До чого сниться мед: тлумачення з різних сонників

Як співається в одній відомій пісні: «гіркий мед на губах, цей смак мені знайомий…». До чого сниться мед в банці, в сотах або на тарілці? Смак меду і правда відоме майже кожній людині, навіть тим, кому заборонено його є за медичними показаннями. Липовий, квітковий, гречаний… Сорт меду можна підібрати на будь-який, навіть самий вибагливий смак. А сновидіння з участю меду можуть бути різноманітними і химерними. На кожен, навіть самий незвичайний сюжет, знайдеться своє тлумачення. Так давайте вивчимо сонник: мед уві сні — що це значить?

Мед у сні є символом позитивних змін, він обіцяє благополуччя, здоров’я і щастя.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць.

Одна справа — є мед наяву, і інше — бачити уві сні. Солодкий мед — до чого сниться цей улюблений багатьма продукт? Якщо ви теж її любите і хочете дізнатися, до чого приснився мед, давайте подивимося в соннику, що ж він означає. Для того щоб правильно оцінити ваш сон, необхідно постаратися згадати всі його подробиці. Незначні, на перший погляд дрібниці можуть дуже сильно вплинути на тлумачення сну. Користуючись нашими підказками, ви зможете відновити точну картину сновидіння і дізнатися, що обіцяє це солодке ласощі саме вам.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

Якщо мед сниться чоловікові, значить, незабаром його справи підуть в гору. На роботі його чекає просування по кар’єрних сходах, підвищення зарплати.Якщо у чоловіка свій бізнес, то сон обіцяє отримання небувало великий прибутку. Якщо такий сон приснився молодій людині, яка відчуває глибокі почуття, в недалекому майбутньому він зважиться зробити пропозицію своїй коханій.

Бачити уві сні мед заміжній жінці, це хороший знак для неї. Любов, взаєморозуміння і достаток чекає її сім’ю, вона зуміє зберегти домашнє вогнище і зміцнити відносини між усіма домочадцями. Дівчина, яка бачить мед, незабаром знайде собі заняття по душі. Вона так сильно захопиться цим заняттям, що забуде про своїх друзів і родичів, і вони почнуть ображатися на неї.

  1. Мед у сні — до чого сниться цей корисний продукт дітям? Якщо дитині сниться, як він їсть мед, його в найближчому майбутньому чекає подарунок, такий, про який малюк дуже давно мріяв. Це не обов’язково дорогий подарунок, але він буде дуже доріг дитині.
  2. Коли мед бачить уві сні хвора людина, його чекає швидке одужання.

Де зберігався побачений вами мед?

Мед в банці сниться до швидкого отримання великої суми грошей.

Якщо вам приснився мед в банці, це хороший знак! Ви отримаєте велику суму грошей, зможете дозволити собі реалізувати всі ваші бажання. Головне пам’ятайте, що ці гроші вам потрібно використовувати на благі цілі, інакше як легко ви їх отримали, так само легко і втратите!

До чого сниться мед в сотах — вас чекає захоплююча поїздка. Можливо, це буде далеку подорож або просто розважальна поїздка за місто. Ви отримаєте заряд позитивної енергії, нові враження, зустрінетесь з цікавими людьми.

Якщо уві сні ви мед наливали в миску, значить, скоро будете дарувати подарунки рідним і близьким. Згадайте, напевно у кого-то скоро день народження, весілля або якийсь інший привід для свята та отримання подарунків. Це доставить вам величезне задоволення, адже дарувати подарунки і робити сюрпризи – це дуже цікаво і захоплююче!

Якщо ви випадково розлили мед з страви на стіл, сон означає ваші втрачені можливості. Життя постійно дає вам шанс, а ви не користуєтеся ними з-за страху, що у вас не вийде. Вам потрібно повірити в себе і свої сили, і тоді у вас все вийде!

Якщо мед в банці зацукрувався, прислухайтеся до того, що про вас говорять. Є недоброзичливець, який розпускає плітки про вас. Ці плітки можуть дуже сильно нашкодити вам. Якщо ваші близькі повірять у цю наклеп, вони можуть відвернутися від вас. Навчіться захищати і виведіть брехуна на ” чисту воду!

Якщо ви побачили, як у меді застрягла муха, зверніть увагу на свого коханого. Можливо, вас очікує велика сварка, пов’язана з недомовками, але якщо ви будете уважні один до одного, то зможете швидко залагодити конфлікт.

Що ви робили у своєму сновидінні?

Якщо уві сні ви купуєте у кого-то свіжий мед, то завдяки своєму характеру і вміння правильно ставити цілі незабаром досягнете небувалих висот у тому ремеслі, яким ви займаєтеся. Якщо це фінансова сфера, то отримаєте великий прибуток. Якщо ви, наприклад, представник творчої професії (музикант, актор, танцюрист), то вас чекає висока нагорода і визнання. Якщо вам приснилося, що після покупки меду ви упустили банку, то вас чекає розчарування у вашому одного. Він підставить вас в якійсь важливій справі, і перекладе всю відповідальність на вас. Ось до чого сниться купувати мед

Коли уві сні ви продаєте мед, то незабаром виникне напружена ситуація. У цій ситуації вам доведеться використовувати свою кмітливість і всі знання, якими ви володієте, щоб вийти з неї з гідністю. Якщо уві сні ви змогли продати весь мед, ви вийдете переможцем в сформованій ситуації.

Якщо ви пов’язані з бджільництвом і побачили в сні, як збирати мед, це означає, що в цьому році бджоли дадуть вам велику кількість меду. Якщо ж ви не пасічник наяву, але всю ніч возилися біля вулика, вас чекає несподівана радість, яка звалиться як «сніг на голову» і принесе з собою гарний настрій і позитивні емоції.

Якщо ви їли мед у сні – то як саме?

Якщо уві сні ви їли мед, це означає, що незабаром у вашому житті почнеться біла смуга.

До чого сниться їсти мед? Починається новий життєвий етап. Смуга невдач закінчиться, і удача повернеться до вас обличчям. Але якщо раптом у меду ви забруднилися, хтось з ваших знайомих дуже сильно злий і хоче зігнати свою злість на вас. Постарайтеся з’ясувати, хто це, і поговорити з ним. Можливо, вам вдасться заспокоїти цієї людини і відвести неприємності від себе.

  1. Млинці з медом у сні – до приходу гостей. Вас чекає весела зустріч з друзями, яка принесе задоволення всім! І якщо вам захочеться, будете пригощати їх блюдом, яке вам приснилося уві сні!
  2. Якщо уві сні ви їсте морозиво з медом, це не дуже хороший знак. Остерігайтеся протягів і холоду! Ви можете захворіти, ваш організм шле вам попередження за допомогою цього сну. І взагалі цей сон дає вам зрозуміти, що потрібно стежити за здоров’ям і періодично перевірятися у фахівців.
  3. Якщо у вашому сні була каша з медом, вас чекають приємні клопоти і турботи, які закінчаться сприятливо, якщо подбаєте про своєчасному їх вирішенні. Якщо ж ви отодвинете ці турботи на другий план, то вони відразу ж дадуть про себе знати самим несподіваним способом.
  4. Як говорить сонник, мед є і відчувати, що він гіркий, значить, вам хтось дуже сильно заздрить. Будьте обережні, заздрість може зіпсувати будь-які відносини. Якщо вам хтось заздрить, постарайтеся не спілкуватися з цією людиною, інакше його заздрість отруїть не тільки мед у вашому сні.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Розглянемо різні варіанти тлумачення снів про меді, які пропонують найбільш популярні сонники. У їх числі сонник Міллера, Фрейда, віщунки Ванги. Звернемо увагу також, що пропонує нам Сучасний сонник тлумачення снів про мед. Порівнявши заради інтересу ці тлумачення між собою, знайшовши в них подібності й відмінності, ви отримаєте повну відповідь на запитання: «Якщо приснився мед – до чого це?»

Сонник Міллера — попереду взаємна любов і багатство

Як стверджує цей сонник, є мед у сні означає, що ви будете щасливі в любові. Якщо молодим людям сниться такий сон, скоро їх чекає весілля і довге щасливе спільне життя. Якщо людина їсть проціджений мед, то в недалекому майбутньому він зрозуміє, що його щаслива спокійне забезпечене життя може бути ще краще, пора підкорювати нові вершини.

Розливати мед в банки означає ділитися своїм накопиченим життєвим досвідом з незнайомими людьми. Можливо, вас запросять на якусь зустріч і попросять розповісти про ваші досягнення. Або просто якийсь чоловік попросить вашої поради, як йому вчинити в тій чи іншій ситуації.

Сон, мед в якому змінює свій колір прямо у вас на очах, це поганий знак. Вам необхідно терміново звернутися до лікаря і перевірити своє здоров’я. Не виключена тяжка тривала хвороба.

Сонник Ванги – щаслива благополучна життя

Провидиця Ванга вважала, що мед у сні обіцяє вам щасливе заможне життя, наповнену насолодами і душевним спокоєм. Якщо людині приснилося, що він пробує різні сорти меду, отже, він дуже часто упускає шанси, подаровані долею. Коли людина їсть у сні мед, скоро він отримає те, про що давно мріяв.

  1. Якщо приснився зацукрований мед, то це поганий знак. Він показує, що людина дуже довірлива, тому його легко вплутати в неприємності. Саме це з ним і станеться.
  2. Якщо приснився мед у сотах, вам буде везти у всіх ваших починаннях, які принесуть відмінні результати і додадуть вам сил для наступних перемог.
  3. Якщо ви забруднилися медом, вас чекає якась неприємна ситуація, яка подарує вам нехай негативний, але досвід.

Сонник Фрейда – пора урізноманітнити життя

А тепер подивимося, як знаменитий психіатр відповідає на питання «Є мед у сні — до чого це?» Якщо людині приснилося, що він їсть мед з ринку, то його одноманітний секс, але людину абсолютно це влаштовує, він не прагне до чогось нового. Фрейд вважав це великою помилкою і радив урізноманітнити інтимні стосунки, інакше друга половинка може просто знайти на стороні когось, хто подарує нові відчуття і розбудить згасаюче пристрасть.

Якщо людина уві сні їсть свіжий мед, то він повний енергії і сил. В інтимних стосунках він прагне грати провідну роль, що може не сподобається його партнеру. Дуже важливо мінятися ролями для гармонійного розвитку ваших відносин, і щоб вони не набридли одному з вас.

Якщо ж мед був засахарен, то людина, яка бачить цей сон, надто зациклена на матеріальному благополуччі. Варто заглянути в себе і знайти ще щось, що допоможе йому розкрити свій внутрішній світ і його духовну складову.

Сучасний сонник — ви можете стати багатим

Бачити уві сні мед означає багатство і процвітання. Уві сні їсти мед і насолоджуватися цим процесом – відчувати смак, консистенцію, запах меду, означає, що ваше життя буде насиченою і активною, ви зможете реалізувати свої бажання і цілі і досягти ще більших висот.

До чого сняться бджоли і мед — ви є дуже працьовитою людиною, яка домагається результату завдяки свої талантам! А також ви прекрасний організатор. При бажанні ви можете повести за собою людей, об’єднаних якоюсь ідеєю. Якщо ж бджоли вжалили вас уві сні, будьте уважні, у вас завівся «друг», який хоче вами скористатися в корисливих цілях.

Висновок

Яким би не було ваше сновидіння, пам’ятайте, воно відображає ваші думки і тривоги. Якщо вам сниться щось погане, спробуйте налаштуватися на позитивний лад, не конфліктувати з людьми, особливо з близькими і друзями. Якщо ж ви бачите красивий яскравий сон, значить, ви задоволені своїм життям і всім, що з вами відбувається. А такого тлумачення сну лише підкаже напрям вашого життєвого шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code