До чого сниться Матрьошка: тлумачення в різних сонниках

Згідно сонником, матрьошка незважаючи на свою строкатість і ошатність, а так само привітну усмішку на намальованому особі, здавалося б, повинна бути вісницею добрих подій, однак практика тлумачення навколо її образу складається далеко не найбільша позитивна, що йде корінням глибоко в історію.

Вам приснилася матрьошка? У найближчому майбутньому на вас чекають матеріальні труднощі. Слід серйозніше ставитися до витрат.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Якщо вам приснилася матрьошка, варто чекати великого розчарування, адже в іграшці хитрим чином заховані інші їй подібні – це може говорити і про лицемірство оточуючих, і про секрети, які вони зберігають від вас.

  • Побачити матрьошку – такий сон передвіщає великі грошові витрати, пов’язані з сім’єю, може, це буде якесь свято, адже може так статися, що привід для зустрічі виявиться сумним;
  • Виймати з матрьошки всіх інших вкладених в неї матрьошок від мала до велика – а ось в даному випадку можна не чекати підступу, сон обіцяє вам велику дружну сім’ю;
  • Купуєте уві сні матрьошку – у безвихідній, як ви думаєте, ситуації скоро відкриється нова сторона справи, яка і допоможе вам вирішити проблему. Якщо ж вона купується в якості традиційного сувеніра для іноземного гостя – схоже, вами давно вже оволоділа апатія і небажання щось змінювати;
  • Ви бачите в сні, як самостійно розписуєте матрьошку фарбами – наяву ваші зусилля марні, це марна трата часу та ресурсів, вам слід переглянути своє ставлення до ситуації і змінити план дій.

Сонник Міллера

Подарована чоловікові уві сні яскрава народна лялечка говорить про те, що ваша увага відвернута зовсім не тією жінкою, з якою ви могли б бути щасливі: зовнішня маска вводить вас в оману. Для жінки прийняти уві сні в подарунок матрьошку обіцяє неприємності, які прямим чином відіб’ються на їх красі – саме час подбати про себе, щоб потім не розчаровуватися.

Сонник Ванги

Матрьошка, згідно соннику Ванги, пророкує, що незабаром ви дізнаєтеся якийсь секрет, причому він давно був у вас буквально під самим носом. Також вона може натякати на дурну жінку, любить давати поради, щодо яких її не просять. Для дівчини уві сні відкрити матрьошку і виявити, що лялечок поменше всередині немає, може означати загрожує безпліддя – порожнеча всередині матрьошки як би символізує порожню утробу.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні комплект з матрьошок зібраний і надійно захований всередині найбільшої з них – такий сон говорить про придушення вами плотських бажань. І навпаки, розібраний на окремі частини комплект натякає на нерозбірливість і відсутність почуттів до кого-небудь з безлічі партнерів. Процес складання або розбирання матрьошок показує сновидінню його бажання взяти участь у розвазі групи осіб.

Висновок

Як бачите, з безневинною забавкою все не так просто, вона ховає за маскою простоти і наївності безліч таємниць, а таке підступність просто не може уособлювати майбутню радість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code