До чого сниться Любити: тлумачення в різних сонниках

Бажання любити і бути коханим абсолютно природно для людини, а любов у всіх її проявах у снах трактується самим прямим чином – цей той випадок, коли зі світлим почуттям не пов’язують ніяких додаткових тлумачень. Єдине, як вважає сонник, любов, що заподіює страждання, ні уві сні, ні наяву не є добрим знаком.

Якщо вам приснилося, що ви любите уві сні, для трактування важлива саме духовна складова, саме саме почуття кохання. Плотські наміри, хіть, включення в нічні мрії низинних бажань і фізичних відчуттів – загрожують невдачами наяву.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Любити уві сні самому бути щасливим. І, швидше за все, відчуття щастя і спокою ви відчуваєте вже зараз, і саме ззовні воно просочилося у ваші бачення;
  • Любити незнайомих наяву людей – вас чекає успіх і визнання;
  • Любити самого себе – чудове почуття, але сонники попереджають, що це може передбачати проблеми з серцем;
  • Не закохатися, а, швидше, швидкоплинно захопитися кимось- такий легкий сон обіцяє вдалий день, протягом якого ви багато чого зможете досягти;
  • Полюбити ж уві сні якусь відому особистість, наприклад, актора або музиканта – на жаль, скоро вас чекає якесь розчарування;
  • Вагітну жінку, яка уві сні випробує почуття любові, чекають легкі пологи і поява на світ здорового немовляти;
  • Уві сні не любити самому, а радіти за закоханих – скоро настане поліпшення фінансової ситуації;
  • Любити без відповіді – такий сон попереджає, що скоро ви станете учасником конфліктів.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви закохані, а також бачите цього самого коханої людини – що ж, ви задоволені своїм нинішнім життям, у вас чудові стосунки з вашими близькими. Якщо ж ви любите сумирно або стара любов пішла на спад – дуже скоро перед вами постане серйозний вибір, який докорінно змінить ваше життя, і головне, не помилитися, щоб потім не кусати лікті.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, якщо заміжній жінці сниться, що чоловік всім серцем любить її, ваше сімейне життя і справді сповнена любові, шлюб міцний. Для молодої дівчини такий сон обіцяє швидке вдале заміжжя – тільки не варто зациклюватися на рисах обличчя чоловіка зі сну, наяву ваш обранець може виявитися зовсім не схожий на того, хто марилося вночі. Сниться, що вас люблять батьки – ваша порядність буде винагороджена по достоїнству.

Сонник Фрейда

Для жінки уві сні полюбити іншу жінку значить зовсім не заборонені відносини, а прагнення краще пізнати саму себе, розібратися у власних бажаннях і мріях, а також позбавитися від комплексів, що заважають відносин. Любити уві сні тварин – дуже сильно подобатися наяву самому собі, милуватися собою, що загрожує нерозумінням з боку оточуючих, проблемами у відносинах.

Висновок

Сни, пов’язані з відчуттям любові, це зазвичай чудові сни, які залишають після пробудження відчуття тепла і спокою. Не турбуйтеся, якщо полюбити уві сні довелося когось, хто не відповідає взаємністю – це зовсім не означає, що вас чекає самотність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code