До чого сниться М’ята: тлумачення в різних сонниках

Рослини в сновидіннях, як правило, мають позитивне значення. Як трактує сонник, м’ята є символом відпочинку та одужання. Тлумачення сну залежить від тих дій, які ви робили з нею.

Вам приснилося, що ви вирощуєте м’яту? Ви нарешті зможете вилікуватися від хвороби, яку довго не могли перемогти.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо ви потерли лист рослини і відчуваєте його приголомшливий аромат, вас чекають спокуси;
  • Якщо заварюєте чай, незабаром захопитеся особою протилежної статі, проте інтрижка буде недовгою;
  • Жуєте м’яту уві сні, вас чекає відпочинок, який так необхідний в даний час;
  • Якщо вирощуєте рослини уві сні, в реальному житті вдасться знайти спосіб, який допоможе позбутися від хвороби;
  • Жувати гілочку м’яти сниться до приємних подорожей;
  • Якщо зриваєте листя рослини уві сні, вас чекає поїздка в країну, де ви ще жодного разу не були;
  • Аромат м’яти в сновидінні вказує на успіх в організації активного відпочинку. Зараз саме час вирушати в похід або плисти по річці, а також взяти цікаві екскурсії;
  • Якщо ви садили рослина, пройдуть головні болі;
  • Якщо ви поливали палісадник, чекайте примирення з родичами і близьким людиною. Діти почнуть вас радість своїми успіхами в навчанні та захоплення, в сім’ї настане мир і повна гармонія.

Сонник Міллера

Психолог трактує сновидіння, як приголомшливе подорож до моря або в гори. Якщо у вас недостатньо коштів для подібного відпочинку, слід поїхати на дачу і влаштувати собі незабутні вихідні. Якщо ви заварювали м’ятний чай для своїх друзів, наяву вас чекає несподіване знайомство.

Сонник Ванги

Сонник Ванги трактує сновидіння, як підказку, що вам потрібно прийняти допомогу, яку вам пропонують. Не відмовляйтеся ні в якому разі. У разі хвороби когось із родичів слід виконувати всі приписи лікарів беззастережно. В іншому випадку не уникнути ускладнень.

Сонник Фрейда

Фрейд говорить, що листя м’яти, символізують інтимні пригоди. Постарайтеся уважно вибирати партнера для статевих зв’язків, інакше можете сильно розчаруватися. Вас чекає романтика, прогулянки вдвох і приголомшливий секс. Якщо ви заварювали чай, будете користуватися успіхом у протилежної статі. Проте всі відносини триватимуть недовго.

Висновок

М’ята в більшості випадків говорить про необхідність відпочинку і приємне проведення часу. Також рослина може вказувати на те, що ви в силах впоратися з хворобою. М’ята є своєрідним оберегом у сновидіннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code