До чого сниться магазин: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Яскраві вітрини і достаток товарів на будь-який смак і колір радує око, настрій поступово зростає. Як стверджує сонник, магазин уві сні говорить про вміння бути в гармонії та злагоді з самим собою. Крім того, ходити по магазинах у сні символізує достаток і фінансову стабільність. Це може говорити про відсутність фінансових ускладнень в найближчому майбутньому, якихось матеріальних благ і достатку, на роботі можливе підвищення. Приснився магазин з порожніми полицями — це сон про дрібних і незначних втратах, порожніх зустрічах, марності будь-яких заходів.

Якщо уві сні ви ходили по магазинах і набрали багато їжі, одягу або предметів, сонник обіцяє вам матеріальне благополуччя.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Сон, магазин, в якому ви побачили, може тлумачитися по-різному. У першу чергу, на тлумачення сну впливає тип магазину. Згадайте, був це продуктовий супермаркет, модний бутік, ювелірний салон або книжкова лавка. Не менш важливий і результат походу по магазинах: ви змогли знайти те, що шукали, прийшли додому з порожніми руками або залишилися розчаровані покупкою. Згадайте подробиці сюжету і свої емоції, щоб дізнатися, якщо приснився магазин — до чого це.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

 1. Для чоловіка похід в магазин зі списком говорить про можливі проблеми у відносинах з жіночою статтю. Якщо чоловік робить покупки для себе, це говорить про самодостатність, вміння йти на компроміс, а значить в житті цієї людини завжди є підтримка друзів і знайомих.
 2. До чого сниться ходити в магазин жінці — це говорить про цілком влаштував особисте життя, в якій є і кохана людина, і численні друзі, і робота. Купувати щось у магазині повному товарів — до успіху в недалекому майбутньому. Якщо ви робите покупки не для себе, оточуючі можуть подумати про її легковажність і марнотратства.
 3. Для дитини похід в магазин завжди невеликий стрес, це може бути пов’язано з боязню втратити гроші або купити не те, про що його попросили, або просто помилитися у виборі замовленого товару. Але якщо дитині сниться магазин уві сні, це говорить про його внутрішньої самостійності та дисциплінованості. Сон, у якому дитина відвідує величезний торговий центр, говорить про можливе швидкої зустрічі з друзями і веселе проведення часу.

Ви зайшли у взуттєвий магазин

Як говорить сонник, взуттєвий магазин у сні символізує основу основ – рух. Вчинення покупки означає швидку дорогу, можливо, в захоплюючу подорож або відрядження. Тут варто звернути увагу на те, яку саме взуття в сні ви купуєте. Саме це стане вам підказкою, яких саме змін варто очікувати.

 • Купуєте кросівки – можливо, вас чекає похід у спортзал або туристичний похід, якщо наяву ваша діяльність не пов’язана зі спортом і туризмом;
 • Вибирати домашні тапочки – вам доріг сімейний затишок і саме до цього ви прагнете, можливо, ви плануєте відвідати своїх родичів.
 • Вибираєте шпильки або красиву модельне взуття – до початку романтичних відносин;
 • Якщо ви приміряєте туфлі уві сні, і вони виявилися вам впору – це до несподіваного сюрпризу або нового романтичного знайомства.

Якщо ж взуття не підходить вам за розміром, у вашому житті настав момент, коли потрібні зміни. Вибирати собі пару з величезної кількості варіантів в основному доводиться прекрасній статі. Це означає, що дама знаходиться в пошуку другої половинки, її долають сумніви і неможливість зважитися на вибір потенційного партнера.

Ви були в магазині одягу

До чого сниться магазин з одягом — у вас все під контролем, тому що прийняті вами рішення вплинуть на вашу подальшу долю. Вибір одягу з різноманіття речей говорить про нові можливості, які перед вами відкриваються, важливо тільки грамотно ними розпорядитися. Якщо ви вибираєте і купуєте одяг, яка вам припала до душі, значить, хтось намагається контролювати вас, нав’язати свою думку і волю. Одяг у сні дуже вигадлива, з великою кількістю блискіток і страз, говорить про бажання пускати пил в очі.

Ви були в продуктовому супермаркеті

За продуктами в супермаркет люди приходять частіше, ніж за одягом або чимось іншим. Тому питання, до чого сниться магазин з продуктами. Подібне сновидіння говорить про вашу дбайливості, умінні грамотно розпоряджатися фінансами, і ви вмієте уникати непотрібних витрат. Як стверджує сонник, магазин продуктів у сні говорить про стабільність у сімейних відносинах, достатку в домі та інших матеріальних благах.

Навпаки, полиці з испортившимся товаром говорять про невдоволення вашим рівнем життя і спробі щось змінити, особливо якщо ви не стали нічого купувати в цьому магазині. До чого сниться продуктовий магазин з порожніми полицями — це трактується як безгрошів’я, фінансові труднощі і проблеми.

 • Якщо ви робите покупки в хлібному магазині – добрий знак, вісник нежданої прибутку, вигідного знайомства або зустрічі;
 • Покупки в рибному відділі підказують, що удача буде на вашому боці, якщо ви задумаєте що-небудь зробити чи змінити у своєму житті;
 • Покупки в кондитерській говорять про таємні незадоволених бажаннях сновидця. А якщо ви купуєте торт, то чекайте виконання вашої самої заповітної мрії.

Вам приснився книжковий магазин

Будь-який магазин з повними полицями символізує достаток у вашому житті.

До чого сниться книжковий магазин — такий сон говорить про ваших творчих здібностях, бажанні та прагненні розвивати себе або необхідності отримати яку-небудь інформацію. Як стверджує сонник, книжковий магазин у сні творчих особистостей – позитивний знак, у вас скоро з’явиться натхнення для створення чогось грандіозного.

Достаток книг на полицях говорить про необхідність займатися кількома справами одночасно. І кожній справі потрібно буде приділити належну увагу, однак працювати над цими справами вам буде в задоволення.

Порожні книжкові полиці говорять про плутанині на роботі. Можливо, вами незадоволений начальник, тому що ви не приймаєте активної участі у робочому процесі, або просто виявилися некомпетентними в якомусь питанні, можливо у вас просто погіршилися умови праці.

 • Гортати уві сні або читати книгу — наяву вас мучить якась невирішене питання або перед вами стоїть дилема, вирішити яку ви поки важко;
 • Якщо ви купуєте книгу – незабаром всі труднощі будуть подолані, ви знайдете відповіді на всі хвилюючі питання;
 • Якщо ви пішли з книгарні з порожніми руками, це може означати ваші сумніви щодо правильності вибору життєвого шляху. Можливо варто пошукати інші рішення?

Ювелірний салон у сні

До чого сниться ювелірний магазин? Блиск вітрин уві сні може бути оманливим. Як говорить сонник, ювелірний магазин пророкує виснажливі клопоти і необгрунтовані витрати, які навряд чи виправдають ваші очікування.

Ви здійснюєте дорогу покупку в розкішному ювелірному салоні? Це може означати швидкі зміни в ваш соціальний статус: різкий зліт кар’єрними сходами, визнання в суспільстві, можливо, представлення до нагороди. Якщо ви купуєте парні коштовності, не обов’язково обручки, це до швидкої заручини або весілля.

До чого сниться пограбування магазину: сон слід трактувати в залежності від вашої ролі — жертва чи грабіжник. Якщо ви – жертва, вам крупно пощастить, підстерігають небезпеки обійдуть вас стороною. Якщо грабіжник, остерігайтеся укладати будь-які ризиковані угоди, тому що удача буде не на вашому боці.

Та інші цікаві місця у сні

 1. Бачити себе в салоні для молодят зовсім не означає, що у вас дуже скоро на пальчику виявиться заповітне кільце. Такий сон може вказувати лише на те, що можливо скоро ви станете гостем на гучній вечірці або якомусь масовому заході.
 2. Квітковий магазин – говорить про тонкою душевною натурі. Можливо, якась несподівана подія виб’є у вас грунт з-під ніг, але все ж необхідно буде намагатися тримати все під контролем і не піддаватися паніці.
 3. Магазин дитячих іграшок багато сонники трактують в прямому сенсі слова. Дуже скоро у вашому житті з’явиться дорогий чоловічок, який стане сенсом усього ваші життя.
 4. Магазин годинників сниться до швидкої розлуки або розставання. При більш точному тлумаченні це може говорити про те, що вам необхідно терміново вирішити виниклі проблеми або поставлені завдання, так як час працює не на вашу користь.

Якщо уві сні ви працювали в магазині

Якщо вам сниться, що ви працюєте в магазині – у вашому житті настає сприятливий період для здійснення намічених планів. Працюєте продавцем в хлібному магазині – не будете знати потреби, торгуєте молоком – значить у вас мир і достаток у родині, а от якщо реалізуєте алкогольні напої – чекайте наступних проблем. Консультуєте покупця з питання вибору якогось товару – можливо у вашому житті не вистачає спілкування, так як ви ведете дуже замкнутий спосіб життя.

Сидите на касі і робите розрахунок з покупцями? Такий сон має позитивне значення тільки в тому випадку, якщо розрахунок йде великими купюрами – це до поліпшення матеріального становища, раптової прибутку або знахідку. Якщо ви даєте здачу дрібними монетами – чекайте дрібних сварок і негараздів або на роботі або в сім’ї.

 • Працюєте охоронцем – вас будуть великі неприємності.
 • Бачите себе в якості прибиральниці – належить якась брудна робота.
 • Якщо ви – директор магазину, то скоро ваш начальник оцінить старання і посприяє вашому службового просування.

Трактування сну різними сониками: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Як ви бачите, є безліч тлумачень, до чого сниться той чи інший магазин. Але сонник не дає ніякого такого тлумачення сновидіння в тому випадку, якщо ви дійсно проводите дуже багато часу в магазинах, якщо ви стурбовані постійним придбанням товарів чи просто вибираєте товар, не плануючи його покупку. Такий сон служить всього лише відображенням реальності і не має глибокого сенсу.

Якщо уві сні ви довго вибираєте товар у магазині, наяву ви не можете прийняти якесь рішення.

Сонник Міллера — вам удача благоволить

У Міллера саме точне тлумачення сновидінь, тому що він практично ніколи не помилявся. Якщо вам сниться магазин і достаток товарів у ньому – значить, вам удача благоволить. Порожній магазин – ваші зусилля виявляться марними.

Сонник Ванги — перешкоди на вашому шляху

Якщо ви йдете в магазин, а він закритий — на вашому шляху з’являться перешкоди, подолати які вам допоможе ваша завзятість і цілеспрямованість. Якщо вам сниться магазин, в якому маса речей безладно розкладена по полицях – значить, ви потрапили в дуже делікатну ситуацію, вийти з якої без сторонньої допомоги буде вкрай важко.

Сонник Фрейда — ви схильні до накопичення

Фрейд вважає, що магазини в видіннях людей означає схильність до матеріального, схильності робити спонтанні покупки. Ще одна цікава трактування такого сну значить – прагнення сновидця купувати за гроші те, що ними взагалі не вимірюється.

Сучасний сонник — благополуччя і процвітання

У сучасному соннику пригрезившейся магазин, повний товарів, говорить про благополуччя і процвітання. Якщо ви зайшли в порожній магазин – це говорить про нездійснених мріях і марних надіях.

Правильний сонник -вам належить випробування

Вам належить пройти ряд випробувань на стійкість до стресів. Вони можуть бути жорстокі, але ви повинні проявити терпіння, тому що результатом цих випробувань буде зарахування вас кандидатом на нову посаду. До речі, за непроходження випробування у вас гарні перспективи.

Висновок

Багато людей не уявляють свого життя без магазинів настільки, що вони починають їм сниться. І хоча все частіше ми здійснюємо покупки, не виходячи з дому, магазини все одно залишаться невід’ємною частиною нашого життя. Хоча б тому, що це привід зайвий раз вийти в люди і отримати задоволення від самого процесу вибору і покупки товару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code