До чого сниться Мідь: тлумачення в різних сонниках

Серед недорогоцінних металів червона мідь, мабуть, найбільш впізнаваний. Однак як тлумачить сонник, мідь у сні означає, що ви можете стати жертвою підступності. Згадайте хоча б примхливу Господиню мідної гори, вона як не можна краще символізує собою тлумачення снів.

Якщо уві сні ви знайшли виріб з міді — вас чекає короткочасна радість. Можливо вас запросять у гості.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо вам присняться мідні предмети – значить, скоро ви опинитеся під тиском наділених владою людей;
  • Мідні гроші – до сліз. У часи металевих грошей мідь вважалася дрібницею, радості від неї було небагато, і чим більше жменю медяшек, тим більш гіркі сльози доведеться лити;
  • Знайти в сні невеликий мідний предмет – до короткочасної радості, станеться якесь незначне весела подія;
  • Якщо уві сні ви купуєте речі, виготовлені з міді – сон обіцяє вам збагачення, тільки от користуватися власним прибутком вам доведеться недовго;
  • Мідь уві сні яскрава, начищене до блиску – вас чекають розчарування, надії не виправдаються. Навпаки, потускневшая мідь, говорить про невеликий, але стабільний дохід;
  • Мідний ланцюжок віщує любовні пригоди, стосунки, повні пристрасті. Але от якщо така ланцюжок занадто туго здавлює шию – схоже, загострення пристрастей втомив вас, ви тяготитесь своїми відносинами і давно втратили гармонію, бажаєте взяти перепочинок.

Сонник Міллера

Побачити в сні мідь, як вважає сонник Міллера, вам варто чекати швидкого підвищення по службі. Сон обіцяє успіхи в кар’єрі, стабільне і швидке просування вгору, однак ви постійно будете сумніватися у своїх діях і чекати підступу, переводячи себе марними нервами. Ніякої біди не трапиться, але ви ризикуєте так измучить себе, що самі відмовитесь від усіх нових благ, лише б повернути колишній спокій.

Сонник Ванги

Мідна начиння пророкує появу виконавчих вірних людей у вашому оточенні, особливо добре побачити такий сон керівнику. Карбувати у сні мідні монетки – незабаром показати себе лукавим людиною з волі обставин. Ваше лицемірство досить швидко буде викрито, доведеться докласти значних зусиль, щоб зберегти обличчя.

Сонник Фрейда

Метали асоціюються з планетами, і мідь символізує Венеру. Таким чином, жінці в сні носити мідні прикраси або користуватися предметами з міді – прагнути пізнати свою жіночу природу, звернення до чуттєвості, дозвіл собі пристрасті. Приснившись чоловікові, мідь пов’язана з бажанням завести близькі стосунки з жінкою, а вже якщо ви її купуєте готові неабияк витратитися, щоб роздобути об’єкт своєї уваги.

Висновок

Ось такий неоднозначний для трактування образ. До речі, в давнину мідь вважалася одним із символів земного тепла і родючості, достатку, обретаемого з допомогою власного працьовитості – цілком може бути, що мідні речі уві сні натякають вам працювати старанніше, щоб отримати бажане.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code