До чого сниться Люк: тлумачення в різних сонників

Погодьтеся, всім не раз і не два снилися сни, в яких доводилося йти кудись, і мало хто звертав увагу на стан дороги, якщо на ній не зустрічалися серйозні перешкоди, якими можуть бути, скажімо, каналізаційні люки. Власне, тлумачать сонники люка, якраз перешкоди.

Якщо вам приснилося, що ви впали в люк – доведеться втратити щось важливе для вас. Причому винні будете ви самі.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо ви побачите в сні люк, це обіцяє важку роботу, яку не оцінять належним чином, а значить, не оплатять. Якщо ж люк при цьому ще й відкрито – вас чекає серйозна небезпека;
  • Впали у сні в ліпший під ноги люк – втратите щось цінне в результаті власних ризикованих вчинків або просто по недбалості. Якщо вам вдалося вибратися після падіння – на щастя, вам вдасться відновити свою репутацію, постраждалу від необдуманих дій. Бути столкнутым в люк ворогами – хтось і наяву готує підлість на вашу адресу;
  • Відкрити люк, що веде в якесь темне місце – скоро що-то досить сильно налякає вас. Навпаки, закривати люк, який відкрили інші люди – домогтися успіхів, отримати просування по службі;
  • Якщо люк довелося вибивати з застосуванням сили, щоб вибратися назовні – десь у вашому оточенні присутній нечесна людина, що користується вашої неуважністю і заподіює вам збитки. Однак скоро вдасться зловити його за руку.

Сонник Міллера

Приснилося, що примудрився впасти у відкритий люк – в недалекому майбутньому потрапите в погану компанію, або ж просто неприємне особисто вам суспільство. Слід бути вельми обачним, не піддаватися на привабливі пропозиції, так як вони опиняться пасткою. Влазити в якийсь люк у сні – постраждати наяву від своїх промахів, на які ви довгий час не звертали уваги.

Сонник Ванги

Болгарська ясновидиця не дає тлумачення безпосередньо люка, проте слід пам’ятати, що суть люка – отвір, діра в землі, а провалитися в дірку – такий сон застерігає від зайвої довірливості, інакше оточуючі люди можуть перешкодити реалізації ваших планів. Старанно засипати відкритий люк землею – вам не раз зіпсують настрій самим несподіваним чином.

Сонник Фрейда

Темний і глибокий люк трактується сонником Фрейда як жіноче єство, а тому провалитися в нього для чоловіка означає пристрасне бажання любовних стосунків, а для жінки страх придбання хвороб, що передаються при незахищених контактах. Замуровувати люк – прагнути убезпечитися від близьких відносин, боятися власних бажань і придушення чуттєвості.

Висновок

Якщо у ваших снах в тому чи іншому вигляді з’являється люк, такий сон однозначно варто розглядати як попередження. Навіть якщо наяву у вас немає недоброзичливців, а в особистому житті все чудово – будьте обережні, може бути, побачений люк натякає хоча б і на те, що слід уважно дивитися під ноги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code