До чого сниться Міністр: тлумачення в різних сонниках

Так склалося, що міністрів і чиновників всіх мастей в нашому суспільстві недолюблюють, пов’язуючи їх образ з негативними діяннями – але от сни, пов’язані з міністрами, тлумачаться в дуже цікавому ключі. Як вважає сонник, міністри, побачені в сні, іноді дійсно не обіцяють нічого хорошого, але часом обіцяють поліпшення вашого становища.

Сни, в яких фігурує міністр або чиновник, обіцяють, що і в реальності скоро доведеться зіткнутися з державними установами і бюрократією на різних рівнях.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Доброзичливо налаштований до вас державне особа обіцяє, що в реальності ви досить швидко дозвольте існуючі у вас проблеми. Незадоволений, розлючений міністр, навпаки, передбачає всілякі перешкоди на шляху, навіть якщо ви, здавалося б, врахували всі найдрібніші деталі – це більше схоже на смугу невезіння, краще відкласти деякі питання на час;
  • Самому бути міністром у сні – незаконне отримання будь-яких привілеїв і бонусів. Швидше за все, ви не надто приємний у спілкуванні людина, яка не відчуває співчуття до оточуючих і відмовляє в допомозі нужденним;
  • Побачити в сні чинного міністра власної країни – до успіхів, іноземного чиновника – до ділових поїздок, не приносить ніяких результатів, до марної витрати сил і засобів.

Сонник Міллера

Мати в сні справу з чиновниками будь-якого рівня – відчувати потребу в грошах. Зарозумілий міністр, з яким довелося спілкуватися у видіннях попереджає, що ви ризикуєте потрапити під владу ворожо налаштованого, брехливого людини, ласого на лестощі. Вам варто ретельніше вибирати своє коло спілкування і не дозволяти іншим сідати вам на шию – здається, цим вже користуються всі, кому не лінь.

Сонник Ванги

Якщо вам довелося відвідати уві сні міністерство – на жаль, вас може чекати пониження в посаді, проблеми на роботі. Ви тільки дарма витратите сили, намагаючись відстояти свою точку зору, за вас все давно вже вирішено, залишається тільки з гідністю прийняти удар. Також, міністра зустріти – доведеться вирішувати безліч паперових питань, долати бюрократію.

Сонник Фрейда

Міністр – людина, наділена певною владою, і як вважає сонник Фрейда, самому бути в сні міністром символізує потребу домінувати у стосунках, ви не сприймаєте рівноправності і жорстко пресекаете будь-які спроби заперечити ваш авторитет. Спостерігати міністра з боку або навіть бути знайомим з ним прагнення займати підлегле становище, смирення з приниженим становищем, у сексуальному контексті – мазохізм.

Висновок

Не варто засмучуватися, якщо ви інтерпретували поява у вашому сні міністра в негативному ключі. Пам’ятайте, що він все ж жива людина, а значить, з ним завжди можна домовитися – тобто, пом’якшити наяву наслідки виникаючих проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code