До чого сниться Мішок: тлумачення в різних сонниках

Досить древній образ, що легко піддається тлумаченню – згадати хоча б стійкі вирази «мішок щастя» або ж «кіт у мішку». На думку сонника, мішок побачений у сні, досить легко розшифрувати, якщо не заплутаєтеся в деяких дрібних відмінності.

Якщо вам приснився мішок, згадайте чи було що-небудь в ньому. Як правило, порожній мішок сниться до втрати грошей, а повних до збагачення.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Повний мішок передвіщає прибуток, порожній ж – злидні і розорення;
  • Дірявий мішок, з якого добро сиплеться додолу, символізує порожні турботи, зайву метушню, яка не несе ніякого сенсу. Також – говорить про чутки, хтось обговорює за спиною вашу особисту життя і наполегливо лізе не в свою справу;
  • Мішок з грошима – до багатства, мішок картоплі – вдале розвиток бізнесу, мішок цукру – безтурботне життя, повне радощів та приємних моментів, мішок з борошном – невеликий, але стабільний заробіток;
  • Вантажити мішки – завдяки чесній праці ваші починання увінчаються успіхом, не за горами визнання ваших заслуг і зростання матеріального добробуту;
  • Доводиться уві сні зашивати діряві мішки – скоро вам доручать відповідальну роботу, і те, як ви впораєтеся з нею, безпосередньо позначиться на вашому майбутньому;
  • Відправитися куди-то з заплічним мішком – намагатися втекти від насущних проблем;
  • Бачити якусь тварину в мішку (не обов’язково кота) – в реальному житті найближчим часом можуть статися непередбачувані труднощі, з якими далеко не відразу вдасться розібратися. Чим крупніше і агресивніше тварина, тим більш серйозні проблеми будуть вас чекати.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, наповнені тютюном мішки обіцяють благополуччя, повні грошей – безбідне життя, дісталася легким шляхом. Порожній мішок пророкує марну роботу, яка не принесе ніякої винагороди. У деяких випадках такий сон може вказувати на якусь таємницю, з розгадкою якої ви скоро зіткнетеся – адже, як відомо, шила в мішку не сховаєш. Але вірно і зворотне – як би ви не намагалися приховати щось від оточуючих, правда все одно випливе на поверхню.

Сонник Ванги

Бачити уві сні, як шиють мішки – до прибутку, а якщо ви самі зайняті їх виготовленням – в отриманні достатку вам належить найзначніша роль. Схоже, саме час втілювати свої ідеї і плани, зараз слушний момент, щоб почати нову справу. Подерта мішковина обіцяє бідність, а мішок солі пророкує гіркі сльози, трапиться якась біда, вам доведеться шукати підтримки і розради у близьких.

Сонник Фрейда

Мішок символізує прагнення приховати щось від сторонніх очей. Вас долають комплекси, ви намагаєтесь відгородитися від світу. Це символ безвиході, вам настільки некомфортно у власному тілі і з власними бажаннями, що це починає переростати в невроз. Також – уособлення незадоволеності, яку ви заперечуєте, щоб не дозволити виявити ваші слабкі місця.

Висновок

Дуже багатогранний образ, як ви вже помітили. У Стародавньому Єгипті мішок вважався символом розумної обережності, високого інтелекту, а також законних домагань на землю – тобто, на володіння матеріальними цінностями та розпорядження ними з розумом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code