До чого сниться Матюкатися: тлумачення в різних сонників

Іноді загострення пристрастей що наяву, уві сні, такий, що бажання використовувати нецензурну лексику сильніше правил пристойності. Якщо в реальному житті ви ще можете стриматися, то як вважає сонник, матюкатися уві сні може статися проти вашої волі, і не варто особливо лякатися таких снів, нічого особливо страшного вони не віщують.

Якщо ви матюкалися уві сні це зовсім не означає, що ви невихована людина, таким чином проявляються приховані емоції, зокрема, гнів і роздратування, яким потрібно давати вихід.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо ви уві сні матюкаєтеся, значить, наяву у вас з кимось дуже погані відносини;
  • Почути добірну лайку – скоро чекати неприємностей. Якщо ж лають вас, варто очікувати, що ваші прохання не будуть задоволені і доведеться з усіма бідами справлятися тільки власними силами;
  • Стати свідком сімейної сцени, в якій використовують багато матів – найближчим часом вам варто уникати публічних виступів, так як ризик зганьбитися прилюдно дуже великий. Якщо ж у сні матюкаються діти або підлітки – для матері сон пророкує невдоволення на адресу її власних дітей від сторонніх дорослих; може бути, вони і самі дозволяють собі висловлюватися, за що і будуть покарані;
  • Хтось розповів вам нецензурну жарт – такий сон означає, що ви потрапите в неприємну компанію, контакти з якої ви будете прагнути обірвати як можна швидше.

Сонник Міллера

Якщо вам регулярно сниться, що ви матюкаєтеся з якогось приводу, слід проявити стриманість в реальності, так як грубість може стати причиною серйозних сварок з близькими людьми. Чути, як лаються інші люди – сон може означати, що ви нажили собі ворогів, і в даний момент вони роблять проти вас активні дії; чим голосніше лайка, тим серйозніші наслідки чекають вас, якщо не спробувати прояснити і згладити ситуацію.

Сонник Ванги

Того, хто в нічних видіннях лається непристойними словами, наяву загрожує незабаром захворіти. Якщо ж саме вас лають – хтось бажає вам зла, проте його підступи обернуться проти нього самого. Також слухати чужу матірну лайку віщує неприємні спогади, які дадуть про себе знати в самий невідповідний момент.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, не має ніякого значення, чи ви поливаєте оточуючих добірним матом уві сні, выслушиваете чи образи на свою адресу або стали ненавмисним свідком чиєїсь бурхливої сварки сонник пов’язує всі варіації такого сну з проявами мазохізму, прагненням займати підлегле становище у відносинах і відчувати біль, яка буде приносити вам задоволення і полегшення.

Висновок

За великим рахунком, ситуації в снах, пов’язані з вживанням нецензурних висловів, мало чим відрізняються по трактуванні від тих самих ситуацій, тільки трапилися наяву, а значить, можна говорити про те, що в даному випадку ми проектуємо в нічні бачення відбувається з нами, насправді, або ж з усіх сил стримуємося, щоб воно все-таки не сталося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code