До чого сниться Манекен: тлумачення в різних сонниках

Завдяки фільмам жахів образ манекенів часто пов’язують з чимось моторошним, він сниться в кошмарах, так і наяву неживе пластикове особа може налякати вразливу натуру. Як тлумачать сонники, манекени у сні зовсім не такі жахливі, як може здатися на перший погляд, однак і позитивними такі сни назвати не вийде.

Якщо вам приснилося, що ви стали манекеном, значить ви видаєте себе не за того, ким є.

Тлумачення сну в залежності від деталей

В першу чергу, вся сутність манекена прям-таки кричить про штучність, фальшивості, спробі імітувати реальність – ляльки в людський зріст створювали з цією метою, але навмисно не надавали їм індивідуальних рис. Поява їх у сні може означати втрату цієї самої індивідуальності.

  • Милуватися манекеном, а також надітим на нього нарядом – отримати короткочасне визнання, однак дуже скоро інтерес до вас пропаде;
  • Якщо приснилося, що ви самі стали манекеном – здається, ви видаєте себе за того, ким не є. Це не обов’язково означає лукавство і лицемірство, просто задумайтеся, може, ви зараз не на своєму місці і вас обтяжує роль, яку доводиться виконувати;
  • Безліч манекенів у вітрині великого магазину –ви распыляетесь на незначні дрібниці, тоді як справді важливі речі вислизають від вашої уваги. Також – хтось поруч потребує допомоги, але ви відмовляєте в ній на догоду власним незначним примхам;
  • Злякатися манекена у сні – випробувати страх натовпу в майбутньому.

Сонник Міллера

Манекен у елегантною, дорогої одежі, як тлумачить сонник, що означає, що наяву вам властивий абсолютно непотрібний пафос, прагнення урвати свою частку уваги громадськості. Для жінки манекен також може означати майбутню невдачі в любові, розчарування в поверховості коханого – як і бездушна лялька, колись близька людина виявиться всього лише пустушкою.

Сонник Ванги

Як і лялька, манекен уві сні, має жіночий вигляд, може тлумачитися як жінка, до якої в реальності ви відчуваєте негативні почуття, гостру неприязнь, і те, що вона є навіть у видіннях, говорить про те, що ви занадто часто згадуєте про неї. Ожила пластикова лялька передбачає в майбутньому обман, підтасовування фактів, яка може негативно позначитися на вашій репутації.

Сонник Фрейда

Мовчазний і нерухомий манекен покликаний уособлювати скованість – як і він уві сні, наяву ви не можете вільно виражати себе, свої емоції і потреби, ховаєтеся за уявною холодністю і хорошими манерами. На догоду громадській думці ви вдавайте тим, ким бути не хочете, чи страждаєте від цього, але не можете дозволити собі розслабитися. Можливо, варто трохи послабити самоконтроль, щоб не заробити справжній нервовий зрив.

Висновок

Не дивно, якщо різноманітні манекени відвідають вас уві сні після виснажливого шопінгу днем, однак якщо вони сняться вам несподівано – варто задуматися про тих значеннях, що вони собою уособлюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code