До чого сниться Мавпа: тлумачення в різних сонниках

Мавпа є одним з найбільш впізнаваних і комічних видів мавп, однак у тлумаченні снів з її участю комічного не так вже й багато, її поява обіцяє невеликі, але все-таки неприємності. У стародавніх сонники, мавпа символізувала гріх, з плином же часу трактування пом’якшилися.

Якщо вам приснилася мавпа, швидше за все, в найближчому майбутньому на вас будуть чекати дрібні проблеми. Але ви зможете з ними впоратися.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Кривляння і стрибки мавп у зоопарку або в дикій природі можуть розвеселити будь-кого, але, коли вони сняться вам, веселого тут мало – схоже, в реальності вас оточують обманщики й підлабузники.

  • Молоді і веселі мавпи уві сні пророкують безліч випадків дрібної брехні в майбутньому;
  • Старі, хворі мавпи обіцяють нетривалу хвороба;
  • Якщо мавпа сниться дівчині, їй варто уважніше придивитися до свого коханого: є сумніви в його чесності і вірності;
  • Мавпа, яка сидить у клітці, пророкує неприємне покарання за надмірну цікавість;
  • Бачити мертву мавпу або самому вбити її – такий недобрий, здавалося б, сон обіцяє можливість перемогти своїх супротивників, причому перемогти остаточно, змусивши їх залишити вас у спокої;
  • Мавпа уві сні вкусила вас – скоро зустрінете свою любов. Але от якщо наснилося тварина, до всього іншого, було хворим або скаженим, укус передбачає тотальний зрив планів, із-за яких може постраждати ваше майбутнє;
  • Жбурляти в мавпу камені – найближчим часом можете розраховувати на стабільність.

Сонник Міллера

Уві сні побачити мавпу – деякі несумлінні люди будуть набиватися вам у друзі з корисливими цілями; будьте обережні, вас хочуть використовувати і підставити заради своїх інтересів. Якщо молода жінка пригощає мавпу чомусь- чекайте невдач на любовному фронті, вам доведеться стати жертвою не самого чесного кавалера, який запудрит вам мізки і залишить наодинці.

Сонник Ванги

Мавпа вказує на людину, спілкування з якою докучає вам, але позбавитися від якого не представляється можливості: її дії втілюють майбутні вчинки цієї людини, і якщо мавпа кривляється і пакостничает, то варто очікувати неприємностей з боку дратівної знайомого. Цілком ймовірно, що своєю поведінкою він загострить ситуацію до такої міри, що сварки уникнути вже не вдасться.

Сонник Фрейда

Спостерігати в сні за мавпами, за тим, як вони граються – значить, наяву в найближчому майбутньому завести нове несподіване знайомство, причому почнеться воно в якомусь людному місці, щоб мати продовження в приємній романтичній обстановці при свічках і завершитися поспішної зв’язком, про яку ви можете пошкодувати по закінченні часу; але ось в процесі стрімкого знайомства у вас не буде ні часу, ні особливого бажання оцінювати нормальність того, що відбувається.

Висновок

Мавпи, як і інші мавпи, схожі на людей набагато більше інших тварин, так що, безсумнівно, варто звертати увагу на їх поведінка уві сні, адже вони можуть зображати відомих вам людей. І пам’ятайте, що в ряді культур мавпи символізують вади і безсоромність, а значить, це поведінка може бути досить неприємним для вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code