До чого сниться Марс: тлумачення в різних сонниках

Астрологи тлумачать Марс як агресивний символ, однак і наповнений життєвою силою і вогнем. Марс може передбачати лихо, а може стати символом переможного бою. Згідно сонником, Марс з снів володіє суперечливими тлумаченнями, але безсумнівно одне – вони володіють великою силою.

Якщо вам приснилося, що ви спостерігаєте за Марсом, вас чекає складний період в житті. Подолати його вам допоможуть ваші близькі.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Людині, далекій від астрономії, Марс відомий як червона планета, а кривава луна, що нависла над головою – досить грізно виглядає знак.

  • Поява Марса уві сні може знаменувати собою прийдешні стихійні лиха, великі нещастя і навіть війну.
  • Якщо тлумачити Марс не тільки як планету, але і як античного бога, то його прихід в нічні мрії для чоловіків означає майбутні перемоги, які доведеться добувати важкою ціною, виривати з боєм, для жінок же бог війни пророкує небезпека застосування насильства в їх адресу, слід бути особливо обережною найближчим часом.
  • Відправитися в сні в політ на Марс – зуміти в майбутньому реалізувати свій чималий потенціал і втілити в життя всі мрії та ідеї. Дістатися до планети, підкорити її – досягти наяву великих успіхів, які дозволять зайняти високе місце в житті.
  • Якщо ж у сні ви користуєтеся телескопом, щоб вивчити Марс здалеку – скоро вам доведеться зіткнутися зі складною ситуацією, в якій не обійтися без допомоги близьких людей.

Сонник Міллера

Побачити в сні Марс означає швидку біду, якісь несприятливі події зроблять ваше життя настільки нещасної і нестерпним, що може навіть здатися, що вона і зовсім втратила сенс. На жаль, це той самий випадок, коли обставини проти вас: вороги будуть намагатися максимально нашкодити вам у всіх сферах, а друзі несподівано розчарують своєю байдужістю і грубістю. Не здавайтеся, чорна смуга лише тимчасове явище, в майбутньому все налагодиться.

Сонник Ванги

Якщо вам присниться чужа планета, надто низько нависла над землею, як вважає сонник Ванги, наяву може виявитися, що вас занадто поглинув і обтяжує побут – ви навіть світла білого не бачите. Розповідати про Марсі, а також інших астрономічних тілах – навколишні нещирі з вами, в їх словах більше порожніх вигадок, ніж правди, але ви дозволяєте собі бачити тільки те, що хочете для власної зручності.

Сонник Фрейда

Марс, безсумнівно, символ чоловічого початку, що символізує первісну пристрасть, агресію і грубість, які рвуться назовні. Для чоловіків такий сон – бажання підкорити собі партнерку, затвердити свою чільну роль у відносинах, також уособлення розквіту чоловічої сили. Якщо Марс сниться жінці – вона бажає бути слабкою, тендітною, бути захищеною, а не відстоювати свої права самостійно.

Висновок

Марс дуже сильна планета, поява якої в гороскопі, так і у сні передвіщає серйозні потрясіння. Однак не варто забувати, що Марс також допомагає героям, а значить, вам вистачить сил, щоб пережити ці потрясіння і гідно впоратися з ними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code