До чого сниться Матрац: тлумачення в різних сонниках

Як вважає сонник, матрац (або матрас, якщо завгодно) можна тлумачити різним чином, велике значення надається деталей і супутніх елементів, однак найчастіше поява такого способу уві сні передвіщає приємні речі, пов’язані з абсолютно різними сферами.

Якщо вам приснилося, що ви купували матрац, настав час задуматися про покупку власного житла. Зараз сприятливий період для цього.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Матрац уві сні брудний – близькі люди заподіють вам образу. Також може передбачати появу серйозних розбіжностей в робочому колективі, відкритий конфлікт з начальством, який у крайньому разі обернеться для вас звільненням;
  • Матрац промок – наяву ви відрізняєтеся невибагливістю на грані аскетизму, ви готові зазнавати труднощі та обмеження, проте варто задуматися, чи так це необхідно в поточної життєвої ситуації; можливо, ви марно позбавляєте себе радості;
  • Абсолютно новий матрац віщує щасливий шлюб, заснований на духовної та сексуальної гармонії подружжя;
  • Старий і дірявий матрац, незважаючи на свій невибагливий вигляд, говорить про встановлення добрих відносин з колегами, підвищення по службі, кар’єрному зростанні та професійні успіхи;
  • Якщо ви купували у сні матрац, це хороший знак – зараз саме час, щоб потурбуватися придбанням або будівництвом власного житла, операції з нерухомістю будуть вдалими і вигідними для вас;
  • Позбутися від діркуватого матраца, винести його з дому – несподівана прибуток.

Сонник Міллера

Якщо вам приснився матрац, значить, вам пора готуватися потрудитися – на вас покладуть додаткову відповідальність і нав’яжуть нові зобов’язання. Якщо уві сні ви спите на голому, нічим не застеленому ліжку, значить, ви повністю задоволені своїм нинішнім становищем у житті і своїм колом спілкування. Спостерігати в сні за тим, як роблять матраци – скоро ви знайдете заможних партнерів, готових вкласти ваші починання, що принесе вам всім пристойний прибуток.

Сонник Ванги

Бачити уві сні матрац або пухову перину – чекати сімейного щастя і теплих близьких відносин. Але якщо цей матрац забруднений або незручний, сон попереджає про те, що ви занадто розслабилися, і ваше недбале ставлення до справ може призвести до незворотних втрат. Варто взяти себе в руки і трохи подбати про власний комфорт.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, самий звичайний рядовий матрац – у вашій сексуального життя все стабільно, і ви повністю задоволені нинішніми відносинами; можливо, вам не вистачає різноманітності, але ви не прагнете внести його, щоб не зіпсувати ситуацію. Якщо вам сниться, що ви лежите на новому матраці, це може означати прагнення завести нові відносини; старий матрац говорить про те, що партнер набрид вам, але ви поки не готові розлучитися з ним.

Висновок

Ось такий неоднозначний образ, при всій своїй простоті має безліч тлумачень залежно від деколи зовсім незначних деталей, які запросто можна втратити. Придивіться уважніше, щоб зрозуміти, що ваш матрац хоче сказати вам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code