До чого сниться міряти взуття: тлумачення з різних сонників

Предмет щоденного вжитку, без якого нікому не обійтися – це взуття, мабуть, кожен з нас має не менше десятка пар. До чого сниться міряти взуття уві сні? Як говорить сонник, міряти взуття у своєму сновидінні можливо з різних причин і з різним значенням. Все тому, що взуття існує безліч: чоловіча, жіноча і дитяча; зимова і літня; повсякденний, спортивний та святкова і т. д. Кожен різновид має своє значення, крім того, на тлумачення сну впливають і інші обставини сюжету.

В першу чергу тлумачення, до чого сниться міряти взуття, впливають колір і фасон побаченої пари.

Зміст:

Тлумачення значення сну в різних сонники з урахуванням подробиць

Для кого-то взуття — це аксесуар, який доповнює продуманий ансамбль одягу. Для інших – все одно, що носити, аби було зручно. Значення приснився примірки взуття залежить і від вашого ставлення до цього процесу. Але не тільки. Тлумачення сну впливає колір взуття, її фасон і призначення, успішність примірки, місце дії і інші деталі побаченого сновидіння. Так давайте ж розберемося в усьому детальніше…

Якщо вам приснився вибір нової пари взуття

 1. Приміряти біле взуття – тут немає паралелі з горезвісними білими капцями – навпаки, вас чекають зміни на краще.
 2. Приміряти взуття жовтого кольору – цей сон символізує зраду одного або подружню зраду.
 3. Пара червоного взуття свідчить про те, що ваша енергія б’є через край – направте її в мирне русло. Міряти пару червоних туфель, якщо ви не перебуваєте в шлюбі, обіцяє вам швидке набуття своєї половини, а якщо ви вже сімейна людина, то це буде означати розвиток ваших відносин в потрібному напрямку.
 4. У сні ви приміряли пару чобітків і вирішили їх купити – ви зраджуєте своїм звичкам. Примірка у сні лакованої взуття говорить про те, що для вас зовнішність важливіше внутрішнього світу. Приміряння взуття з тканини – обіцянка благополучного майбутнього.

Де саме ви приміряли взуття: у магазині чи на ринку

До чого сниться міряти взуття в магазині з великим вибором – цей сон приведе вас до конфліктів і непорозумінь з оточуючими внаслідок непорозуміння. Також, як каже сонник, міряти взуття в магазині може означати великий вибір можливостей перед вами.

Приміряти взуття в сні на речовому ринку – цей сон обіцяє вам зустріч з другом дитинства. Побачений вам сон може також свідчити про вашу ностальгії – вас не покидають спогади про щасливі моменти в житті. Якщо вам вдалося приміряти на ринку блискучі туфлі – це означає, що ваші фінансові проблеми вирішаться найкращим чином. Примірка епатажних черевик передвіщає вам низку безглуздих і дивних подій. Якщо вам дали приміряти старе взуття – вас чекають непередбачені витрати.

Ви приміряли взуття собі або своїй дитині?

Міряти червоні туфлі у сні — до романтичного знайомства.

До чого сниться міряти нове взуття для себе — в даному разі важливо, яке взуття ви вибрали. Якщо кросівки – вас чекає дальня подорож, якщо туфлі на шпильці – це сниться до романтичного побачення. Примірка чоловічих туфель означає, що робочий процес іде досить успішно, а гумові чоботи сняться до важкої роботи.Якщо ви приміряєте модні чобітки, і вони вам впору – вам належить провести приємний вечір в добрій компанії.

Матеріал, з якого виготовлена примеряемая взуття, теж має значення в тлумаченні сну – шкіряне взуття віщує взаєморозуміння і стабільність відносин, наявність безлічі металевих прикрас говорить про безответном почутті, кришталеві туфельки – ваші відносини так само крихкі і можуть з дня на день зруйнуватися.

У сні ви міряли чуже взуття – вам доведеться неабияк помучитися, щоб допомогти своєму близькому другові. Інші тлумачення, до чого сниться приміряти взуття іншої людини, не віщують нічого доброго. Це може свідчити, що ви робите велику помилку чи готові до подружньої зради. Приміряв чуже взуття сновидець, має намір зруйнувати чужу сім’ю – це класичний любовний трикутник. Якщо ви міряли взуття певної людини, то вам доведеться його опікати наяву. Також можливо, що вас намагаються переконати в чому-те, з чим ви не згодні – сонник рекомендує відстоювати свою думку.

У сні ви приміряєте своїй дитині сандалики – цей сон свідчить про те, що вам не вистачає часу на спілкування з ним. Відпочиньте трохи від повсякденних справ – адже важливіше дітей немає нічого на світі.

Підійшла чи ні вам обрана пара?

Ви поміряли взуття, і вона вам підійшла – цей сон передвіщає вам в найближчому майбутньому або винагороду, або спадок. Якщо міряли чобітки, і вони вам впору – вас очікує приємна подорож з найдорожчою для вас людиною. Якщо ви приміряли босоніжки і прямо в них пішли з магазину – цей сон повинен вас насторожити, ваша подруга за вашою спиною розпускає плітки.

Якщо пара виявилася вам мала – цей сон застерігає вас від нових починань, які можуть закінчитися повним провалом. Ще сонник попереджає про загострення відносин між закоханими. Взуття більшого, ніж у вас, розміру, може означати негативні чутки про вашому улюбленому людині. Якщо цей сон сниться жінці, то він обіцяє їй почуття захищеності і комфорту поруч з її коханим.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

Лаковані туфлі, примерения дівчиною уві сні – це обіцянка знайомства з заможним і перспективним, але не надто розумним, молодим людиною. Якщо дівчина приміряла взуття, але не забрала її з собою – її чекає нове, але нетривале знайомство. Якщо взуття видавалася замалою або незручна – цей сон може означати брудну любовну інтригу або обман, равновероятный з обох сторін. Примірка у сні безлічі пар – це сигнал дівчині про її нерішучості.

Жінка уві сні приміряє туфлі з блискітками — знайомство з дуже багатим, але дурним чоловіком. Довелося міряти безліч різного взуття – цей сон обіцяє їй грандіозний успіх у чоловіків. Примірка нового взуття означає бажання змін у звичному житті або нове романтичне знайомство. Примірка брудному взутті загрожує великою сваркою з коханою людиною, не виключений навіть розрив відносин. Але якщо ви зацікавлені в збереженні відносин – не залишайтеся байдужими, все ще можна залагодити. Якщо жінка меріт уві сні взуття із замші – цей сон свідчить про теплих, довірчих відносинах в її родині.

Вашій дитині приснилася примірки взуття – це знак того, що в його житті відкриються нові дороги: ви влаштуєте або в спортивну секцію, чи в музичну школу, або в ізостудії.

До чого сниться приміряти взуття в сні для чоловіка? Примірка нових шкіряних черевиків означає, що виникла нова ідея послужить для зміцнення фінансового становища, тільки якщо цю ідею вдасться реалізувати. Також примірки взуття може означати зустріч зі своєю нареченою або прорив у бізнесі завдяки богатому покровителю. Якщо приснилося, що після примірки ви розв’язуєте шнурки – цей сон обіцяє якесь нещастя. Якщо уві сні чоловік приміряв незручну пару взуття – його чекає низка неприємностей і матеріальні проблеми. Коли сниться взуття більшого розміру, вас чекають часті відрядження або постійні роз’їзди по справах.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Міряти взуття в сні — до чого це? Як ви бачите, тлумачення і значення сну в першу чергу залежить від моделі і кольору побаченої взуття – це були червоні туфлі або прості літні босоніжки, або високі чорні чоботи і т. д. Також велике значення має той факт, підійшла вам обрана пара взуття, або виявилася мала або велика. Найпопулярніші сонники сучасності також містять незвичайні і рідкісні деталі, що впливають на тлумачення сну, так давайте вивчимо їх докладніше.

Сонник Міллера – ви зустрінете свою половинку

Як каже цей сонник, приміряти взуття означає швидку зустріч з новим коханим, а також наступ успішного періоду життя. Якщо приснилося, що ви перемерили величезна кількість різного взуття – цей сон попереджає про необхідність вибору правильного шляху з безлічі можливих доріг. Коли уві сні ви приміряєте нову, останньої моделі, взуття – вас чекає удача, якщо взуття виглядає непрезентабельно – такий сон обіцяє провал ваших нових починань. Якщо уві сні ви приміряєте стару, рвану взуття – це поганий знак, вас чекають серйозні збитки, розлад у родині або проблеми зі здоров’ям.

Сонник Ванги – не кидайте свої справи

Приміряти уві сні чуже взуття означає вирушити по чужому шляху, тобто закинувши свої справи, ви будете займатися проблемами сторонніх людей. Примірка нового взуття свідчить про те, що сновидіння не влаштовує його нинішнє становище, і він має намір власними силами змінити його на краще. Якщо сниться примірка черевиків, які тиснуть – цей сон попереджає про необхідність перервати всі зв’язки зі своїм оточенням, пора виходити на інший рівень спілкування. Коли черевики виявилися якраз і не заподіюють незручностей – такий сон означає настання благоденства і сімейної ідилії.

Сонник Фрейда – ваші стосунки вас влаштовують

Згідно соннику Фрейда, примірка обуве у сні говорить про успіх у вашому особистому житті.

Сон, міряти взуття в якому вам довелося з блискучого матеріалу – це символізує цілком задовольняє вас сексуальне життя і ніжні відносини між коханцями. Якщо сновидець приміряє взуття за розміром, це означає його повну сексуальну задоволеність, якщо взуття мале – такий сон означає пошук нової партнерки. Сновидець ретельно вибирає взуття, переміряє не одну пару – цій людині не любите любовні авантюри, і він так само прискіпливо вибирає собі партнерок. Ще цей сон може означати одночасна наявність декількох партнерок. Примірка у сні брудної або рваною взуття сигналізує про охолодження почуттів між коханцями і втрати сексуального інтересу до партнера.

Сучасний сонник – пора працювати над собою

 • Якщо вам приснилося, що хтось взяв поміряти ваше взуття – це символ подружньої невірності;
 • Примірка мокасин означає слабкість характеру і невміння відстоювати свою думку;
 • Приміряти світле взуття зі шкіри або хутра – вас очікує забезпечене і безхмарне майбутнє;
 • Примірка незвичайної взуття обіцяє вам роман, який залишить у вашому серці незгладимий слід;
 • Коли уві сні ви приміряли одну туфлю, а другу не можете знайти – цей сон означає, що ви перебуваєте на роздоріжжі і не можете визначитися у виборі правильної дороги;
 • Якщо під час примірки відвалилася підошва, значить, сновидця чекають втрати; якщо зламався каблук – вас очікують матеріальні витрати;
 • Вам довелося міряти взуття, виготовлене з дерева – це віщує вам колосальний успіх у справах, досягти якого ви зможете завдяки своїй розсудливості;
 • Якщо ви виявили, що у вас на ногах різні черевики – цей сон символізує безглузді випадковості, здатні погубити будь-яке ваше починання;
 • Коли напередодні весілля сниться примірки взуття хорошої якості, і ви забираєте її з собою – цей сон передвіщає молодій парі гармонійні відносини і благоденство на довгі роки.

Древнеперсидскьке сонник — належить зміна обстановки

Швидка зміна станів, емоційна нестійкість. Можливо — швидка зміна обстановки, низка подій, на які ви будете реагувати по-різному. Зручність взуття та ваші враження від зовнішнього вигляду — відображення майбутніх відчуттів.

Онлайн сонник — спробуйте себе в новій ролі

Нова соціальна роль, дізнатися себе в новій якості. Зовнішній вигляд взуття може підказати, про якому роді діяльності йде мова. Елегантне привабливе взуття — запрошення на побачення. Суворе закрите взуття — нова посада або незвичні обов’язки і т. д.

Сонник для закоханих — у вас багато шанувальників

Міряти нове красиве взуття — ветренность, загравати з різними людьми протилежної статі, бути в центрі уваги. Міряти негарну, невідповідну вам взуття — настирливі шанувальники, небажану увагу. Швидше за все в цей день побачений сон рекомендується гарненько обдумати і бути насторожі.

Ідіоматичний сонник — ви працюєте над собою

Нове взуття в сні — яскраві позитивні переживання, пригоди. Носити різне нове взуття — стає краще, працювати над характером. Купа старого взуття — вантаж старих спогадів, час прощатися з минулим.

Любовний сонник — вам доведеться потрудитися

Велика кількість взуття — знак швидкого успіху, але тільки в тому випадку, якщо взуття чиста. Звалене в купу брудне взуття означає, що для досягнення потрібного результату вам знадобиться докласти ще дуже багато сил.

Сонник для всієї родини — знайдете нового друга

Бачити старе взуття — позбутися від усіх страхів і знайти кращого друга. Бачити нове взуття на прилавку — бажання оновлення. Міряти багато взуття — вас підтримають у всіх ваших починаннях, кар’єра піде вгору.

Висновок

Не все, що обіцяє нам сонник, збувається. Якщо обіцяні неприємності, і ви в курсі – невже ви будете просто сидіти і чекати, коли пророцтво збудеться? Швидше за все, ви приймете всі необхідні заходи, щоб неприємність трапилася, або постаратися звести до мінімуму наслідки. Власне, для цього ми й читаємо тлумачення наших снів, обдумуємо можливі варіанти. Якщо в наших силах змінити своє майбутнє – ми його змінюємо. Тож негативних тлумачень не варто боятися. Добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code