли це дійсно необхідно. Чи не в кому разі не намагайтеся форсувати події.

Іноді уві сні можна почути лисячий гавкіт і завивання. Це неприємний знак, пророчащая тривалий самотність, якому ви самі мимоволі поспособствуете. Будьте обережні у ставленні до своїх близьких, ви можете ненароком поранити їх своїми словами і діями, самі того не підозрюючи.

А що ви робили в побаченому сновидінні?

  1. Якщо ви ловили лисицю уві сні – чекайте привабливих пропозицій на любовному фронті, але пам’ятайте, що все може виявитися не так ідеально, як виглядає на перший погляд.
  2. Якщо ви йшли по лисячим слідах, скоро вам випаде можливість взяти участь у цікавій авантюрі. Але пам’ятайте, що репутацію після сумнівних справ не завжди виходить відновити легко і швидко. Якщо закралася частка сумніву – краще відмовитися і віддати перевагу звичного плину обставин.
  3. До чого сниться скажена лисиця? Якщо вона женеться за вами і намагається вкусити – хтось хоче вступити з вами в суперництво. Але якщо ви застосуєте такі типово лисячі якості, як хитрість, спритність і швидкість реакції – ви обов’язково вийдіть переможцем з насувається сутички.
  4. Продовжуємо вивчати сонник: лисиця кусає – згадайте, кого з ваших знайомих ви спеціально або випадково образили. Швидше за все, він затаїв глибоку образу і виношує витончений план помсти. Будьте уважні, ставитеся серйозно до всіх вступникам пропозиціями, керуйтеся здоровим глуздом, але не забувайте також довіряти інтуїції.
  5. Приручити лисицю уві сні, зробити її своїм домашніх тварин і другом – хороший знак. В першу чергу, очікуйте кар’єрного везіння – підвищення на посаді, великий премії або збільшення зарплати. Також ви можете несподівано вирости в очах колег і керівництва, ставши в їхніх очах мудрим радників і наставником. Але задумайтеся, чи готові ви взяти на себе відповідальність, чи володієте лідерськими якостями і не підведете чи довірилися вам людей?
  6. Іноді можна побачити уві сні, як ви вбиваєте лисицю. Як не дивно, це знак хороший. Символізує вашу перемогу в справах, які як вам здавалося, ніколи не вирішаться на вашу користь. Вірте в свою силу.

Якщо ви побачили лисицю з лисенятами

Коли у вас є власні діти, цей сон дуже важливий для вас, оскільки закликає звернути більше уваги на виховання. Швидше за все, останнім часом у вас з’явилися інші орієнтири, і ви пустили на самоплив життя ваших дітей. Поки не пізно, подаруєте їх своєю батьківською любов’ю, але в той же час не балуйте, проявіть свою батьківську жорсткість, і тоді в майбутньому ваші діти будуть вдячні вам.

Тлумачення сну по популярним сонникам: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Лисиця уві сні — до чого це? З одного боку, такі якості як хитрість, спритність і спритність проектуються на вас, дозволяючи вам залагодити свої кар’єрні справи, позбутися від недругів і поліпшити матеріальний добробут. Але, з іншого боку, лисиця все ж не самий позитивний герой, тому її образ може обіцяти вам самотність, поява на шляху таємних недоброзичливців і затятих заздрісників

Сонник Міллера — поруч з вами є заздрісники

  1. Як попереджає цей знаменитий сонник, лисиця руда означає отримання сумнівного пропозиції, можливо, любовного.
  2. Якщо вам приснилася лисиця руда, крадькома пробиралися до вас в будинок або на подвір’я, остерігайтеся заздрісників. Найближчим часом постарайтеся менше ділиться з оточуючими подробицями вашого життя, особливо новин про доходи і усіляких успіхи. Заздрісник може несподівано і не дуже приємно проявити свою справжню сутність.
  3. Вбивство лисиці є хорошим знаком, символом перемоги над обставинами, над неприємними людьми і своїми власними емоціями і установками. Навіть якщо ви не вірите в свої сили, знайте – вам багато під силу, в вас прихований величезний потенціал, про який ви навіть не підозрювали.

Сонник Ванги — у вас є здібності до магії

На думку болгарської ясновидиці, лисиця – символ довголіття і родючості, але при цьому хитрощі і лицемірства. У християнській традиції вона іноді ототожнюється з дияволом. Також є повір’я, що лисиця має здатності до екстрасенсорною зв’язку, може впливати на розум і думки людини.

Задумайтесь, чому образ цієї тварини привидівся вам саме зараз? Можливо, вам варто більше уваги звернути вглиб себе, проаналізувати важливі події останніх років і виявити свій вплив на них. Швидше за все, в вас є зерно містичних сил, які гинуть без розвитку, і може бути саме тому ваша підсвідомість підкинуло вам образ цієї тварини в якості нагадування про вашу справжню природу?

Сонник Фрейда — менше довіряйте стороннім

Лисиця, що проникла в ваше житло, означає появу у вашому житті, поганої людини з нечистими намірами. Слід з обережністю ставитися до своїх найближчих сусідів, можливо вони замишляють недобрі вчинки відносно вас і вашого сімейного вогнища. Якщо уві сні ви хочете зловити лисицю, то останнім часом вам не щастить в любовних і інтимних взаєминах. Ви безуспішно намагаєтеся завоювати увагу протилежної статі, але отримуєте один відмову за іншим. Розслабтеся, значить зараз просто не час для таких відносин. Направте свою енергію в інше русло – робіть кар’єрні успіхи, займіться творчістю і розвивайте свою особистість.

Сучасний сонник — у вас є таємний друг

Перевіримо ще один сонник, до чого сниться лисиця. Пухнастий рудий звір може символізувати вашого таємного друга. Можливо, у вас є доброзичливець або просто людина, яка дуже хоче наблизитися до вас, але боїться бути відкинутий. Це може бути як добрий друг, який стане для вас братом або сестрою, так і людина, що має серйозні наміри пов’язати з вами життя.

Придивіться до оточуючих, можливо, хтось активно намагається домогтися вашої уваги, робить вам компліменти або надає допомогу, але ви цього вперто не помічаєте. Не чекайте підступу – у цієї людини чисті справжні наміри і, можливо, він саме той, хто принесе у ваше життя щастя і благополуччя.

Висновок

Таким чином, символ лисиці в сновидінні є дуже спірним і багатогранним. Ви самі маєте право вирішити, якщо приснилася лисиця, до чого це. Чи буде лисиця добрим знаком для вас або принесе на своє пухнастому хвості гіркоти, образи і нещастя, залежить від вас. Ви можете повірити сонником, але рішення завжди залишається за вами, тому завжди інтерпретує його трактування в свою користь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code