До чого сниться Маг: тлумачення в різних сонниках

Мага можна називати по-різному – і чарівником, і чаклуном, чарівником. І як багато у нього імен, так і багато варіантів тлумачення снів, в яких він присутній. Як вважає сонник, маг не завжди буває добрим, а значить, і ознаки можуть виявитися вкрай неприємними.

Білий маг, який прийшов до вас у сні, є хорошим знаком. В той час, як чорний маг — поганим.

Тлумачення сну в залежності від деталей

У давнину східні мудреці вірили, що чаклуни втілюють собою обман, а тому їх поява в сні може означати тільки повсюдну брехня і смуту. Після століть сонники вже не настільки категоричні у трактуванні таких бачень, однак найчастіше в них все одно присутня якась містична нотка.

  • Якщо уві сні ви самі стали магом, отримали надприродні здібності – такий сон пророкує одержання вами влади і повноважень. Це може бути значне просування по службі, отримання фінансової незалежності, визнання вас як лідера якоїсь не обов’язково робочої групи;
  • Спостерігати за магом можна теж по-різному: якщо це чорний маг, то чоловіку такий сон обіцяє сімейні чвари, бізнесменові фатальну помилку у виборі ділових партнерів і варіантів для вкладення грошей, а молодій дівчині – незаплановану вагітність;
  • Навпаки, білий маг означає успішне розв’язання проблемних ситуацій – неприємності зникнуть ніби за помахом чарівної палички;
  • Укласти у сні договір зі злим магом наяву буде означати, що вам належить стати жертвою заздрості і підступу;
  • Якщо маг, який вам приснився, жіночої статі – в майбутньому на вас чекає повне небезпек пригоду, що істотно позначиться на вашому житті.

Сонник Міллера

Неждано-негадано з’явився у вашому сні чарівник може означати щасливий випадок, після якого справи безсумнівно підуть в гору. Для жінки сон також є передбаченням швидкого заміжжя, проте варто бути уважним і не сплутати справжнього мага з фокусником – сон застерігає від поспішних висновків про людей і натякає на вашу легковірність в любовних справах.

Сонник Ванги

А ось цей сонник не відводить магам ролі хоч скільки-то позитивних персонажів – побачений чаклун пророкує велику прикрість, а якщо їх уві сні кілька, то скоро чекати гучної сварки з залученням широкого кола осіб. Самому виступити в ролі мага – з волі обставин виявитися разлучником, а то і зовсім спровокувати розлучення сімейної пари необережними діями і словами.

Сонник Фрейда

Сон, у якому довелося побувати магом, розповідає про невдоволення ситуацією і спробами якось змінити її – по всій видимості, наяву вам не вистачає ресурсів і впевненості. Що ж стосується бачення, в якому фігурувала наділена магією жінка – ймовірно, навколо вас багато ворожості, від якої вам не вдається позбутися, образ злої відьми як не можна краще вписується в картину безсилля перед обставинами.

Висновок

Поява магії в нічних мареннях може служити і натяком на нудьгу, адже у снах можна бути ким завгодно. А якщо вже чаклун пророкує вам майбутнє – постарайтеся запам’ятати його слова, напевно вони виявляться пророчими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code