До чого сниться Мільйонер: тлумачення в різних сонниках

Хто ж не хоче стати мільйонером? Однак згідно сонником, мільйонер уві сні, особливо якщо це ви знайшли невимовні багатства, означає, що в житті вам доведеться задовольнятися малим. Всі ці мільйони сну виявляться всього лише ілюзією.

Тільки в циганських сонники бути мільйонером в нічних видіннях – бути щасливим у грошових справах наяву. Але от більшість інших тлумачень не обіцяють легкої і солодкого життя.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Зустріти мільйонера – незабаром ви познайомитеся з дуже неприємним і грубим людиною;
  • Для жінки в мріях стати дружиною мільйонера – на жаль, не передбачення вдалого заміжжя. Такий сон обіцяє важку роботу, в результаті якої ви, звичайно, можете досягти високого матеріального становища, але зусилля та час, витрачені на це, зовсім не будуть компенсовані доходом;
  • Хтось з ваших знайомих уві сні раптово виявився мільйонером – відчуваючи фінансові труднощі, ви не отримаєте допомоги від друзів: може бути, вони просто не захочуть позичити вам потрібну суму, а може, й самі не володіють достатніми засобами;
  • Успадкувати уві сні мільйони – в житті все вийде зовсім навпаки, на чужому святі життя вам дістанеться лише дещиця;
  • Купатися в розкоші, будучи дуже багатою людиною – в реальності ви пихаті, але всі ці мрії та устремління приведуть до розчарування.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви казково багаті, в житті вас чекає просування по службовій драбині, але будьте обережні в сімейних справах всі ваші кар’єрні досягнення можуть бути зруйновані за причини сварок і скандалів у колі близьких, вам просто не вистачить часу на роботу, поки ви відволікаєтеся на налагодження відносин. Також, для молодої жінки такий сон є попередженням, що варто приділити більше уваги здоров’ю та благополучью батьків, можливо, у них є проблеми.

Сонник Ванги

Фінансове багатство уві сні, згідно соннику Ванги, зовсім не означає, що в реальному житті вас чекає достаток, однак символізує наявність великої кількості вірних друзів, які допоможуть у скрутну хвилину. Нечесно зароблені в нічних видіннях мільйони можуть провіщати, що станеться якесь ганьбить вас подія, ви будете виставлені в самому несприятливому світлі, а відмитися від ганьби вам доведеться дуже довго.

Сонник Фрейда

Володіння мільйонами символізує хіть. Вам не вистачає сексуальних контактів у реальному житті, бажання отримати розрядку вже б’є через край і може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, так і з спілкуванням з іншими людьми. Активно користуватися своїм достатком, витрачатися на смачну їжу, дорогі речі – значить виявляти зайву вимогливість і примхливість в любовних питаннях.

Висновок

У деяких випадках сни про володіння незчисленними багатствами пов’язують з душевною широтою, щирістю та відкритістю, але турботу про близьких можна виразити не лише у грошовому еквіваленті. Сни радять зменшити ваші апетити, щоб не втратити того, що вже маєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code