До чого сниться Магнітофон: тлумачення в різних сонниках

Ще один досить сучасний образ у нашій скарбничці снів – тлумачі минулого не мали ні найменшого поняття про пристрої, які здатні відтворювати зображення і звук. Як вважають сучасні сонники, магнітофон пророкує далеко не найприємніші події, а стародавні мудреці і зовсім вважали б це бачення передвісником страшної біди.

Якщо вам приснилося, що магнітофон припадає пилом, значить вашим планам не судилося збутися, як би ви не старалися.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Якщо вам приснився магнітофон, то з великою часткою ймовірності можна стверджувати, що вам більше двадцяти років – більш юне покоління навряд чи користувалося цим пристроєм. Але відштовхуючись від його призначення, тлумачать сни часом самим невтішним чином.

  • Якщо ви слухаєте магнітофон уві сні – вам натякають, що вами керує чужа думка: як на плівці звучить чужий голос, так і в реальності хтось нав’язує вам якісь дії і оцінки;
  • Якщо ж ви самі вирішили записати свій голос за допомогою магнітофона – тим більше, будьте обережні, ваші слова збираються використовувати проти вас. Найближчим часом краще утриматися від суперечок, гучних заяв і висновків;
  • Якщо ж з допомогою магнітофона уві сні ви відтворюєте фільм – то і тут слід проявити пильність, вам підказують, що на ваші плани можуть впливати здаються незначними деталі;
  • Зламаний магнітофон і припадає пилом без діла – на жаль, ваші плани потерплять крах. Пристрій ламають на ваших очах – швидше за все, ваші справи втрутиться ворожо налаштована особистість, якій не дають спокою ваші успіхи. Але от якщо ви ламаєте магнітофон самостійно – вам вдасться позбавитися від конкурентів і пліток.

Сонник Міллера

Людині, хто слухає уві сні якісь запису на магнітофоні, належить зіткнутися з помилковою, свідомо викривленою інформацією. Хтось у вашому оточенні навмисно вводить вас в оману. Також магнітофон може означати потребу поговорити, висловити нарешті все, що наболіло, причому він відображає бажання пригадати щось з минулого, обговорити давно минулий період часу – цілком ймовірно, що корінь всіх бід криється там.

Сонник Ванги

Те, що уві сні ви слухаєте магнітофон, показує, що в реальності ви дуже ласі на лестощі і похвалу, а це може послужити недобру службу – є ймовірність, що за красивими словами ви не помічаєте злих намірів людей. Ставити касету в магнітофон – самому дати пліткарям привід розпускати за вашою спиною наклепницьку інформацію. Будьте обережні з оточуючими, хто давно вже точить на вас зуб.

Сонник Фрейда

Як вважає сонник Фрейда, якщо ви занадто покладаєтеся на думку оточуючих про себе – не дивно, що вам приснився магнітофон. Проте варто пам’ятати, що чуже бачення може бути помилковим. Пристрій, відтворюючу запис певної людини, натякає на ваш тривалий інтерес до цієї людини, бажання впустити його в свій особистий простір, але при цьому ви не вживаєте ніяких кроків.

Висновок

Цілком може статися, що вас просто замучила ностальгія за старими часами, а магнітофон в нічних видіннях як не можна краще символізує минулу епоху і її блага, особливо якщо згадати, що така розкіш, як магнітофон, була доступна далеко не кожній родині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code