До чого сниться Лизати: тлумачення в різних сонниках

Сни, в яких ви або інші люди щось облизуєте, можуть нести еротичний або гастрономічний підтекст – особливо якщо ви лягли спати голодним. Як вважає сонник, лизати уві сні має позитивну трактування, хоча, як часто буває з сонниками, в бочці меду неодмінно виявиться ложка дьогтю.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо жінці довелося уві сні лизати морозиво, це пророкує, що незабаром вона захопиться новим кавалером. Доля колишнього залишається загадкою. Коли у вашому сновидінні холодні ласощі з задоволенням лижуть діти, це обіцяє щастя і успіх, правда, він може розтанути так само швидко, як ескімо на паличці в жаркий день;
  • Лизати або смоктати льодяник – такий сон передвіщає вам далеку подорож, підсумком якого може стати розчарування. Але ось в дорозі час ви проведете дуже навіть весело;
  • Слизової уві сні помаду з губ, після пробудження не забудьте уважніше придивитися до свого оточення – вас застерігають, що ви можете потрапити в залежність до жорстокого людині;
  • Якщо якась собака дружньо лиже вашу руку уві сні – сон підказує, що якийсь один обов’язково допоможе вам впоратися з важкою ситуацією;
    Жадібно облизувати порожню тарілку – такий сон, на жаль, не обіцяє нічого доброго. Швидше за все, вам доведеться зіткнутися з матеріальними труднощами, а то і з справжнісінькою убогістю.

Сонник Міллера

Згідно сонником Міллера, якщо ви бачите, як хтось лиже щось, демонструючи оточуючим мову, в реальності це може означати, що зовсім скоро вам доведеться стати причиною великої сварки або зовсім її учасником. Коли ви самі при облизування чогось уві сні поранили мову – будьте обережнішими зі словами, сон застерігає від зайвої балакучості собі на шкоду.

Сонник Ванги

Побачивши уві сні, що ви лижете щось дуже смачне, будьте впевнені – ваші починання увінчаються успіхом, і в цьому вам допоможе добре слів і навіть лестощі. Вірно і зворотне: якщо наснилося, що вас лиже тварина, хтось вам лестить – на жаль, не уточнюється, чи робиться це зі злим умислом. Але, швидше за все, ваше життя стане приємніше, навколо будуть помічники і благодійники.

Сонник Фрейда

Було б дивно, якби така дія, як облизування, не мало в сонник Фреда інтимних тлумачень. Людина, при вас зі смаком облизувати якусь солодкість, натякає на тривале утримання і відмову від радощів життя. Якщо уві сні ви прикусили мову або якось подряпала його в процесі лизання – це значить, хтось із оточення незабаром видасть таємницю, що стосується вашого особистого життя, про яку ви вважали за краще б мовчати.

Висновок

Сни, в яких довелося щось лизати або спостерігати за цим процесом, зазвичай майже прямо говорять, про що ж вони попереджають сновидіння. Напевно, це один з найпростіших для тлумачення образів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code