До чого сниться Мілководдя: тлумачення в різних сонниках

Сни про воду завжди володіють безліччю смислів, як і сама вода може перебувати у безлічі станів. Як вважає сонник, мілководдя здається на перший погляд однозначним символом, неглибока вода могла б уособлювати збитки, і деякі тлумачення наполягають на цьому, проте не все так однозначно.

Якщо вам приснилося , що ви бродили по мілководдю, доля дає вам шанс принципово змінити спосіб життя. Скористайтеся ним.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Води мінлива, і її поява у снах може говорити про багато що. Також існує велика різниця між річковий і морський водою, стоячій і біжить – адже мілину, в свою чергу, може з’явитися як у річки, так і океану.

  • Бродити по мілководдю – скоро вам випаде шанс змінити своє життя, досягти значних висот, але лінь і апатія можуть погубити вас, і варто взяти себе в руки, щоб не упустити шанс.
  • Спостерігати в сні, як відливає від берега морська вода, утворюючи мілину – хороший знак, сон обіцяє вам несподіваний прибуток: це може бути премія, виграш або дорогий подарунок. Правда, це також може означати одержання спадщини, а такий шлях отримання багатства часто пов’язаний з сумом за покійним.
  • Спостерігати в сні обмелевшую від спеки річку – відчувати тимчасові труднощі, які ведуть до віддалених наслідків: нинішні невірні дії здатні спровокувати грошові втрати.
  • Плескатися на мілководді –ви всіма силами намагаєтеся не помічати нагальних проблем, сподіваючись, що вони якось вирішаться без вашої участі.

Сонник Міллера

Бачити якесь мілководдя – сон обіцяє труднощі у ваших справах. Якщо ж на мілину сель корабель, варто побоюватися серйозних сварок всередині сім’ї, нинішні життєві негаразди цілком здатні привести до розставання. Також, сісти на мілину пророкує наяву відчувати в недалекому майбутньому почуття безсилля. Ви нічого не можете зробити в ситуації, що склалася, залишається тільки чекати, поки знову прибуде вода.

Сонник Ванги

Дрібна річка означає незначні труднощі, які ви без особливих проблем подолаєте. Якщо ж вода настільки дрібна, що добре проглядається дно – ви стоїте на порозі великих змін, зараз важливо зібратися з силами і не розмінюватися на дурниці. Плавати на мілководді – сон намагається попередити вас, що ви надмірно метушіться і розпорошуєте свою увагу.

Сонник Фрейда

Наснилося мілководдя говорить про труднощі в пізнанні і прийняття себе і своєї сексуальності. Тоді як десь на глибині ховаються справжні бажання, мілину уособлює поверховість і бажання сховатися за маскою благопристойності, тому що занурення у власне «я» лякає вас. Але й залишатися вічно біля самого берега загрожує неприємностями, ви не отримуєте задоволення.

Висновок

Сни про мілководдя можна трактувати по-різному, залежно від життєвих обставин кожен може побачити тільки йому одному зрозумілий символ. Цілком може статися, що сонячне мілководдя символізує відпустку, про який ви давно мрієте, щоб відпочити від життєвих проблем і дозволити собі трохи розслабитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code