До чого сниться Меморіал: тлумачення в різних сонниках

На відміну від звичайного пам’ятки культури, меморіал наділений більш сумними і урочистими функціями, і його тлумачення наділені більш значною силою. Як вважає сонник, меморіал створює враження, що він тисне на сновидця – часто так воно і є.

Меморіали, як правило, монументальні і присвячені певним особистостям та подіям. Вивчаючи уві сні меморіал, можна зрозуміти, що саме хочуть до вас донести.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Бачити уві сні меморіал – у вашому житті відбудуться сумні події. Це далеко не завжди смерть когось із близьких, але на шляху можуть з’явитися труднощі, подолати які ви не в силах. Також може вказувати на те, що вам будуть заважати люди, наділені владою, ви надто залежите від їх впливу на ваше життя;
  • Меморіал споруджено на вашу честь – наяву ви стали жертвою власної критичності. На вас надто тиснуть обставини, і ви змушені «тримати обличчя», але давно вже втратили контроль над ситуацією і не можете повернутися туди, звідки почали;
  • Сидіти біля підніжжя меморіалу – минуле дасть про себе знати, його не можна списувати з рахунків, плануючи важливі справи. Забратися на меморіал – скоро доведеться робити вибір;
  • Зруйнувати уві сні меморіал –вас чекають серйозні зміни в житті. Якщо ж зруйнований меморіал був присвячений вам – сон натякає, що вам необхідно позбавлятися від звички жити в минулому, мучити себе нескінченної рефлексією.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви створюєте меморіал, такий сон, згідно соннику Міллера, говорить про те, що ви звикли справлятися з труднощами без сторонньої допомоги, як би важко вам не було. Руйнувати ж у сні меморіал, значить, незабаром проявити несправедливість по відношенню до людини, не заслуговуючому такого ставлення – ви будете каятися і шукати способи загладити свою провину.

Сонник Ванги

Тлумачення значення меморіалу збігається з тлумаченням надгробки, а бачити його в сні не самий добрий знак. Якщо меморіал надтріснутий, вам загрожує небезпека з невідомої сторони, хтось бажає вам зла. Покинутий меморіал, дорога до якого поросла травою – сон натякає, що ви зовсім даремно забули про минулих життєвих уроках, постарайтеся витягти з них вигоду.

Сонник Фрейда

Будь пам’ятник, незалежно від його форми і призначення, являє собою фалічний символ. Для чоловіка такий сон може означати занепокоєння про своїй чоловічій силі, а також співчуття про любовні зв’язки минулого. На меморіалі зображено безліч людей – він символізує безладне статеве життя і нерозбірливість у виборі партнерів. Зруйнований меморіал говорить про проблеми з нинішнім партнером.

Висновок

Не турбуйтеся, якщо побачили в сні меморіал, це зовсім не обов’язково знак поганих звісток або провісник смерті. Зрештою, в туристичних поїздках старовинні меморіали обов’язково входять в програму огляду визначних пам’яток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code