До чого сниться Майонез: тлумачення в різних сонниках

Цей популярний соус є на кухні практично у будь-якої господині, але ось сниться він напевно дуже малій кількості людей. Як вважає сонник, майонез суперечливий за значенням, та й навряд чи хтось особливо звертав увагу на продукт, який не вживають в їжу самостійно.

Якщо вам приснився майонез, швидше за все ваше життя стало занадто «прісної» і вам потрібна струс.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Відразу зауважимо, що немає особливої різниці, чи йдеться про власноруч приготованому з дотриманням всіх рецептурних особливостей соусі або ж про купленої в найближчому супермаркеті упаковці.

  • Якщо уві сні ви додаєте в якусь страву майонез – скоро вас чекають не самі приємні клопоти: близьким людям потрібна ваша допомога;
  • Вживати в їжу старий, вже зіпсований майонез – в майбутньому ви отримаєте спадщину зовсім незначних розмірів;
  • Вибирати, який майонез купити – в найближчому майбутньому на вас чекає веселе пригода, а вибір уві сні може символізувати, що вибирати доведеться й наяву, чим же зайняти себе;
  • Постаратися приготувати соус самостійно – такий сон обіцяє досить складну і копітку роботу, однак старанність принесе свої плоди, у вас все вийде;
  • Якщо вам приснилося, що ви забруднили одяг білим соусом з необережності – «завдяки» не занадто близько знайомому людині з вами трапиться прикра неприємність.

Сонник Міллера

Побачений у сні майонез, на думку сонника Міллера, символізує потреба в нових відчуттях, в привнесення гостроти в життя, так як його недолік у страві відображає невдоволення вашої нинішньої життям і бажання щось змінити: може бути, вас не влаштовує ваше матеріальне становище, (їжа матеріальна), а може, ваше оточення і пов’язані з ним емоції (їжа духовна).

Сонник Ванги

Можна тільки гадати, як саме могла б тлумачити сновидіння з участю майонезу болгарська ясновидиця, але ось у її тлумаченнях продуктів харчування, до яких відноситься і даний соус можна простежити закономірність – велика кількість цього продукту в сні обіцяє достаток наяву, а пролити або розсипати щось їстівне – до невдач і втрат. Пробувати щось на смак – значить, скоро доведеться робити важкий вибір.

Сонник Фрейда

Володіючи білим кольором, майонез символізує аж ніяк не чистоту та непорочність, а навпаки – бажання досвідченого в амурних справах людини спробувати щось нове, «гостреньке» — можливо, потім цих бажань ви будете соромитися, але ви потребуєте різноманітності, так як нинішня ваше інтимне життя нудне і буденно.

Висновок

Досить незвично виходить з майонезом, як бачите. Але бажання навіть уві сні урізноманітнити смак страв, додати їм гостроти і правда, практично відкритим текстом говорить про потребу внести новизну у ваше життя і, можливо, у ваші відносини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code