До чого сниться Майка: тлумачення в різних сонниках

Здавалося б, про що важливому може попередити такий банальний предмет гардеробу, як майка? Однак як тлумачить сонник, майці відводиться своя роль у передбаченні подій найближчого майбутнього, якщо вже вона наполегливо проситься в ваш сон. Це досить нейтральний образ сам по собі, але велике значення в цьому разі мають деталі.

Якщо вам приснилася майка, яку ви перете,чекайте швидкого завершення всіх справ.

Тлумачення сну в залежності від деталей

До недавнього часу майка вважалася елементом нижньої білизни, який не варто виставляти напоказ, і тому побачити її уві сні означало отримати уявлення про якихось таємних помислах і бажаннях. Зараз це цілком самостійна річ, але значення її все одно «наближені до тіла».

  • Як не дивно, саме біла майка обіцяє проблеми зі здоров’ям, тоді як чорна пророкує успіх у справах. Білу майку також часто пов’язують з попередженням про шкоду надмірного вживання алкоголю особисто для вас.
  • Брудна Майка або рвана – чекайте дрібних неприємностей. А ось подібна майка, що стирчить у кого-то з-під пристойною з виду одягу, натякає, що людина з вами далеко не так чесний, як здається, вам пускають пил в очі.
  • Вирішили випрати свою майку уві сні – здається, скоро все налагодиться, такий сон говорить про те, що ви зумієте розібратися з робітниками і домашніми неприємностями.
  • Якщо так вийшло, що майку у вас вкрали – близький друг ненавмисно видасть ваш секрет, який не повинен був стати надбанням громадськості.

Сонник Міллера

Носити в сні подерту стару майку – ви явно незадоволені своїм життям. Якщо ж при тому вона ще й вивернута навиворіт – здається, ви людина, яка живе подвійним життям, і мало хто з близьких знає, про що ви насправді думаєте. Для дівчини прийняти в подарунок майку, як і будь нижня білизна обіцяє знайти наяву покровителя, однак не варто покладатися тільки на допомогу чужого, власне, людини.

Сонник Ванги

За сонником Ванги, показати на людях майку, випадково або навмисно, значить незабаром стати жертвою чуток і пересудів – показавши стороннім нижню білизну, ви самі спровокували розмови навколо власної персони. Майка продірявилася – чекати погіршення самопочуття, ветхість близько прилягає до тіла одягу вказує на слабке здоров’я в цілому, потрібно серйозно зайнятися своїми проблемами.

Сонник Фрейда

Бачити себе в сні в майці означає бажання знайти нового партнера, а стан предмета одягу вказує, про який саме партнері ви мрієте: так, стара майка розповість, що ви хотіли б бачити своїм коханцем людини старше вас, а нова і ошатна – того, хто істотно молодше. Довга біла майка на дівчині символізує невинність і недосвідченість.

Висновок

Як бачите, це нескладний для трактування образ, але адже і він може приснитися зовсім недоречно – особливо коли мова йде про ваших таємниць і потаємних бажаннях, тому будьте гранично обережні, довіряючи секрети друзям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code